Перейти до змісту

Ошо, всі за і проти


HWman

Рекомендовані повідомлення

zaHARE 

коли Кличко вліз в політику, він перестав бути боксером, так само й ти, коли вліз в політику, перестав бути провідником духовності й правильного способу життя. Значить таки недостатньо бути веганом й сповідувати те, що ти сповідуєш, щоб вийти на вищий рівень духовності. То все, звичайно, моє імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь
В 28.10.2017 в 19:57, MANJAK11 сказал:

zaHARE 

коли Кличко вліз в політику, він перестав бути боксером, так само й ти, коли вліз в політику, перестав бути провідником духовності й правильного способу життя. Значить таки недостатньо бути веганом й сповідувати те, що ти сповідуєш, щоб вийти на вищий рівень духовності. То все, звичайно, моє імхо

 Я не монах і не відречений(садху). Я сімейна людина,переживаю за свою родину.Це природньо.Не бачу протиріч. Крім того я не лізу в професіональну політику,тому порівняння з Кличком недоречне. Багато речей не такі,якими видаються спочатку.Я звик у всьому  ретельно розбиратись.Я навіть роутер не купую доки не перечитаю декілька форумів,сотні відгуків і оглядів. Це форум,спілкування різних людей,де кожен в праві висловити свою думку,свої роздуми і взнати думку інших.На різні теми.  І якщо моє бачення не співпадає з баченнями іншого,то для мене це не проблема.Кожен має право висловити власну думку. Тому я навіть на 99% не мінусую нікого.
  Не розумію причин,які змусили тебе зробити цей допис.Щоб мені стало соромно? Мені нема чого встидатись,я аргументую кожен свій допис і даю відповіді.І можу також помилятись і визнати помилку коли мені наводять вагомі контраргументи. В мене немає іллюзій стосовно любої влади.В Бхагавад Гіті написано,що в епоху Калі(теперішня епоха),яка називається ще епохою розбрату,всі правителі негідники. Чому? Тому відсоток людей з такими якостями в цю епоху максимальний і збільшується з кожним поколінням. 
  По мірі того,як збільшується мій духовний досвід,поступово я втрачаю цікавість до непотрібних матеріальних речей. І з часом,коли я перестану себе ототожнювати з соціумом,народом,нацією тощо,мабуть відпаде й політика. Вищий смак завжди витісняє нижчий.Дякую тобі,що нагадав мені про це. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zaHARE сказал:

І з часом,коли я перестану себе ототожнювати з соціумом,народом,нацією тощо,мабуть відпаде й політика. 

Скоріше би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги, мене завжди прикалує, коли люди несуть всіляку псевдовисокодуховну херню, а в сусідній темі, з явним задоволенням, обмазуються гівном з ніг до голови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 04.11.2017 в 15:35, Cherman сказал:

Ги, мене завжди прикалує, коли люди несуть всіляку псевдовисокодуховну херню, а в сусідній темі, з явним задоволенням, обмазуються гівном з ніг до голови.

Всі ми люди, практично неможливо жити в суспільстві і не піддаватись йому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Спочатку, мене балаканина цього індуса надихала, але через деякий час зрозумів, що сильно багато слів, за такою лавиною не розгледіти навіть орієнтири куди варто рухатись. Тому все, завязав з Ошо, та й взагалі з всіма пошуками правди, копати треба було трохи ближче, а ніж здавалось на перший погляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Знову повернувся до слів цього індуса,  знову мені близькі ті речі,  про які він говорить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дуже цікавий cеріал від Netflix по даній темі. Не просто хронологія розвитку діяльності та життя комуни, течії а ще й багато персонажів і сподвижників Ошо, дуже шустрих чи просвітлених, самі вже вирішуйте. Але те що вони почали чворити в штатах - це щось нереальне. Одним словом є на що подивитись

( п.с.: качав звідси http://rutor.info/torrent/620368/osho-gorod-grez_dikaja-dikaja-strana_wild-wild-country-s01-2018-webrip-720p-jimmy-j )

завантаження.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.06.2018 at 07:07, fisherman friend сказано:

Дуже цікавий cеріал від Netflix по даній темі. Не просто хронологія розвитку діяльності та життя комуни, течії а ще й багато персонажів і сподвижників Ошо, дуже шустрих чи просвітлених, самі вже вирішуйте. Але те що вони почали чворити в штатах - це щось нереальне. Одним словом є на що подивитись

( п.с.: качав звідси http://rutor.info/torrent/620368/osho-gorod-grez_dikaja-dikaja-strana_wild-wild-country-s01-2018-webrip-720p-jimmy-j )

завантаження.jpeg

Випадково на днях потрапила на цей документальний мінісеріал. Так, цікавий, але тут взято лише один період - заселення в Оригоні, коли Ошо взагалі вів мовчазне беслівне життя. Тому давати аналіз діям Ошо дуже складно... Краще читати його бесіди та й думати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 6/19/2018 at 3:24 PM, Лучанка Тетяна said:

Краще читати його бесіди та й думати )

повнiстю згоден!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...