Перейти до змісту

Фейсбук. Що з ним (чи зі мною) не так ?


MANJAK11

Рекомендовані повідомлення

Дивна історія. Оскільки соціальні мережі не приваблюють мене від слова *зовсім* , ні вони мене, ні я їх, не чіпали зовсім. Але час іде й соцмережі *розпускають свої щупальця* все глибше і глибше в наше життя :) *Першим дзвіночком* для мене було, коли тут, на форумі, я не зміг читати репости з фейсбуку, чому не знаю. Ну да фіг з ним, вирішив зареєструватись. Зареєструвався, під реальним імьям, але з аватаркою *Модеста* такою як на форумі. Спочатку все було тихо (не рахуючи того, що один раз зайшовши, я помітив що добавлений в купу прокацапських груп, які я повидаляв зразу),  потім примусово !!! мене заставили!! привьязати до аккаунта свій мобільний номер (прівєт спецслужбам), потім ніби затихло все. Я ліниво подобавляв знайомих та друзів і затих :) Пройшов деякий час, я став поігрувати через емулятори андроїда в деякі ігри (вони в цьому плані доволі далеко шагнули вперед) й оскільки в таких іграх є лише один спосіб зберегти прогрес, привьязати аккаунт до аккаунту в соціальних мережах, то тут мені й пригодився мій аккаунт фейсбука. Попривьязував до нього декілька ігор. Правда з часом створив ще один аккаунт фейсбука для ігор й *повісив* його на ту ж почту, що й основний тільки під іншим призвіщем і іншим паролем. Пройшов ще якийсь час й почалися цирки. Я вже зараз не памьятаю, що там і як було по порядку, але останнє, що було, це при вході в фейсбук вилізло повідомлення, мол *ми помітили підозрілу активність на вашому аккаунті , бла бла бла, ваш аккаунт заблоковано, вишліть нам вашу фото (прівєт спєцслужбам 2 ) , ми його вивчим і винесем рішення* Послав фото, після чого мій аккаунт був благополучно деактивований. Писав декілька разів в службу підтримки, висилав (одна із опцій) скан документа з моїм призвіщем та фото (прівєт спєцслужбам 3) , ні отвєта ні прівєта, просто болт. Якби не привьязані ігри, я б навіть не напрягався, хєр з ними, больно нада, жив без фейсбука до цього й не кашляв, й далі проживу, а втрату прогресу в одній з ігор таки було шкода (була перестановлена вінда), ну да ладно. Пройшов деякий час, вирішив створити новий аккаунт, хай буде, може згодится. Створив, нічого там не трогав, друзів не добавляв, дуже зрідка туди заходив. Пройшло трохи часу, мене знову заставили привьязати телефон, мій телефон з першого аккаунта не привьязувався, хоча писало, що телефон з деактивованого аккаунта має *відвязатись* через декілька днів після деактивації. Ждав. Фігвам. Плюнув, привьязава телефон дружини, не купувати ж під кожен новий аккаунт - новий стартовий пакет. Благополучно *забив болт* на аккаунт до *кращих часів* . В один прекрасний день заходжу, аккаунт деактивовано. *Прєлєсно* . Ну ладно. Пройшов ще деякий час. Не так давно, вирішив знов зареєструватись, от нєфіг дєлать. Зареєструвався, а тут ще й ти ба, вже мій номер (з першого аккаунта) вільний, привьязав його. Ну думаю, може другий аккаунт деактивували ізза того ( бо на почту приходило якесь увєдомлєніє, але на той момент, коли я його відкрив, переводило на видалену сторінку), що не було ніякої активності, давай знов добавляти друзів. Ну, думаю, *будєм жить*. А нє тут то било. На кацапському форумхаусі треба було мені одну фотку глянути, а без реєстрації це зробити не можливо. Колись намагався там зареєструватись, але марно, там хотіли телефон, на який висилали код підтвердження, який мені так і не прийшов. А тут бачу, що можна зайти через фейсбук, заходжу, опа, получилось, гуд . І тут на слудуючий день, не знаю, звязано то з форумхаусом чи просто співпало, знов мені вилазить повідомлення про *блабла подозрітєльну актівность* з пропозицією вислати для розгляду моє реальне фото. Знов висилаю своє фото, точно те ж саме, яке було на аватарці при реєстрації й на слідуючий день *ровно в чєтірє часа утра, бєз обьявлєнія войни* мій аккаунт ВТРЕТЄ блять деактивовано ! Сука бля за що ? На ум приходить лише один віршик : * Стою на асфальтє, в лижи обутий, толі лижи нє єдут, толі я єбанутий* . Ні одне падло, ні на одну жалобу не відповіло, ніразу не повідомило причини деактивації й що я роблю не так. То нахолєру воно мені нада (с) Нафіг весь той цирк ?  Схуялі вони мене за людину не вважають, що не удосуджуются навіть написати на пошту ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купа букв через гру ??? Да ну нах ті ігри, замість доната купи прикормку, кормуху, макуху, гачиків, черв'ячиків поїдь порибач. Псувати нервові клітини через фейсбуки, жуть...

