Перейти до змісту

17 жовтня, Київ


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

26 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ШТА ???? І ти після цього комусь там будеш дорікати про цитування *неблагонадьожних* (з точки зору правлячої верхівки) дописувачів ? Кого кого ти процитував ? Тараса Чорновола ? А Янукович там нічо такого ніде не пише, що збігаєтся з *політікой партії* ? Може Шуфрич ще що пи*данув путнє ? Нє ? Ну а чо. Я так поняв, ви вже готові путлєра цитувати, щоб Саакашвілі з гімном змішати. Сука, це дно.

 

він саме себе змішав, звязавшись з Деревянком, Семенченком та іншими "патріотами"

 

головне в тому дописі я виділив жирним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 436
  • Створено
  • Остання відповідь
2 минуты назад, rl72 сказал:

 

він саме себе змішав, звязавшись з Деревянком, Семенченком та іншими "патріотами"

ну значить ти теж себе змішав, процитувавши чмо Тараса

 

І з яких то ти пір став дивитись на те, що пишуть, замість того, хто пише ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ну значить ти теж себе змішав, процитувавши чмо Тараса

 

І з яких то ти пір став дивитись на те, що пишуть, замість того, хто пише ?

 

аргументів,  я так розумію, не буде?

я не дивлюсь, я читаю. і Міхо читаю, і його спікерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, rl72 сказал:

У Києві цього разу навіть флаєри не роздавали, бо марна трата грошей. Усі вже знали, скільки людей з якої області й за які гроші привезуть відповідальні куратори

во, і ролік в тєму, майже нічого міняти не треба

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, rl72 сказал:

аргументів,  я так розумію, не буде?

аргументів ? тобі ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.12.2017 в 21:28, rl72 сказал:

 

у мене на ФБ у друзях є люди різних поглядів, серед них, і прихильники Міхо, і ті, хто вважає Порошенка ворогом України.

 

А Богуцька колись давно мене забанила ))

 

24131040_1564157186965727_35544418159220

 

Ніхто не звернув увагу, яка цікава карта України на їхніх листівочках? А де Крим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rl72 сказано:

 

ок, гугл

А своїми словами, що по темі можеш написати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sergkots сказано:

А своїми словами, що по темі можеш написати?

а накуя? Важко глянути декларацію "самого" чесного соратника Міхо? Чи може комусь цікаво з якого дива на молдавсько-українському кордоні всплив депортований "герой" Вано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата з коментів за посиланням - Велоскотиняка  :D:D:D!!!

І дуже влучне звернення до всіх наших високопосадовців:

-На роботу треба велосипедом їхати , а не в ресторані . Щось тут із логікою не те. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Ніхто не звернув увагу, яка цікава карта України на їхніх листівочках? А де Крим?

Крим окупували, карта показує ті території, що підконтрольні на даний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, case_l сказано:

Крим окупували, карта показує ті території, що підконтрольні на даний час.

з такою логікою, треба було карту без ОРДЛО зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

а накуя? Важко глянути декларацію "самого" чесного соратника Міхо? Чи може комусь цікаво з якого дива на молдавсько-українському кордоні всплив депортований "герой" Вано?

а накуя воно мені коли ти своїми словами не можеш писати а лише купу скріншотів та цитат вставляєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

а накуя воно мені коли ти своїми словами не можеш писати а лише купу скріншотів та цитат вставляєш.

 

а я десь пишу, що то тобі персонально? чи я тебе силою заставляю читати?

став мінус і проходь мимо

 

чи я маю тобі своїми словами описувати агітку про импічмент передерту з ерефівської декількарічної давнини? чи може своїми словами описувати фотку агітки за импічмент на якій Україна без Криму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, romaxa11 сказал:

Відбувсія досить масовий марш за імпічмент Петрусю Олексійовичу.

А я то думаю, що це rl72 так активізувався в цій темі. Тепер ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, nickel сказал:

А я то думаю, що це rl72 так активізувався в цій темі. Тепер ясно.

rl72

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

А я то думаю, що це rl72 так активізувався в цій темі. Тепер ясно.

я на "масовий"  марш не ходив :D

і прикинь, 10 моїх повідомлень і 7 Маньяка:D

 

 

п.с. спитай Ромаху11, скільки людей було на тому "масовому" марші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По фотографіях марш дійсно був багатолюдний. Зважаючи на досить сильну цензуру більше 10 000 людей точно було. Хоча державні канали озвучували цифру 1000.

