Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

1318607.jpg

Педантично вибуваний світ старого Станіславіва, настільки детальний і прекрасний, що здається казковим. Стара добра щаслива імперія (felix латиною щасливий) напередодні тектонічних світових зрушень, що зметуть її. Побут, забави,гуляння, базари і церкви, приїзд цісаря чи ясновельможного князя, жиди, русини, поляки, німці, концерти духових оркестрів і гастролі чарівника-ілюзіоніста Торна. І дві головні героїні, чиї долі і душі переплетені як стовбури двох дерев. Одна з них пані, а одна- служниця, але вони ніби сестри. Стовбури їхніх доль підтримують один одного, живлять, але й часто завдають болю. Вади характерів, зумовлені цим сумісним зростанням, ніби міни сповільненої дії, які в один момент знесуть і їх прекрасний маленький світ. І ось палає затишний будинок, сипеться скло вітражного даху, хто зна чи врятуються ці два деревця у вогняному вирі. Але прекрасний, майже ляльковий світ, уже змінився, його зруйновано, і лиш у мареві думок серед палаючої пожежі - надія на інше життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Мартен Паж - Как я стал идиотом

Kak_ya_stal_idiotom.jpg

Аннотация:

«Как я стал идиотом» — дебютный роман Мартена Пажа, тридцатилетнего властителя душ и умов сегодняшних молодых французов. Это «путешествие в глупость» поднимает проблемы общие для молодых интеллектуалов его поколения, не умеющих вписаться в «правильную» жизнь. «Ум делает своего обладателя несчастным, одиноким и нищим, — считает герой романа, — тогда как имитация ума приносит бессмертие, растиражированное на газетной бумаге, и восхищение публики, которая верит всему, что читает».В одной из рецензий книги Пажа названы «манифестом детской непосредственности и взрослого цинизма одновременно». Читатели же любят его за легкость письма, остроумие, фантазию и умение «не важничать», «не стараться выглядеть слишком взрослым».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала "Колыбельная для кошки" Воннегута і взялася за "Жорстоке небо" Кідрука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачив в інтернеті рецензії на "Марсианин" Енді Вейра, взявся читати. До цього прочитав "Три товариші" Ремарка.

PTqc7mk5XdM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачив в інтернеті рецензії на "Марсианин" Енді Вейра, взявся читати.

Його якраз знімають.

Вкотре перечитую "Марсіанські хроніки" Бредбері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачив в інтернеті рецензії на "Марсианин" Енді Вейра, взявся читати. До цього прочитав "Три товариші" Ремарка.

Теж нещодавно Три товаріща внєдряла))))

А про марсіанина напиши потім. Цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж нещодавно Три товаріща внєдряла)))) А про марсіанина напиши потім. Цікаво.

Відпишу)

Дещо про Ремарка:

P-BzrMDpkiM.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із нещодавно прочитаного:

Володимир Лис " Із Сонцем За Плечима. Поліська мудрість Пелагеї" - справжній скарб.

Ірен Роздобудько "Лицей послушных жен" - повна туфта...

значно більше сподобався інший роман Роздобудькко "Если би..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, коротше, прочитав "Марсіанина" за три дні. Читав переважно перед сном. Книга - просто ульот, для таких нердів і любителів наукової фантастики як я, та й ще з ложкою хорошого гумору - просто must read :)

Залив електронні варіанти книги для читалки (epub і fb2)

martian veyr.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж нещодавно Три товаріща внєдряла)))) А про марсіанина напиши потім. Цікаво.

Відпишу)

Дещо про Ремарка:

P-BzrMDpkiM.jpg

життя в борг - та ж історія) п"ють все що горить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Леона Вишневська "Маятник".

Я заплющила очі, але не відчула темряви, бо під повіками бігали сонячні зайчики та кортіло усміхатись. Всередині, наче розлилось карамеллю тепло, кожну клітинку мого тіла переповнювала якась дивовижна, загадкова есенція – здається, це була саме вона...