 

П.с.: В Цукербєрга зоряна хвороба в ПП не відписує :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, veter сказал:

Купа букв через гру ??? Да ну нах ті ігри, замість доната купи прикормку, кормуху, макуху, гачиків, черв'ячиків поїдь порибач. Псувати нервові клітини через фейсбуки, жуть...

 

П.с.: В Цукербєрга зоряна хвороба в ПП не відписує :rotate:

та при чому тут гра ? Після першої деактивації я вже більше до ігор аккаунт не привьязував. В мене просто риторичне питання - шо за хєрня ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написав я твою "слізну " істоію в ФБ(Р привіт спецслужби). Побачимо, мо й мене забанять. Але ніколи не питали ні фото, ні номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 років у ФБ. Банили кацапи багато разів на 30 днів, але такої х-ні, як у ТС-а не було ні разу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно попробував зайти, ввів телефон, написало деактивований, ввів почту, й опа пустило. Мій телефон був привьязаний на перший і третій аккаунти, на другому жінчин, але в підписках гра юрассік ворд, на яку я підписувався лише в першому аккаунті, думав зайду в гру й продовжу з 66 рівня, на якому закінчив, фіг там, стартує з першого. Друзів ноль , хоча в першому і третьому були. Почав добавляти друзів, пройшло хвилин десять й *прівєт, нє ждалі?* - знов повідомлення про *подозрітєльну актівность і вишліть фото* , в аккаунт знов зайти не можу, покі вони моє фото не роздивлятся

ЗІ почта і пароль були однакові на всіх трьох аккаунтах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

ЗІ почта і пароль були однакові на всіх трьох аккаунтах

З цього потрібно було починати весь цей спіч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

З цього потрібно було починати весь цей спіч.

а що не так ? аккаунт деактивовано, чого я неможу новий з тією ж самою почтою, й тим більше паролем, створити ? Й при чому тут *подозрітєльная актівность з висиланням фото?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго розказувати, але ти схожий на бота на 80%. 

З "тої сторони" теж боти відслідковують таку активність.

Зареєструйся на іншому поштовику, подобавляй друзів (на те вона і є соціальна мережа) і все буде гуд.

хай це навіть буде унікальний поштовий сервіс для ФБ.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, difoto сказал:

Довго розказувати, але ти схожий на бота на 80%. 

З "тої сторони" теж боти відслідковують таку активність.

Зареєструйся на іншому поштовику, подобавляй друзів (на те вона і є соціальна мережа) і все буде гуд.

хай це навіть буде унікальний поштовий сервіс для ФБ.

 

якщо цей забанять знов, то послухаюсь тебе й так і зроблю

 

ЗІ Головне, щоб ви всі не задовбались мене втретє в друзі добавляти ))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

якщо цей забанять знов, то послухаюсь тебе й так і зроблю

вже забанили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

вже забанили :)

ще нє, ще тіпа моє фото вивчають, принаймні мені так пише, коли пробую зайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

ще нє, ще тіпа моє фото вивчають, принаймні мені так пише, коли пробую зайти

повір - вже так :)

"такого акаунту не існує"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

сьогодні виявилось, що вчергове в мене вже нема аккаунта в фейсбуці, вчергове попробував зареєструватись, на іншу почту, не пройшло й хвилини, як знов вилізло повідомлення, що з мого аккаунту підозріла активність, блоканули й затрєбували моє фото, хоча я ще й не встиг його взагалі добавити в аккаунт, навіть з друзів встиг тільки на йождодо нажати щоб добавити й все, дупубачення. Хвилина від реєстрації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально шось непонятно. З дома реєструвався? А пробував зі смарта не з дому?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zevs_Isver сказал:

так "навскідочку", може то не в тобі причина, а провайдері?

може в провайдері, може в браузері, хто зна, але той цирк вже надоїв, але ті кончені соцмережі скрізь свою погану морду пхають на терена інтернету й багато чого завьязують на себе й коли навіть не сидиш в них, періодично приходится з ними стикатись й контактувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yura-patriot сказал:

Реально шось непонятно. З дома реєструвався? А пробував зі смарта не з дому?

 

 

ще поки не пробував, з іншого браузера крім опери теж не пробував, але 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в любому випадку, прийдется чекати, поки повністю заблокують, поки відвяжется номер телефону й лише тоді пробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

в любому випадку, прийдется чекати, поки повністю заблокують, поки відвяжется номер телефону й лише тоді пробувати

 Та ну нах, ну то якась нісенітниця,якщо створиш якусь, будь яку пошту на укр неті( наприклад) то полюбе зарегаєшся, ну ладно може і не з дому( мож якась випадковість по адресі) але з телєпона через 3G  ну 100% повинен. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

може в провайдері, може в браузері, хто зна, але той цирк вже надоїв, але ті кончені соцмережі скрізь свою погану морду пхають на терена інтернету й багато чого завьязують на себе й коли навіть не сидиш в них, періодично приходится з ними стикатись й контактувати

я зарегався там коли в готелі треба було авторизуватися щоб ВіФі був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Zevs_Isver сказано:

я зарегався там коли в готелі треба було авторизуватися щоб ВіФі був

 І з тих пір не відпускає ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, SunSeth сказано:

 І з тих пір не відпускає ))

з тих пір не користувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...