Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Ось і я повелася на рекламу, читаю "Убить пересмешника". Поки подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

І я вчора почав читати Харпер Ли:

"Юристи, наверно, тоже когда-то были детьми" - Чарлз Лэм - Мене відразу заінтригувало))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читайте, не пошкодуєте... "Убить пересмешника" - цікавий і неординарний роман...про життя очима дівчинки "Глазастика"))). я прочитала за пару днів)

Читайте, не пошкодуєте... "Убить пересмешника" - цікавий і неординарний роман...про життя очима дівчинки "Глазастика"))). я прочитала за пару днів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Убить пересмешника"

......- но бывают люди, в руках у которых Библия опаснее, чем... чем бутилка виски в руках твоего отца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дмитрий Михайлович Дёгтев, Дмитрий Владимирович Зубов «Черная смерть». Правда и мифы о боевом применении штурмовика ИЛ-2. 1941-1945

m1xSZ.jpg

Эта книга посвящена одному из самых известных советских самолетов времен Великой Отечественной войны – штурмовику Ил-2. Эта боевая машина начала поступать в войска накануне войны с нацистской Германией и затем широко применялась на всем ее протяжении.

Самолет получил большое количество самых разных красивых и не очень прозвищ. Когда штурмовик появился на фронте, все советские одномоторные самолеты имели позади пилотской кабины так называемый гаргрот, продольный обтекатель, плавно переходящий в киль. У Ила же эта штука отсутствовала, вследствие чего кабина смотрелась как горб на спине. В связи с этим наши летчики дали ему прозвище «горбатый». Кроме того, в послевоенные годы самолет называли «летающим танком».

В советской литературе часто утверждалось, что немецкие солдаты настолько боялись советского штурмовика, что прозвали его Schwarze Tod («черная смерть»). Однако у немцев это означало вовсе не неотвратимое и страшное возмездие, как это изображала советская пропаганда. «Черная смерть» по-немецки – это не что иное, как чума, что, впрочем, тоже звучит весьма и весьма устрашающе. Однако гораздо чаще немцы, в особенности пилоты люфтваффе, называли Ил-2 «цементбомбером» (Zementbomber) и «Железным Густавом».

Будучи, по сути, основным ударным самолетом ВВС Красной армии, штурмовик использовался для атак по самым разным целям, от пехоты, засевшей в окопах, и «всадников», скакавших по дорогам, до кораблей и укрепленных опорных пунктов.

Люблю книги про реальне життя конкретних людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

M.Crichton - Disclosure. (М.Крайтон - Разоблачение). Про особливості роботи в транснаціональній компанії, реструктуризацію, невиправдані надії і як дочитаю, то буду знати про що ще. в цілому поки що достатньо легко читається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почав "Опасные связи" Шодерло да Лакло - свого часу екранізація з Джоном Малковичем сподобалась))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давним давно почитав кілька книг Гаррісона про Сталевого Щура (фантастика). Правда, не всі, тому решта лежить на жорсткому диску і читають свого часу, який, сподіваюсь, незабаром прийде.

Збірка "Успех" Харитонова була прочитана ще десь на новорічних святах. В цілому непогано, Жорстка така фантастика. Місцями дуже жорст(о)ка.

З місяць тому дослухав "Generation П." Пєлєвіна. Книга сподобалась набагато більше за стрічку, яку переглянув на наступний день після завершення книги. Фільм якийсь більш обрізаний і тому без знання оригіналу навряд чи щось вийде допетрати. Але то ІМХО.

Також читав "Фройд би плакав" Карпи. Читаю "Піца Гімалаї". Мені подобається. Так, рясніє нецензурними фразами, але сюжет доволі непоганий і насичений, та і зрештою на колір і смак.

Десь вчора-позавчора дочитав "Жарт" Кундери... Ледве-ледве, чесно кажучи. Чи то переклад лажовий, чи то в принципі твір такий, але до смаку не припало.

Також буквально за півгодини прочитав "Наши друзья человеки" Вербера і зрозумів, що, здається, знайшов нового улюбленого автора. Почав читати "Танатонавтів". Сподіваюсь не розчаруватись.

