Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Взяли книгу на озброєння як інструкцію

Ви не повірите, наскільки велика кількість людей, які використовують художню літературу як інструкціюю При цьому майже її не читаючи ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Андрій Кокотюха "Червоний".

Сюжет непоганий, але книга більш схожа на документальний фільм, ніж на художній роман. Мені явно бракувало естетичної складової. Кокотюху читала вперше, не вразив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люко Дашвар - Мати все.

Зараз дочитую Артура Голдена - Мемуары гейши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні форумчани, хочу поділитись з Вами новиною із сайту http://inspired.com....resting-ebooks/

осінній мікс із книг, які можна завантажити в електронному форматі з http://www.bookland.com/ukrBooks_for_Inspired-1024x1024.png

хочу прочитати твори Оксани Забужко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200px-%D0%A3%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BC%D1%96%D1%88%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%28%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%29.jpg

Дочитую зараз "Вбити пересмішника" Харпер Лі. Неочікував, що книжка вийде настільки атмосферною! Дуже схоже мені на Селінджера, чи то описами, чи то Америкою в ті часи. Тепер хочу знайти щось схоже.

44520_1.jpg

Після Лі хочу почитати "жутко громко и запредельно близко" Фоера. Варте уваги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посидів і склав собі список книг, які варто почитати. + перевірити, чи справді книга краща за фільм

Dzhin_Bryuer__Planeta_KaPeks.jpgZhanDominik_Bobi__Skafandr_i_babochka.jpgBrajan_Selznik__Hranitel_vremeni.jpgbig.jpg

image_3.jpg47498-cover.jpg12697.jpgDennis_Lihejn__Ostrov_proklyatyh.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Пам"ятаєте історію життя Якова, яку розповів нам Володимир Лис? Історія та була непроста, насичена подіями та різними життєвими переплетами...

У Лиса є ще одна історія про життя, сповнене тривог і гіркоти, кохання і болю, ще одна пісня, ще одне соло... Соло для Соломії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінчив "Під куполом" Кінга, почав дивитись серіал - вистачило на 3 серії. Не йде ні в яке порівняння з книгою. Хто любить творчість Кінга і ще не читав дану книгу - рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю "Инферно" Дена Брауна

+1 дочитую.

ОДразу скажу, повторюся, книги Дена Брауна написані під шаблон.

Є герой (Роберт Ленґдон) є якась жінка, яка йому допомагає розплутувати страшні загадки, що зустрічаються на шляху спасіння світу. І є СГЗ (Самий Головний Злодій), який заважає Роберту Ленґдону. Ну і купа різних загадок та секретів. Історичних місць та персонажів.

Попри усе це, книга читається на одному диханні. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kayot сказал: Читаю "Инферно" Дена Брауна +1 дочитую.

теж зараз читаю. Дуже захотілося з'їздити у Флоренцію :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяли книгу на озброєння як інструкцію

Ви не повірите, наскільки велика кількість людей, які використовують художню літературу як інструкціюю При цьому майже її не читаючи ^_^

+1

взяти, хоча б Біблію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж зараз читаю.

Я помітив багато "неточностей", чи то швидше незручностей перекладу. На кшталт "лікарка Брукс", це не зовсім вірно. Оскільки в оригіналі це як Dr. Brooks. Мається на увазі докторський ступінь лікаря (Доктор Хаус ;) ), і мало би й так бути перекладене "докторе Брукс". Це те, що найбільше кинулося в очі. Ще є багато неточностей-незручностей. Але не звертаю увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю "Инферно" Дена Брауна

+1 дочитую.

ОДразу скажу, повторюся, книги Дена Брауна написані під шаблон.

Є герой (Роберт Ленґдон) є якась жінка, яка йому допомагає розплутувати страшні загадки, що зустрічаються на шляху спасіння світу. І є СГЗ (Самий Головний Злодій), який заважає Роберту Ленґдону. Ну і купа різних загадок та секретів. Історичних місць та персонажів.

Попри усе це, книга читається на одному диханні. :)

Ну вот Женик...взял и рассказал мне Код Да Винчи весть - теперь читать не интересно будет :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З останніх прочитаних - "Соло для Соломії" Лиса та "На запах м"яса" Дашвар. Обидві сподобались і кожна по-своєму вразили. Остання, думаю, більше, бо лишився гострий післясмак і ще декілька днів думок - де та крапка неповернення, чи могло б все скластись інакше? До речі, Люко Дашвар хотіла назвати свій роман дуже провокаційно - "Майкампф" (від імені героїні - Майки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Павло Штепа "Мафія і Україна". Написано давно,а як актуально.

http://www.e-reading.co.uk/book.php?book=1004525

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходив декілька тижнів тому в АдреналінСіті на фільм "Керрі.Телекінез" (за мотивами книги С.Кінга). Чесно, очікував більшого. Після цього вирішив прочитати книгу. Зараз читаю не відриваючись. Ще один випадок, коли фільм сильно не дотягує до книги.

ZYcwnnQ1KAM.jpgFSIWzlnhJPc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз почала читати Кінга "Доктор Сон" (продовження "Сяйва"). Прочитала десь третину (взагалі не знаю, чому взялася за таке, загалом не дуже полюбляю такий жанр), але, людоньки, це щось неймовірне! Враження - дуже подобається, перед очима настільки чітка картинка, немов фільм дивишся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продолжу тему Кинга, перечитала "Кладбище домашних животных"(экранизация тоже стоит внимания, да, конечно, это не книга и спецэффекты в 1989 году не те, но все таки она получилась, как для того времени и актеры молодцы), впервые лет в 14 читала, с возрастом, конечно, совсем по другому воспринимаю его книги, его посылы. Пока из всех прочитанных его книг , эта самая любимая, наверное, потому что близка, она ведь о семье, а в 14 думала о страшном воскресении из мертвых))). Еще одна из любимых это "Девочка, которая любила Тома Гордона".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз читаю "Дети с небес" Руслана Нарушевича, 2010 рік. Книга побудована у формі діалога: питання-відповіді на теми виховання, переосмислення ролі батьків у житті дитини. Мені вона йде як "бальзам на душу" мабуть через те, що я давно хотіла її прочитати.

714c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...