Перейти до змісту

Як закріпити дзеркало у ванній?


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

Потрібно закріпити дзеркало у ванній кімнаті.

Чи варто використати для цього клей? Який саме клей краще застосувати (основа, до якої планується клеїти дзеркало - плитка керамічна)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Потрібно закріпити дзеркало у ванній кімнаті.

Чи варто використати для цього клей? Який саме клей краще застосувати (основа, до якої планується клеїти дзеркало - плитка керамічна)?

в чому проблема просверлити 2 отвори під дюбелі?
В сестри висить на клеї. якщо не помиляюсь на рідкі цвяхи причіплене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Dima4s сказано:

в чому проблема просверлити 2 отвори під дюбелі?
В сестри висить на клеї. якщо не помиляюсь на рідкі цвяхи причіплене.

хочеться менш руйнівний спосіб застосувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

років зо п'ять назад клеїв  так званими "рідкими цвяхами" у ванні на ламіновану фанеру. площа десь 500х400. три листа. закріпилось надійно. єдиний мінус - у деяких місцях нанесення клею дзеркало з часом трохи потемніло. 

на рахунок плитки - не знаю. але особисто я не ризикував би. хз чи в'їстся той клей у емаль плитки. показники адгезії різні.

можливо краще буде врізати дзеркало у плитку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки не на присосках! з часом ті присоски зруйнуються і вся та краса ї...ся на підлогу. добре коли поруч нікого не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

хочеться менш руйнівний спосіб застосувати

за дзеркало ти ніколи більше не заглянеш. а як надумаєш переробляти ванну, то пофіг тобі буде стара плитка)
 Тому на рахунок руйнівног оспособу... він не більш руйнівний ніж рідкі цвяхи. а може навіть і менше. тому що знявши дзеркало маєш всього 2 отвори) а якщо ще і зробити їх в шві, так взагалі потім замазав і не видно.
а от клей попробуй потім здери з плитки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ідею надивився у забугрових відео. Шанси потрапити у шви плитки не дуже високі, тому і мізкую як краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

 Шанси потрапити у шви плитки не дуже високі

 А шо обов'язково у шви потрапляти?, якщо обережно робити то можна лєгко будь яку плитку просвердлити, два дюбелька шістьорочки і всьо! саме-саме надійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 А шо обов'язково у шви потрапляти?, якщо обережно робити то можна лєгко будь яку плитку просвердлити, два дюбелька шістьорочки і всьо! саме-саме надійно.

в тому то справа, що якщо .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Skorpio76 сказал:

в тому то справа, що якщо .....

А що, якщо?

Купіть найдешевше перо для плитки, проійдіть ним плитку, а потім простим свердлом стіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно так і зроблю. хоча потреба у демонтажу і не очікуватиметься найближчим часом, але з клеєм буде "місія нереальна"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

в тому то справа, що якщо .....

 Ну а як тут без якщо,тож ясно-панятно,що валити боєм і душити всією масою не тра:) кароч це дуже легко робиться,або он як Кайот радить,то це взагалі нема питань,да і без пера можна,звичайним свердлом для бетона,тільки починати без боя,або якщо буде легко йти(залежить від плитки) то можна і так всю плитку пройти.

PS: десь в мене і те перо валялося,але я без нього акуратно справляюся інколи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на кухні свердлив плитку победитом без удару. Не в шви. Свердло було нове.

Супер!

6-ка дюбель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Купіть найдешевше перо для плитки, проійдіть ним плитку, а потім простим свердлом стіну.

Зазвичай наш народ 3,14здячить плитку сверлом по бетону і обов*язково дрель на ударному режимі:0016::0016:

Те, що ти написав для більшості вже космічні технології;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені колись майстер клав плитку і задарив мені сверло для плитки. Після того я робив дирки в любих плитках без всяких проблем. Перо воно зветься чи копйо - не знаю, таке як на фото.

 

 

sverlo-dlya-kafelya.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Skorpio76 сказал:

Усім дякую за увагу до теми

Люди дуже скучили за звичайними речами, порадами, щось по простому зробити своїми руками....а то все про високе, бляхі та політику!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, kayot сказано:

Люди дуже скучили за звичайними речами, порадами, щось по простому зробити своїми руками....а то все про високе, бляхі та політику!!!!!

А де ще спитати, як не на Борді? Тут хлопці, переважно з господарським досвідом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дзеркало висить на прихованій підвісці - на дзеркало ззаду, в верхній частині, посередині приклеєна штампована пластина з виємкою під шуруп, типу такої

Котра вдягається на дюбель (в мене один шуруп з головкою-потаєм).

Щось схоже як тут

Спойлер

1656-18.jpg

Кріплення непомітне і в будь-який момент можна зняти при потребі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

R01and, :D ти це серйозно?!?

Так не жартують, люди ж можуть повірити. А це загрожує не лише матеріальними збитками, а й небезпечно для життя! Уявляєш, якщо за твоєю порадою ТС вчіпить дзеркало на скотч, і за місяць-другий це дзеркало відвалиться на ноги комусь?!

 

ПиСи: і для цікавості, підкажи, а який (де?) двосторонній скотч хороший?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти "обмежений" то не моя проблема, в мене є такій скотч.

Не розумію навіщо мінуса ліпити, клоун.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора собі вішав. Звичайне свердло по бетону без бою. Плитка Церсаніт не лопла. Свердло в плитка заходить набагато важче ніж в цеглу. Ну і залишаються міліметрові сколи навколо отвору. А так все акуратно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...