Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Щойно закінчила читати "Шантарам" Г.Д.Робертса. Враження неймовірні!!! Зазвичай після того, як закінчила читати одну книгу - шукаю іншу. Тут зовсім інше: це, як після смачної страви, коли не хочеться, навіть пити чай, щоб відчувати ще якийсь час післясмак. Може, це не зовсім вдале порівняння, але відчуття саме такі. Дуже раджу почитати.

і ще підкажіть, там 2 томи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Хтось знаходив "Шантарам" електронний варіант українською? Якщо так, викладіть сюди файлик, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знаходив "Шантарам" електронний варіант українською? Якщо так, викладіть сюди файлик, будь ласка.

Такого нема. (

Але я маю друковане видання і запроста можу дати вам прочитати. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно три тижні назад прочитала книжку “Посланник. Правдивая история про любовь” автора Клауса Джоула. Спробувала. Сказазати щось - навіть слів таких не знайдеш! :0146: Просто підтверджую - все описане ним, правда. Наразі перечитую Роберта Кіосакі "Квадрант денежного потока" - книжка для тих, хто прагне фінансової свободи. :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз на Аню присіла :) Так вже мені подобається те дівчисько :g10:

ПіСі: Серія книг про Аню Люсі Монтгомері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав трилогію "Голодні ігри" - політ нормальний)

Я прочитала кілька років тому, ще до виходу фільмів. Сподобалось. Книга завжди краща за фільм, хоча і зняли нормально

Закінчила читати Люко Дашвар "На запах м'яса", ну так собі, нормально. Мені дуже розхвалили, я очікувала більшого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після перегляду триллера "Загублена", прочитав одноіменний роман. Єдине, що можу сказати - екранізація вийшла дуже достойною та близькою до оригіналу. Взагалі, якщо подобаються триллери, то раджу прочитати "Лють" Карін Слотер. Сюжет завжди тримає у напрузі, як і серія "Міленіум" Стіга Ларсона.

Ну, а вчора прочитав "Збирач метелеків" Йоела Хаахтела. Якщо описати одним словом, то це книга про спогади. Про те, яку важливу роль вони інколи відіграють в житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитала "Без ума от мальчишки" Джоан Філдінг - мило-мильне про сучасну вдову і її перепетії з пошуком роботи, нового кахання, вірного способу виховання маленьких дітей. Про її стосунки з ай-подами, мікрохвильовками, ікс-боксами: одним словом, техніка їй не підвладна. Про батьківські комітети і голів, цих комітетів - "я хочу перед усіма випендритись". І все це на фоні Лондону. Так звучить не дуже, якесь мило-мильне)) А от якщо знати, що ця пані - Бріджит Джонс з одноіменного фільму, то стає трохи веселіше) в усіх сучасних жінках є трохи від Бріджит Джонс, мабуть))

Почала перечитувати "Отверженые" Віктора Гюго - тут спрацювало бажання переосмислити. І ці паралелі між сторіччями: революція, багаті, бідні, безвихідь, і надія на зміни. От читаю, переймаюсь.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прочитала книгу Ірен Роздобудько "Все,що я хотіла сьогодні". Сподобалась. Рекомендуюю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починаються довгі зимові вечори. Зомбоящик дивитися не хочеться, тож порадьте книгу - пригоди, триллер, детектив, не фантастику та не історичні. Українська мова вітається.

Хочу почитати книгу "Сміття" ("Trash") Енді Малігана, та не можу знайти в електронному варіанті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, <<Шантарам>>!

дякую) прочитав вже рік тому. книга бомба, дуже сподобалася

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є "Поєдинок з дияволом" Олекси Гай-Головка та "Як вижити у в'язниці" Андрія Кудіна. Обидві автобіографічні та з лихим сюжетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy, <<Шантарам>>!

дякую) прочитав вже рік тому. книга бомба, дуже сподобалася

ще б українською знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Saddy (21 December 2014 - 14:40) писал: Просмотр сообщенияlbladko сказал: Saddy, <<Шантарам>>! дякую) прочитав вже рік тому. книга бомба, дуже сподобалася ще б українською знайти

Я було купив у книгарні навпроти зупинки Старий ринок. Укр. переклад кращий рос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...