Муракамі "К югу от границы на запад от солнца" - непогано, але, як каже мій тато, щоб справді зрозуміти книги японських авторів, треба знати японську культуру.

Андрій Кокотюха "Червоний" - роман про УПА. Я зацінив. А в загальному враження будь-кого від даної книги, на мою думку, прямо пропорційне відношенню до, власне, УПА.

Кузьма Скрябін - збірка "Я, "Побєда" і Берлін". Одноіменна повість - дуже класна гумористична річ. "Місто, в якому не ходять гроші" - жорстка антиутопія (але, тим не менше, сподобалось).

Лук’яненко - серія "Дозоры". Однозначно шедевр в стилі фентезі.

Лук’яненко - серія "Лабиринт отражений". Дві (з половиною) книги в жанрі "кібер-панк". Дуже вразили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за позитивне читання:

Пригоди бравого вояка Швейка - атмосфера описана Гашеком унікальна і незабутня, шкода що не докінчив;

Хитромудрий ідальго Дон Кіхот Ламанчський;

Ну і Ільфа і Петрова.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мирослав Дочинець "Криничар". "Діяріюш найбагатшої людини Мукачівської домінії» — це чергова сповідь унікальної людини, історія душі у вигляді щоденникових нотаток головного героя — аскета-багача, який прийшов до власної філософії самообмеження"

Цікаво, мудро, повчально, але це іноді втомлює. Читала довго, потрохи. Його важко проковтнути великим шматком. Загалом сподобалось.

Перед тим читала "Вічник". Теж не погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз читаю фантастичний роман Стівена Кінга 11/23/63, де йдеться про мандрівника у часі, котрий хоче відвернути вбивство Кеннеді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз читаю фантастичний роман Стівена Кінга 11/23/63, де йдеться про мандрівника у часі, котрий хоче відвернути вбивство Кеннеді.

Я вже дочитав, дуже сподобалось, доречі після цієї книги підсів на Кінга, зараз читаю "Зона покритя".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В захваті від книги London. Автор - Edward Rutherfurd. Читати лише почав але бачу що лише цією його книгою не обмежусь. Раджу для всіх любителів історичної літератури!

51KSDE14HKL.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз читаю фантастичний роман Стівена Кінга 11/23/63, де йдеться про мандрівника у часі, котрий хоче відвернути вбивство Кеннеді.

для мене Кінг почався з "Мертвої зони" (екранізація, до речі, програє книзі). в принципі, на ній же і скінчився... не думайте, не те, що не сподобалось. просто не потрапляло більш до рук нічого))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитала "Убить пересмешника", нагадала Тома Сойєра. однозначно сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитала "Убить пересмешника", нагадала Тома Сойєра. однозначно сподобалось.

100% Виникла така ж асоціація, аж дивно)))) На останніх сторінках потіли долоні та покотилась скупа чоловіча сльоза.....

Взявся за Айзексона - "Стів Джобс".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз читаю фантастичний роман Стівена Кінга 11/23/63, де йдеться про мандрівника у часі, котрий хоче відвернути вбивство Кеннеді.

він дуже цікавий і, на мій погляд, одна з кращих книжок Кінга

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора до рук потрапив свіжачок "Элементарный секс" - назва зацікавила, а от що там всередині...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Взявся за Айзексона - "Стів Джобс".

Дочитав. Дуже сподобалось, читалось як художня книжка.

Але як на мене досягнення Джобса не варті того болю, який він завдавав своїм ближнім, родині. Але кожен вибирає свої пріоритети сам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитую цикл автобіографічних повістей Чарльза Буковскі. Дуже подобається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віра Осєєва "Васьок Трубачов і його товариші". :) Уже третью часть.

Читаю младшему сынишке. Но и средний заслушался (ему 15 лет). Уморительное чувство, когда объясняешь сегодняшнему тинейджеру про пионеров и комсомольцев, вожатых и звеньевых, а он слушает и глаз с тебя не сводит :)

И сама удивляюсь: звучит так, как будто сто лет назад это всё происходило :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитала Стиг Ларссон "Девушка с татуировкой дракона" (дуже сподобалась), взялась за "сто имен" Сесілії Ахерн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бродский - Набережная неисцелимых

Закончился Бродский, начала Тэффи - "Портреты современников"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...