Перейти до змісту

Вибір Smart TV чи Smart BOX?


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, MaestroA сказал:

В кума якийсь Philips на Android TV 5. Прикручував йому HD VideoBox і плеєри різних версій і збірок. Всі глюкавлять.

Мій Xiaomi Mi Box 3 International Edition (MDZ-16-AB) все крутить на ура. І ще: пошук голосом з пульту - це мега зручно. Сам не очікував, що на стільки. Особливо для дітей. Чудово розуміє навіть дитячу нечітку вимову.

І МХ Плеєр також глючить? В мене на китайських боксах ще ніколи не глючив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь
23 хвилин тому, nickel сказано:

І МХ Плеєр також глючить? В мене на китайських боксах ще ніколи не глючив.

Ставив mx та vlc. Завантажує довго та фрізи на 720р+. На тому ж wi-fi підключенні на мобільному ніяких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, MaestroA сказал:

Ставив mx та vlc. Завантажує довго та фрізи на 720р+. На тому ж wi-fi підключенні на мобільному ніяких проблем.

Я весь час забуваю, що люди на нормальних тєліках це ганяють. Я ж приставку ганяю на кінескопному, тому відео в якості більше 480 немає сенсу дивитися. Хоча завжди вмикаю на 720, на всякий випадок. Фрізів немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзав зо 5 різних боксів. Мої враження...

 

Звичайний китай-бокс.

переваги: апаратна моща, всі прєлєсті android, ціна;

недоліки: глюкавість прошивок (в більшій чи в меншій мірі), для нормального управління потрібен пацюк (в ідеалі - клавіатура з тачпедом), введення тексту для пошуку.

 

Xiaomi Mi Box 3.

Переваги: Пошук голосом (в тому числі глобальний - по всіх додатках), Android TV (заточений під даний функціонал та пульт ДУ), пульт на bluetooth (можна сховати бокс за тв, якщо останній висить на стіні), фактично та ж моща (для важких ігор не вистачить);

недоліки: вища ціна, Android TV (обрізаний функціонал та контент маркету (4pda ніхто не відміняв)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і не зрозумів, Android TV і в перевагах і в недоліках, так чого все таки більше в нього ? Бо поки що виглядає як рівність позицій.

ЗІ. ну голосовий пошук це ймовірно і добре, зручно (сам ще не користувався, не оцінив), але ж він знадобиться лише коли шукаєш щось конкретне, знаєш назву. А якщо в більшості випадків просто перелистуєш все підряд що з'явилось за останні дні, щоб визначитись що ж там можна запустити глянути, то який толк з того пошуку ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Так і не зрозумів, Android TV і в перевагах і в недоліках, так чого все таки більше в нього ? Бо поки що виглядає як рівність позицій.

ЗІ. ну голосовий пошук це ймовірно і добре, зручно (сам ще не користувався, не оцінив), але ж він знадобиться лише коли шукаєш щось конкретне, знаєш назву. А якщо в більшості випадків просто перелистуєш все підряд що з'явилось за останні дні, щоб визначитись що ж там можна запустити глянути, то який толк з того пошуку ?

Стосовно Android TV, то я в дужках описав. Постараюсь більш розгорнуто.

 

Переваги. Дана ОС створена спеціально для ТВ. Тобто, абсолютно все керується хрестиком (вліво/вправо/вверх/вниз/ок) та кнопкою назад/додому. Візуально не має нічого зайвого. Ляпота-зручнота. На моїй пам'яті не вис та не глючив.

 

За голосовий пошук окремо. На скільки потрібен - дивлячись, як юзати бокс. Якщо дивитися онлайн youtube чи фільми/серіали - голосовий пошук юзаєш постійно.

 

Недоліки. Основний: в маркеті в рази менше додатків. Для прикладу, я не знайшов людського браузера. Але він мені там і не потрібен. Найбільш не вистачає Google Фото. З 4pda я прикрутив. Але через такий фокус ми вже не отримуємо повноцінного управління з пульту. Надіюся, гуглівськи фотки додадуть офіційно, бо сервіс набрав пристойного маху.

 

Тобто, Andriod TV має як переваги так і недоліки. Для мене особисто їх співвідношення десь 90/10. Той же youtube, в порівнянні зі звичайною телефонно-планшетною версією (для ноу-нейм китай-боксів) офігєнно юзабілітішний. Все гарненько з хрестика підписується, гортається, вибирається якість, лайкається і т.п. Але там не має коментів (ні писати, ні читати).