 

Колись, декілька років назад, ми впустили на форум брехню. Ми всі були класично розпорошені, кожен при своїй думці і з власним баченням ситуації і її вирішення. Брехня, знаючи що вона брехня, і які задачі перед собою ставить (ламання поступу, руїна, деградація), була вкрай організована і масова. Практично одночасно з акаунтів  активних юзерів в унісон залунала брехня. Залунала потужно і цинічно, так що різало слух, зір. Повністю відмінно від стилістики написання попередніх користувачів. Це тільки на початках здавалось маразмом. Як можна так тупо пропагандити-брехати, використовуючи кацапські методички і шаблони? Виявляється не тільки можна, але й технологічно необхідно. Спочатку з'являються 2-3 юзера з унісоном, потім їх підтримує ще стільки ж. Спочатку це відкрита брехня, потім , звикаючи, це вже стає інформаційним шумом, а вже далі створюється ілюзія альтернативного дуже організованого бачення. Постійно воювати з брехнею втомлює, дехто прикриває участь в розділі, дехто шукає щось цікаве, але живі голоси реальних юзерів звучатимуть все тихіше. Брехня формуватиме активність, порядок денний. Визначатиме, про що подискутуємо сьогодні, кого осудимо завтра. Технологія гарно спрацювала на Борді, фактично вбивши політичний розділ, пригнічуючи дискусії відвертим лайном, відволіканням уваги і срачами. Але не все вдалось як думалось відразу, бо сформувались дві групи: боти віртуальні, реальні і ті що певною мірою їх підтримують, підтримуючи будь-яку але владу і інша група з автономних юзерів з власним баченням, не завжди консолідованим, але все ж відмінним від пропаганди. Пропаганда заставила багатьох сумніватись, очорнюючи хороших людей, заповнюючи ефір - всі вони одним миром мазані. Картина доволі страшна, якби в світі не існувало універсального антидоту від пропаганди - часу. Час працює проти нас, але він працює і проти пропаганди. Тривалий час можна обманювати лише відвертих ідіотів, яких і обманювати не варто. Всі решта з часом мають змогу покладатись вже на власний досвід, який часто відмінний від пропонованого провладного.

В сухому залишку ми маємо купку аферситів-освоювачів держбюджету і масу людей, в яких вкрадено можливості, життєвий час, в декого здоров'я чи життя. Час колосальних можливостей для стартапу "Україна", який чи ще повернеться?  Це унікальний час, який особисто мені відкрив людей здатних брехати всім і деколи навіть собі. Брехати і жити з того, що інші в той час занурються в болото руїни. Унікальний час сексотів, чекістів, ворюг і одуреної маси народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, romaxa11 сказано:

 

 

коли забули змінити назву відео - раисся, встает с кален

 

Наймасштабніший марш в Україні після Революції Гідності. Україна починає струшувати зі свого тіла бариг, які до неї присмоктались.

Самый масштабный марш в Украине после Революции Достоинства. Украина начинает стряхивать со своего тела присосавшихся к ней барыг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, romaxa11 сказано:

По фотографіях марш дійсно був багатолюдний. Зважаючи на досить сильну цензуру більше 10 000 людей точно було. Хоча державні канали озвучували цифру 1000.

 

Колись, декілька років назад, ми впустили на форум брехню. Ми всі були класично розпорошені, кожен при своїй думці і з власним баченням ситуації і її вирішення. Брехня, знаючи що вона брехня, і які задачі перед собою ставить (ламання поступу, руїна, деградація), була вкрай організована і масова.

 

 

а Міхо, вроді, заявляв про 50-70 тис.

а міхоботи лише на бульварі Шевченка в колоні нарахували від 45 до 90 тис. чоловік.

:D

 

п.с. цікаво написав про брехню :D

 

п.п.с.

 
 
391927_113926448727804_1160734951_n.jpg?
Анатолій Гриценко

Я теж незгодний з оцінкою Мураєвим Революції Гідності. Але блокування каналу, який при тому єдиний транслює акції протесту і надає студію не лише порохоботам - вважаю неправильним. Так само я незгодний з більшістю оцінок і дій Порошенка - і так само вважав би неправильним блокування 5-го каналу. Кожен з нас може легко «заблокувати» будь-який канал, без мішків і вогнищ - просто натиснувши на кнопку іншого каналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...