Перейти до змісту

Вибір Smart TV чи Smart BOX?


Рекомендовані повідомлення

приклеить к стене рядом с теликом :)  можно украсить - сбацать типа цветочек :) с бумаги вырезать лепестки а в центр посадить искуственную ПЧЕЛУ. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь
On 16.01.2018 at 09:11, vaz75 сказано:

Якість безкоштовних сервісів - паршива. Це закономірно. В тому ж МЕГОГО є безкоштовні фільми, але якість максимум 720р. Хош Full HD- плати. Netflix - все плати. Умовно безкоштовні сервіси - тільки піратські, і те - дивись рекламу Азіно777 :) .

За своїми спостереженнями, якість контенту HD на супутнику поки найкраща. IPTV і онлайн сервіси відстають. Якщо дивитися кіно на великому ТВ - тільки скачаний Ремукс. 

 

Користуюся Fork Player на Samsung Smart уже більше 3-х років. Тюнери зняті, до тарілок руки не дійшли). В основному його використовую для перегляду відео-контенту в FullHD і частово телебачення. Звісно безкоштовне телебачення не завжди радує стабільнісю, а от з приводу якості готовий посперечатися. Діагональ 60 дюймів, тому знаю про що кажу. З приводу сервісів IPTV за "адекватну" плату використовую Intelekt TV, за 60 грн/місяць на 3 телевізори незалежно від IP. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ForZa сказано:

Ну взагалі-то, людина перед тим як вішати на стіну ТБ і взагалі щось з техніки, повинна розуміти як і що можна потім туди підключити! А то вісить ТБ на стіні, а тюнер супутниковий або Смарт-бокс я не знаю тепер куди вліпити? :) 

Я це розумів. І 1200$ у 2009-му за цю 32-ку заплатив саме по причині малої товщини. Він висить у мене в спальні навпроти ліжка. Там досить малий прохід, і це був єдиний варіант, щоб не зачіпляти ТВ плечем/рукою. Оскільки мене ефірне цікавило/цікавить лише, як джерело стабільних каналів онлайн трансляції футбольних матчів, можливістю встановлення тюнера не заморочувався. Тим більше, що в спальні футбол дивлюся рідко. Переважко фільми по DLNA (Wi-Fi в ТВ встановлено додатковим свистком) або по USB HDD.

Так що і зараз цим не парюсь. Буде в Луцьку вказана мною вище технологія - підключу, а поки і так сайдьот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, MaestroA сказал:

Оскільки мене ефірне цікавило/цікавить лише, як джерело стабільних каналів онлайн трансляції футбольних матчів

М-да... Скільки ж ти там матчів побачиш? Футболи 1,2 наше фсе? Ну дивись...

Ну сугубо на мою особисту думку, якщо купуєш телік за 1200$, то маєш мати до нього весь фарш, а якщо для перегляду "ефіру" - то гроші на вітер! Ну це моя особиста думка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, ForZa сказал:

М-да... Скільки ж ти там матчів побачиш? Футболи 1,2 наше фсе? Ну дивись...

Ну сугубо на мою особисту думку, якщо купуєш телік за 1200$, то маєш мати до нього весь фарш, а якщо для перегляду "ефіру" - то гроші на вітер! Ну це моя особиста думка :)

 

Тоді просто ціни такі були, а не тому, що тєлік крутий чи гроші лишні. Та й зарплата тоді в доларах вроді більша була. Я в 2007му купив лсд тв 37 дюймів за 1050 баксів по акції в ельдорадо (ще на Волі коли той був), в подарок давали відеомагнітофон, два в одному, на касету і на диск. А в 2012му вже за 800 баксів купив в епіцентрі лед смарт-тв 50 дюймів з 3D. А зараз вже 4К 49 дюймів мона за 500-600 баксів купити... Інфляція, хулє :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, MaestroA сказал:

 

Помилився, звісно. 29 мм.

uclan b6 full hd Габариты: 115x70x20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Юріч сказал:

Інфляція, хулє :D.

Не інфляція, а стрімкий ріст технологічного прогресу і перехід його продуктів у масове виробництво, що здешевлює. Телеки з новітніми технологіями і зараз овер 1кбакса коштують (ОЛЕД, квантові крапки, наприклад).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

uclan b6 full hd Габариты: 115x70x20

Дякую. Розміри цікаві. Але, думаю, він все ж не сховається в мене.

 

1 година тому, vaz75 сказано:

Не інфляція, а стрімкий ріст технологічного прогресу і перехід його продуктів у масове виробництво, що здешевлює. Телеки з новітніми технологіями і зараз овер 1кбакса коштують (ОЛЕД, квантові крапки, наприклад).

100%. Мій Samsung UE32B7000 (як мінімум, з Самсів) - перший LED, перший, що читає відео з USB, перший з DLNA, перший з підтримкою Wi-Fi, 2 пульти (основний з підсвіткою кнопок). Підставка скляна кілограм на 5. Якістю зображення він не поступається 5-й серії 2017-го. Так, і тоді це було менше 10k грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, MaestroA сказал:

Мій Samsung UE32B7000 (як мінімум, з Самсів) - перший LED

Ну в мене звичка,  у зв'язку з стрімким рухом технічного прогресу,  довго на одній моделі не заморочуватись і через 2-3 роки продавати і купувати нову, це стосовно телефону, компа, телевізора. Тому завжди, як молодь каже, у тренді, новинки щупаю ну і зберігаю у належному стані, щоб можна було гарно продати. Свій Samsung UE32B7000 вже ж не продасиш і за 500$, а хоцца ж може і діагональ більшу і щоб 4К було... Тому, на мою думку, такі речі не варто перетримувати, а вчасно продавати і купувати нове, ну звісно якщо є можливість і гаманець дозволяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...