 

Короче, хто не хоче танців з бубном і дивних приблуд в руках для управління і готовий заплатити більше - ґоу за приставкою на Android TV. Моє ІМХО, на істину в останній інстанції не претендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Приблизно 1.5 роки тому мав нагоду пару тижнів потестити 40 долларову "андроід-радість". Моя порада, не економте на цій речі, її налаштування багато нервів і часу забере. Краще зразу купити нормальну. Була успішно продана і ,надіюся, досі радує нового власника. З того часу Samsung Smart, в основному Fork Player. Всі мої глядачі  навчилися користуватися досить швидко, та і функціонал на рівні. Ну це моя думка. На LG все так само працює.

 Ну і головне: ніколи бюджетна модель не матиме такої картинки, як дорожча з Смартом, однозначно різниця буде. Самі виробники в цьому зацікавлені, щоб побільше грошей з покупців видурити.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@arrival22, ти б ще за ч/б ящики згадав. Практично люба, сучасна,, андроід-коробка кладе на лопатки ущербний смарт тв. Грають і 4к без проблем, хоч з памяті, хоч з інета, про широту функціоналу і можливостей,  навіть не кажу. А різні байки про якість картинки і божественність смартв поширюють зазвичай контрабасисти польських тв і 'настройщєкі за 400 грн'

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Deemon сказано:

@arrival22, ти б ще за ч/б ящики згадав. Практично люба, сучасна,, андроід-коробка кладе на лопатки ущербний смарт тв. Грають і 4к без проблем, хоч з памяті, хоч з інета, про широту функціоналу і можливостей,  навіть не кажу. А різні байки про якість картинки і божественність смартв поширюють зазвичай контрабасисти польських тв і 'настройщєкі за 400 грн'

 Згідний майже з усім, але я собі змушений був купити 100-герцові Samsung-и 6-ї серії, тому що 50-ки ну не те. Любе тестове відео на динаміку матриці все покаже. А що ти маєш проти польських телевізорів. Хіба нормальна така різниця в цінах, не беручи до уваги навіть повернення податку.  Мені на двох телевізорах різниця в цінах вийшла досить суттєва. За що переплачувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Deemon сказал:

різні байки про якість картинки і божественність смартв

А подробніше можна? :) Може ще немає різниці між Full HD і 4К ? А може для того, щоб телевізор "перюварював" 4К його оснащують моцним процесором, як для ТБ, а звідти і Смарт шустрий і працює на ура. То хиба то не божественність коли все без проблем дивишся і ніяких Boxів не тра і до чого тут контрабасисти? :) То у чому байки? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, butaha сказал:

А чому нерозглядаєте Xiaomi Mi TV Box? 

Перше це різниця в ціні. Мій варіант близько 45$, а сяомі обійдеться вже десь в 85$

Не побачив нічого особливого (окрім голосового пошуку) щоб переплачувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

A мені сподобався Хіаомі, голосовий пошук це взагалі бомба (якщо він буде працювати як про нього говорять). Візьму собі міжнародну версію, там вже нема китайської і всі гугл сервіси з коробки. Все ж таки Хіаомі це не якийсь ноунейм, мені імпонує ця компанія. Користуюсь їх смартфоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Amor сказано:

Перше це різниця в ціні. Мій варіант близько 45$, а сяомі обійдеться вже десь в 85$

Не побачив нічого особливого (окрім голосового пошуку) щоб переплачувати

https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_618211.html

 Які 85$?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, butaha сказал:

 

Навіть якщо 70 проти 40 то не бачу якогось особливого функціоналу аж на 30$. Хоча можливо я помиляюсь, буду мати декілька вільних хвилин то перечитаю можливості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, butaha сказал:

 

Ну не знаю... По цьому посиланню діє тимчасова акція, тому ціна трохи нижча (70$), а так, там також 85$ вартує ця приставка. І до того ж, я б не ризикнув би купувати хрєн знає де і як. Я краще піду в якесь наше ельдорадо і куплю цю приставку за 2199 (~83$) і буду мати спокій. Хоч якась гарантія і є куди претензії пред'явити, якщо щось не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З приводу приставок:

Цитата

Мнение по поводу любых ТВ-приставок такое: если у вас уже есть телевизор со Smart функциями, он воспроизводит видео, имеет на борту минимальное количество приложений типа ivi.ru, MeGoGo и Google Play Movies, то приставка вам не нужна. Например, у меня недорогой телевизор от LG на WEB ОС, приобретенный почти 4 года назад. WEB ОС – не лучшее решение, но даже в ней есть все необходимые программы для просмотра онлайн ТВ, кроме того, сам аппарат работает с дисками, флешками и так далее. Поэтому мне приобретать нечто, подобное Xiaomi Mi TV Box, вероятно, нет необходимости. Единственный нюанс: иногда требуется смотреть ролики, записанные кодеком H265, и мой ТВ уже не понимает этот формат.

