Перейти до змісту

17 жовтня, Київ


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

21 годин тому, sergkots сказано:

влада та народ живуть у різних реальностях і часто те що добре для влади є погано для простих людей.

 

таки да, в "різних" реальностях, та ще й походу в "різних" країнах

в одній живуть, а іншу - гроблять, хто як тільки може

23561284_554352828235592_564321352013212

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 436
  • Створено
  • Остання відповідь
31 минуту назад, rl72 сказал:

ну, так твоєї думки не питали. питали мою думку

і що ? вона із за цього автоматично вагомості набрала чи що ? Чи ти з дивана в космос перемістився ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

і що ? вона із за цього автоматично вагомості набрала чи що ? Чи ти з дивана в космос перемістився ? 

ще раз повторю, тебе спитають - вискажешся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

ще раз повторю, тебе спитають - вискажешся

 

Ти прикалуєшся? Це форум, тут не потрібно питати дозволу висказатись, чи чекати, коли тебе спитають. Тим паче, що Вадим не відповідав на питання, задане тобі, а прокоментував твою відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

 

Ти прикалуєшся? Це форум, тут не потрібно питати дозволу висказатись, чи чекати, коли тебе спитають. Тим паче, що Вадим не відповідав на питання, задане тобі, а прокоментував твою відповідь.

мене запитали, я відповів. що не зрозуміло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

і що ? вона із за цього автоматично вагомості набрала чи що ? Чи ти з дивана в космос перемістився ? 

 

ні, я припіднявся над диваном, і побачив як @MANJAK11 вирішував справи держави Україна на міжнародних рівнях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

@sergkots

 

що скажеш про це фото?

1a.jpg

 

Вибачте що встріваю у ваш діалог, але яким боком це фото в цій темі і взагалі до вашої останньої розмови про те, що порох хорошого зробив для країни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, rl72 сказал:

ще раз повторю, тебе спитають - вискажешся

тобто ти висказуєшся тут лише тоді, коли тебе питають ? Ще раз повторю : не треба комусь дорікати тим, в чому сам *по самоє нє балуйся*

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, rl72 сказано:

@sergkots

що скажеш про це фото?

Автор створював аварійну ситуацію коли фоткав - видно, що це не з реєстратора.

 

1 година тому, rl72 сказано:

ну, так твоєї думки не питали. питали мою думку

Хто хоче може відповідати, це форум. А от затикання рота на форумі це вже хамство.

 

21 хвилин тому, Юріч сказано:

Вибачте що встріваю у ваш діалог, але яким боком це фото в цій темі і взагалі до вашої останньої розмови про те, що порох хорошого зробив для країни?

Таким же як і браконьєри з посту вище.

 

@rl72 Давай до теми повернемось. Який негатив від Порошенка тобі на пам'яті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

тобто ти висказуєшся тут лише тоді, коли тебе питають ? Ще раз повторю : не треба комусь дорікати тим, в чому сам *по самоє нє балуйся*

 

ти колись цікавився думкою про відео "Бронедрузі Порошенка"?

 

ок. Ти торгуєш на ринку. Припустим, платиш єдиний податок. На який відсоток товару в тебе є офіційні документи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

ок. Ти торгуєш на ринку. Припустим, платиш єдиний податок. На який відсоток товару в тебе є офіційні документи?

коли я особисто буду імпортувати ці товари із за кордону, тоді й будеш задавати мені ці питання, ок ? Це раз. Якщо виникне потреба, предоставлю офіційні документи навіть на козявку, яку викулупаю з носа, образно кажучи. Ще колись, коли починався якийсь двіж по поводу офіційних документів на товар, спитав в одних з постачальників, сказали, якщо треба, документи будуть. Це два. Ну і три, питання на питання : яким чином наявність в мене офіційних документів на товар, впливає на *дирявість* таможні й кришування її великими дядьками з Кийова ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sergkots сказано:

Автор створював аварійну ситуацію коли фоткав - видно, що це не з реєстратора.

 

Хто хоче може відповідати, це форум. А от затикання рота на форумі це вже хамство.

 

Таким же як і браконьєри з посту вище.

 

@rl72 Давай до теми повернемось. Який негатив від Порошенка тобі на пам'яті?

1. Ок, тобі + . До цієї фотки на ФБ овер 70 коментів і ще стільки ж поширень. Лише 3-5 людей (не поприколу рахувати, не столь важливо) вказали на порушення ПДР автором фото, всі інші коментили лише паркування авто поліції - підараси/підари/мєнти/андони/гандони.

2. браконьєри.  як копачі бурштину.  як і автор фото. як і абсолютна більшість коментаторів до тої фотки - прості люди.

 

і живуть вони в "різних" реальностях з владою і в "різних" країнах

в одній живуть, а іншу - гроблять, хто як тільки може

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

коли я особисто буду імпортувати ці товари із за кордону, тоді й будеш задавати мені ці питання, ок ? Це раз. Якщо виникне потреба, предоставлю офіційні документи навіть на козявку, яку викулупаю з носа, образно кажучи. Ще колись, коли починався якийсь двіж по поводу офіційних документів на товар, спитав в одних з постачальників, сказали, якщо треба, документи будуть. Це два. Ну і три, питання на питання : яким чином наявність в мене офіційних документів на товар, впливає на *дирявість* таможні й кришування її великими дядьками з Кийова ?

 

в принципі, я іншої відповіді й не очікував.