Магія.

По-іншому я не могла описати свій стан. Ось вона, зачарована прострація, вакуум з суцільних див: поcмішок, ніжних дотиків, розуміючих поглядів, обіймів.

Ось воно – щастя, таке водночас одухотворене й блаженне, що перехоплює подих та відверто просте, земне. Тільки простягни руку і торкнись його.

@Леона Вишневська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дэниел Киз "Таинственная история Билли Миллигана"

Уи́льям Стэ́нли Ми́ллиган, известный как Билли Миллиган(14 февраля 1955, Майами-Бич — 12 декабря 2014, Колумбус[1]) — один из самых известных людей с диагнозом «множественная личность» в истории психиатрии.

В конце 1970-х годов его судили в получившем широкую известность судебном процессе в штате Огайо, США. Миллиган обвинялся в нескольких ограблениях и трёх изнасилованиях, однако его адвокаты заявили о невменяемости своего подзащитного, утверждая, что две из его альтернативных личностей совершили эти преступления без ведома Миллигана. В результате он был оправдан, но направлен на психиатрическое лечение «до тех пор, пока он не выздоровеет». Билли Миллиган стал первым человеком, оправданным в ходе судебного процесса по причине диагноза «множественной личности». В 1988 году после десяти лет в психиатрической клинике Миллиган был признан выздоровевшим и освобождён.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хотілося б прочитати "Коротка історія тракторів по-українськи"( Кузьма рекомендує) - поділіться електроною версією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж читала Ірен Роздобудько "Лицей послушных жен" і дуже розчарована - марна трата часу. Це було моє перше знайомство з творчістю цієї письменниці. Не думаю, що захочу ще щось почитати з її романів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не потрібно судити з однієї книги, почитайте "Гудзик" І.Роздобудько

Gudzik.jpg

з нових сподобалась -

ksd_new.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потягнуло на пригоди, читаю Діккенса "Записки Піквікского клубу". Про Джентельменів які вирішили не сидіти вдома, щось на кшталт *3-ох в лодці*. І смішно і цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А я раннього Кінга почав читати: Втеча з Шоушенка, Мертва зона. Пробиваю наступні. От відчувається якась цивілізаційно-ментальна відмінність між нами і амерами. Дуже подобаються ззовні прості малоговіркі персонажі з глибоким внутрішнім світом. Кінг це класно вміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ремарка, залпом " На западном фронте без перемен", "Возвращение" дочитую. Шикарний цикл, війна не міняється.

Джек Финней - Между двух времен - Схоже на Кінга 11/22/63

Ну і хто любить Террі Пратчета раджу - Ніла Геймана, щойно прочитав Синів Анансі. Хороший Автор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я прочитав сім романів Ремарка, якщо бути точним, залишилось ще стільки ж. Один з моїх улюблених класиків. А от з Пратчетом ще не знайомий на жаль, як і з Гарі Гарісоном. Рік тому, прочитав серію "Автостопом по Галактиці" Адамса. Це шедевр(не побоюсь цього слова) і вагомий внесок у жанр наукової фантастики. Тільки важливу роль відіграє переклад, я обрав Генкіна, на мій погляд він найкращий. Звичайно, в ідеалі читати в оригіналі, але мій англійський ще не настільки хороший. :D Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почала читати книгу по рекомендації подруги: "Пять языков любви" Гери Чепмен. Ще з початку читання мій висновок - варто прочитати всім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продовжує дивувати та захоплювати В.Лис. Країна гіркої ніжності - три покоління однієї родини, три долі, три жінки, кожна з яких обирає свій життєвий шлях - шлях кохання, ніжності, гіркоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав було читати (точніше слухати) "Кафку на пляжі" Харукі Муракамі, заснув, вранці прокинувся і чую, що (десь мабуть посередині книги) ріжуть котів, щось там виймають з них... :g04: Тепер не знаю що з цим робити. Початок ніби й непоганий був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...