Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, LSD сказано:

Тож мова про те що свідомо оставляють класичну.  І яблуко шоб видно було! 

 Діти, ну такі діти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за Iphone ))) Маленькими буквами, бо зараз налетять, лох, за афон, великими буквами, ксяомі лучшій, ліпше мейзу вмірє нєт, а в самсунга екран на другу сторону і вопще в айфоні пів самсунга...Але я за  Iphone ))) Тільки не питайте чому. Лох, повівся тупо на рекламу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Я за Iphone ))) Маленькими буквами, бо зараз налетять, лох, за афон, великими буквами, ксяомі лучшій, ліпше мейзу вмірє нєт, а в самсунга екран на другу сторону і вопще в айфоні пів самсунга...Але я за  Iphone ))) Тільки не питайте чому. Лох, повівся тупо на рекламу)))

 

FA23923D-6F84-4B6A-A167-9E9CCE8038F1.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, romaxa11 сказал:

Я ... Лох

Не часто таке від тебе почитаєш :D

(відчув себе писакою паРаші тудей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене айфон в першу чергу асоціюється з "блондинкою", яка робить селфі в туалеті нічного клубу (бару, ресторану) і губи обов'язково уточкою, і щоб логотип яблока в дзеркалі відображався :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Юріч сказано:

В мене айфон в першу чергу асоціюється з "блондинкою", яка робить селфі в туалеті нічного клубу (бару, ресторану) і губи обов'язково уточкою, і щоб логотип яблока в дзеркалі відображався :D

Ой не видумуй.

 нуу.. і де тут логотип? шоча це яблуко))

image.thumb.jpeg.91572ccdba076ecc81c08b09551329cb.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

В мене айфон в першу чергу асоціюється з "блондинкою", яка робить селфі в туалеті нічного клубу (бару, ресторану) і губи обов'язково уточкою, і щоб логотип яблока в дзеркалі відображався :D

 

от як легко вам насаджують стереотипи і ви з ними живете

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 нуу.. і де тут логотип?

 

В  очах відблискує  яблучна іскра :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, kroha сказал:

 

от як легко вам насаджують стереотипи і ви з ними живете

 

 

Та да, насаджують...сукі :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yura-patriot сказано:

Ой не видумуй.

 нуу.. і де тут логотип? шоча це яблуко))

Так там логотипа не треба, очі дивляться не на телефон :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, yura-patriot сказал:

 Вірю)).Ну пля, через айтюнс змінити мелодію/рингтон як два пальця....головне

 бажання.

 

Не знаю як зараз. Але колись на 4 айфоні  змінити мелодію був цілий квест. З перейменовуванням і тд. Для чого це придумано я хз, але більш нелогічної штуки я не зустрічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AnimaNoir сказано:

Не знаю як зараз. Але колись на 4 айфоні  змінити мелодію був цілий квест. З перейменовуванням і тд. Для чого це придумано я хз, але більш нелогічної штуки я не зустрічав.

 Згоден. 

 Я як купив, то попарився, ну да, било дєло з пів дня махався) але потім без проблем вообще.

 Вже десь більше як пів року сам не змінював, стоїть стандартна пілікалка айфоновська, мене не напягає, що у всіх така.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, yura-patriot сказано:

Ну пля, через айтюнс змінити мелодію/рингтон як два пальця....головне

 бажання.

Іп@ть, як просто ))) Треба ще й якийсь айтюнс?

14 годин тому, anton1992 сказано:

в мене вже 3 апарат не глючть,(якщо не брати до уваги IOS 11.1 на 5s) батарея тримає добре, де є такий телефон, що тримає більше дня в активному користуванні.

 

Потягне твій айФон таке?

 

Screenshot_2017-06-17-09-48-38-868_com_miui.securitycenter.thumb.png.ceb9e9abf909ed6245a7f81c477622bb.png

 

Це тільки час роботи екрану.

 

14 годин тому, Oli сказано:

Xiaomi вже дійсно загналось...

Чого тільки не випускають, з останнього це виделки бачив і ніж

Samsung кораблі випускає, а Mitsubishi (не знаю чи вони ще займаються телефонами) бурові платформи і танки, а колись і винищувачі, що громили Перл Харбор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда починає заробляти на хайпі :)
Гаразд, прийму участь.

Ходив і з тим і з тим в свій час. Вибір однозначний ‒ той, яким комфортно користуватися. Для мене це ‒ iPhone із-за iOS. І срати на характеристики, "а він отак може?" і т.п. фігню. Головне ‒ мені він комфортніший.
Так як зараз маю куди вкладати гроші то користуюся Meizu за 4000 і, впринципі, не скажу що сильно страждаю. До "специфіки" Android звикаєш швидко і якби терпимо. З'являться гроші ‒ обов'язково придбаю iPhone новий. Те ж саме стосується і компа, вибір зробив давно ‒ iMac.
Суперечки в схожих питаннях це брєд. Навіщо доводити мені що акум в китайці тримає на день довше якщо я не помічаю дискомфорту від зарядки щоночі ? Ну і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знав, що і написати, на оте: «потягне», але Соромітник гарно усе розписав у першому абзаці.

 Я мав і Андрюху вашу і маю тепер іос, все давним давно зрозумів, кароч сперечатися не буду, а краще покурю у сторонці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Айфон 6 заряджав 2-3 рази протягом дня, самсунг а5 17го року заряджаю стільки ж, мені головне щоб тримав і норм камера була. В ремонті айфон такий же кончений як і самсунг, ціни космос якість деталей гавн0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, yura-patriot сказано:

Не знав, що і написати, на оте: «потягне», але Соромітник гарно усе розписав у першому абзаці.

Нє, ти не з'їжджай на Соромітника, ти задав конкретне питання:

де є такий телефон, що тримає більше дня в активному користуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, SunSeth сказано:

Нє, ти не з'їжджай на Соромітника, ти задав конкретне питання:

де є такий телефон, що тримає більше дня в активному користуванні.

:blink::blink::blink: яяя??? Подивися уважно, хто питав:). Мені ваапще пох. такі нюанси, день тримає і мені достатньо, а якщо і забув поставити дома, то на роботі тикнув на 20—30хвилин і дзвонити на цілий день фатить, ну і мордокнигу і борду полистати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка турбота про користувачів, просто мімімі ))

Apple призналась в намеренном замедлении старых iPhone

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото новина! Про режим енергозбереження в Андроїд або планувальник? Ні, не чули. Тільки, що в огризку не дають право вибору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, bormotuha сказал:

Ото новина! Про режим енергозбереження в Андроїд або планувальник? Ні, не чули.

Це ти про що? Уважно статтю читав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

Це ти про що? Уважно статтю читав?

 

Прочитав, і, сподіваюся, що зрозумів, а висновок зробив, що *яблочники* тупо не рахуються з думкою споживачів, про такі особливості потрібно інформувати користувачів і надати можливість вимикати дану функцію за бажанням, бо не бачу сенсу зменшувати продуктивність пристрою при трохи стомленій батареї. Ця особливіть, можливо, стане одним із критеріїв вибору іншої моделі телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...