тобто ти відрізняєшся від тих же "бронедрузів" і великих дядь з Кийова - лише розрядністю цифр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, rl72 сказано:

2. браконьєри.  як копачі бурштину.  як і автор фото. як і абсолютна більшість коментаторів до тої фотки - прості люди.

 

і живуть вони в "різних" реальностях з владою і в "різних" країнах

в одній живуть, а іншу - гроблять, хто як тільки може

Так браконьєри та копачі це продукт влади - попередньої та сучасної. Безкарність породжує такі речі - прокурор, суддя, мусор мають ліві прибутки і їм за це нічого, значить і нам можна. 

Саджати потрібно починати з голови - лише тоді низи почнуть боятись порушувати закон. А в нас лише велика показуха - кого з можновладців посадили реально? Можеш таку статистику показати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

тобто ти відрізняєшся від тих же "бронедрузів" і великих дядь з Кийова - лише розрядністю цифр

хуясє, а ну ка поподробнєй ? Ти мені будеш закидати таку х*йню й порівнювати з п*дарасами, які через підставні фірми косять мільйони, дерибанять бюджет, хапаючих хабарі, получаючих відкати одним розчерком пера ? А не пішов би ти на хуй ?????????? Я кожну зароблену копійку переніс на власному горбу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Так браконьєри та копачі це продукт влади - попередньої та сучасної. Безкарність породжує такі речі - прокурор, суддя, мусор мають ліві прибутки і їм за це нічого, значить і нам можна. 

Саджати потрібно починати з голови - лише тоді низи почнуть боятись порушувати закон. А в нас лише велика показуха - кого з можновладців посадили реально? Можеш таку статистику показати?

 

В Китаї он час од часу можновладців розстрілюють. І що це змінює?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, rl72 сказано:

 

В Китаї он час од часу можновладців розстрілюють. І що це змінює?

 

Ріст економіки Китаю знаєш де подивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

хуясє, а ну ка поподробнєй ? Ти мені будеш закидати таку х*йню й порівнювати з п*дарасами, які через підставні фірми косять мільйони, дерибанять бюджет, хапаючих хабарі, получаючих відкати одним розчерком пера ? А не пішов би ти на хуй ?????????? Я кожну зароблену копійку переніс на власному горбу

 

:D

 

тобто, це що ти торгуєш контрабасним товаром - це норм.

ну, не ти ж його контрабасив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, rl72 сказал:

 

в принципі, я іншої відповіді й не очікував.

тобто ти відрізняєшся від тих же "бронедрузів" і великих дядь з Кийова - лише розрядністю цифр

В медицині бувають випадки коли рятуючи життя людині можуть і ребро зламати або, лікуючи пацієнта, зосереджують увагу на більш небезпечній хворобі, ігноруючи менш небезпечну. В цьому є здорова логіка. Бо якщо братися спочатку за лупу (пєрхоть), а ігнорувати венозну кровотечу, то не встигнеш вилікувати ні перше ні друге. Так і державу треба лікувати від більш небезпечних хвороб до менш небезпечних. Ні для кого не секрет, що офшори наносять набагато більше шкоди економіці країни, ніж єдинщики чи ті, хто купує в Китаї, навіть на продаж. Але в нас йде постійна боротьба за відміну єдиного податку і постійні намагання прикрити можливість купувати в Китаї, ігноруючи проблему офшорів. Поки влада буде лікуватися від єдинщиків, Україна точно здохне від офшорів, бо шкода не співвимірна.

Спочатку поліція має розібратися з вбивствами на вулицях, з грабежами і розбоями, бо їх вже самих гранатами мало не щодня закидують. А коли не залишиться важких злочинів, тоді хай котиків з дерев знімають чи селфі з громадягами роблять. Бо щось вони, як і влада, не з того починають лікування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Ріст економіки Китаю знаєш де подивитись?

 

ріст економіки Китаю дають не розстріляні можновладці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, rl72 сказано:

 

в принципі, я іншої відповіді й не очікував.

тобто ти відрізняєшся від тих же "бронедрузів" і великих дядь з Кийова - лише розрядністю цифр

Я так розумію, що ти ні разу не підприємець. Є дві великі різниці між потоком бюджетних грошей та вільною конкуренцією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, rl72 сказал:

 

:D

 

тобто, це що ти торгуєш контрабасним товаром - це норм.

ну, не ти ж його контрабасив

альо, в мене є вибір ? от якби всі торгували офіційним, а один я хітрожопий на ничку совав би тєлєжку через кордон, от тоді й порівнював би мене з тими гандонами. Чи може кинути все й в порохоботи податись ? офіційна з/п, соц пакет, всє дєла

ЗІ  великий дядя в Кийові - дірка на кордоні - контрабандний товар. Іменно в такому порядку забираются ланки з системи контрабанди, а не навпкаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rl72 сказано:

 

ріст економіки Китаю дають не розстріляні можновладці

Вони коли розстріляні то не заважають підприємцям, тому тим краще працювати та розвиватись.

А наші всіма силами стараються урвати від тебе собі кусок побільше. Ти їм тільки покажи, що гроші заробляєш - відразу почнуть створювати купу ситуацій щоб сам їм гроші приніс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sergkots сказано:

Я так розумію, що ти ні разу не підприємець. Є дві великі різниці між потоком бюджетних грошей та вільною конкуренцією.

 

помиляєшся. і в першому і  в другому.

при чому, я ніде й ні разу не написав, що розпил бюджетних коштів - це добре, а погано лише робота в "тіні", яка до речі, не має нічого спільного з вільною конкуренцією.

так само, як я і не писав, що офшори - це добре, а зло для держави 150$ поріг безмитного ввозу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...