Если мы говорим о конкретной вещи – Mi TV Box, то это классная быстрая приставка для удобного и комфортного просмотра видеоконтента через интернет.

... а далі вже кожному особисто вирішувати, що йому потрібно. Який бюджет - від того і відштовхуються!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, ForZa сказал:

З приводу приставок:

... а далі вже кожному особисто вирішувати, що йому потрібно. Який бюджет - від того і відштовхуються!

 

Сенс в тому що на мій мінімальний бюджет виходить телевізор 4000+приставка 1000 (супер грубі обчислення). При тому що найдешевший смарт тв буде вже від 6000 і по функціоналу буде тугіший

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

Ну не знаю... По цьому посиланню діє тимчасова акція, тому ціна трохи нижча (70$), а так, там також 85$ вартує ця приставка. І до того ж, я б не ризикнув би купувати хрєн знає де і як. Я краще піду в якесь наше ельдорадо і куплю цю приставку за 2199 (~83$) і буду мати спокій. Хоч якась гарантія і є куди претензії пред'явити, якщо щось не так.

Ну на рахунок "хрен його знає" не праві. Магазин толковий,  а справа особисто Ваша де купувати. Кому ви притензії предявите? Будете ганяти по сервісних центрах з гаджетом.

 

1 година тому, Amor сказано:

 

Навіть якщо 70 проти 40 то не бачу якогось особливого функціоналу аж на 30$. Хоча можливо я помиляюсь, буду мати декілька вільних хвилин то перечитаю можливості

 Скупий платить двічі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, butaha сказал:

Ну на рахунок "хрен його знає" не праві. Магазин толковий,  а справа особисто Ваша де купувати. Кому ви притензії предявите? Будете ганяти по сервісних центрах з гаджетом.

 

Я вже старий і не настільки продвинутий, щоб купувати на буржуйських сайтах. А на рахунок претензій, якщо якась поломка, я приношу девайс в магазин де купував, а вже вони з ним розгрібаються. Якщо магазин ізначально умиває руки, я в такому магазині не купую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Я вже старий і не настільки продвинутий, щоб купувати на буржуйських сайтах. А на рахунок претензій, якщо якась поломка, я приношу девайс в магазин де купував, а вже вони з ним розгрібаються. Якщо магазин ізначально умиває руки, я в такому магазині не купую.

 Кожен вибирає сам де переплатити!!! :D:D

Відносно ТВ бокса: крутив я в себе майже рік М8S, користувався, в основному для IPTV, Youtube (який вище якості 360р підняти не зміг), сервіси он-лайн відео та і все. Мене, взагалі, не влаштовувало управління Боксом, хоча мав Airmouse, хотілося керувати приставкою та телевізором одним пультом. Тому в один день поставив собі Orange Pi PC+LibreElec, зараз задоволений на 100%.

Переваги: завдяки функції CEC керується одним пультом з ТВ, IPTV - само собою від ВОМ, крутить важкі формати відео, привів в порядок свою медіатеку, YOUTUBE 720р - легко, максимальне використання оперативної памяті 300мБ, вагон надбудов (відео, музичних, програмних). Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, butaha сказал:

 Кожен вибирає сам де переплатити!!! :D:D

Відносно ТВ бокса: крутив я в себе майже рік М8S, користувався, в основному для IPTV, Youtube (який вище якості 360р підняти не зміг), сервіси он-лайн відео та і все. Мене, взагалі, не влаштовувало управління Боксом, хоча мав Airmouse, хотілося керувати приставкою та телевізором одним пультом. Тому в один день поставив собі Orange Pi PC+LibreElec, зараз задоволений на 100%.

Переваги: завдяки функції CEC керується одним пультом з ТВ, крутить важкі формати відео, привів в порядок свою медіатеку, YOUTUBE 720р - легко, максимальне використання оперативної памяті 300мБ, вагон надбудов (відео, музичних, програмних). Якось так.

 Можеш скинути якийсь толковий обзор на свій девайс на нашій мові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, butaha сказал:

Скупий платить двічі.

 

Я на хороші речі не скуплюсь, але і не люблю передплачувати за "назву"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

 Можеш скинути якийсь толковий обзор на свій девайс на нашій мові?

Ось, міні ПК класом нижче:

https://www.youtube.com/watch?v=K5DsvjYulvI

А це такий що працює в мене:

https://www.youtube.com/watch?v=WcYzSlufVDs&t=6s

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, butaha сказал:

Переваги: завдяки функції CEC керується одним пультом з ТВ, IPTV - само собою від ВОМ,

Можна детальніше про один пульт для ТВ і мініПК. тільки без абревіатур СЕС ВОМ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...