Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

"Самотність в мережі" Вишневського

прочитала половину книги,поки не подобається...

якщо комусь потрібна книга - продам за 25 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Мы в шоке.... Марія Матіос.."Солодка Даруся"... казалось бы, что в этом странного ? Но именно эту книгу потребовала девочка 2 класса....без родителей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Слухай пісню вітру" Х. Муракамі

уривок з життя звичайної людини, як порив всюдисущого вітру - приреченість на безкінечний пошук сенсу свого існування або його мети...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Физичиские основы тензоэффектов в многодолинных полупроводниках при экстремальных условиях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роки два назад дивилась фільм, знятий на основі цієї книги, а тепер прочитала і саму книгу. Хоч я і не любитель жахів та фантастики, але мені сподобалось!

Jon_Ajvide_Lindkvist__Vpusti_menya.jpg

Главный герой книги, двенадцатилетний Оскар, - застенчивый мальчик, привыкший к одиночеству. В школе над ним издеваются, и, ненавидя своих мучителей, он придумывает себе развлечение - уединяется в лесу, прихватив с собой нож, и вымещает злость на деревьях и трухлявых пнях, представляя, что это его преследователи. Но однажды его одноклассника находят в лесу с перерезанным горлом, и обстоятельства преступления крайне подозрительны - все уверены в том, что речь идет о ритуальном убийстве. Незадолго до этого у Оскара появляются новые соседи - папа с дочкой, поселившиеся в соседнем подъезде. И хотя поначалу девочка вовсе не расположена к общению, вскоре Оскар и Эли становятся лучшими друзьями. И все же есть в ней что-то странное - слишком легко она переносит холод, слишком хорошо прыгает и главное - выходит во двор лишь с наступлением ночи. Не менее подозрительны и отношения Эли с отцом - да и отец ли он ей? Кто она и какое отношение имеет к череде ритуальных убийств, всколыхнувших весь город. Со временем Оскар получает ответы на все эти вопросы, хотя, пожалуй, предпочел бы остаться в неведении.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А также, кто за кого воевал, для кого та или иная армия была родная, а кто принудительно там находился и убивал...

Но это чисто моя тупизна… а так, книга достойна как автора, так и премии…

Имхо..

Так в тому то і суть, що війни і армії ні для кого не були рідними! Хлопець жив собі в волинському селі і йому були пофіг ті світові розборки. Поляки, німці, совєти - всі використовували наш народ, але здебільшого цьому простому народу було складно розрізнити, хто правий, хто винуватий, лише, коли вбивали когось з його родичів, він обирав якусь сторону. І цей твір якраз історія Волині в баченні простого селянина, а не з героїчно-показової позиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну всьо, ща Енді освоїть основи маніпуляції і ховайтесь в жито форумниє пратівнєГі! :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав з великим інтересом,досить легко читається і дійсно реалії війни без прикрас.Скачав всі його книжки.

Читав з паперового носія книги

Скачати нажаль не має ні часу, ні можливості (девайса-читалки).

- Цікаво як решта творів ?

Здебільшого інші його книжки увійшли в той збірник,але кілька з них- ні.

Зокрема дуже цікава "Танкист,штрафник,смертник"(дуже рекомендую геймерам WOT).

Зараз читаю "Сталинградская страда.Ни шагу назад!".

Прочитавши ці книжки зрозумів,що війну совєти виграли не завдяки талановитим(а реально тупим) полководцям,а тільки завдяки людському ресурсу.Німців просто закидали тілами.

Шкода що цих книжок не було коли я вчився в школі,я бїм дав "історію СССР".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Захотелось в детство ...Умберто Эко.... Имя розы.... хорошо, что стеллажи под рукой...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с. кара-мурза.

манипуляция сознанием.

настільки кльова - не чекав.

раджу.

в цьому ж руслі книга

Заяц, стань тигром!

Игорь Вагин

http://victoria.lviv...agin-zajac1.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заяц, стань тигром! Игорь Вагин

в двух предложениях опишешь, о чём книга? стОит поднимать народ, что бы найти её ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Психологія відносин. спілкування,кохання.Страх,сила волі, мотивація.. Тем в книзі дуже багато.. кожен знайде цікаве собі.

Як на мене книжка варта бути прочитаною. Та і сторінок не так багато)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні закінчилась моя подорож сторінками Андруховича - "Лексикон інтимних міст".

"Домандрував" до Балаклави,щось не пре далі Їхать,мабуть зійду з поїзда і пересяду на "Сломанный мечь империи". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підсіла на Грішема

post-6716-0-50343100-1327920952_thumb.jp

post-6716-0-30270500-1327920976_thumb.jp - прочитані. Ще є кілька його книг, що чекають своєї черги ))))

Купила post-6716-0-95737500-1327921049_thumb.jp . Фільм бачила. Книгу ще не починала читати. Хто читав - які відгуки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні дочитав Андруховича "Лексикон інтимних міст". Чомусь захотілося почитати Рея Бредбері. Скачав собі "Кульбабове вино" та "Одної неминучої весни". "Кульбабове вино" один раз вже читав російською. тепер прочитаю в перекладі, мені там дуже сподобались роздуми Дугласа.

Викладаю файли у форматах mobi, fb2, txt

Kul'babovie vino.zip

Odnoyi nieminuchoyi viesni.zip

Kul'babovie vino.zip

Odnoyi nieminuchoyi viesni.zip

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ельчин Сафарлі "Я повернусь"

post-9469-0-65055300-1328363880_thumb.jp

Чарівна та правдива книжка про історію кохання дівчини, яка приїхала з урбанізованої "зіпсованої" (у сенсі духовних цінностей та стосунків) Москви до тепла і сонця, та східного чоловіка, який і подарував їй це тепло та затишок.

Сторінки просто кричать про відчай, який головна героїня намагається подолати. Книга про віру, щастя, надію, любов. Недарма на початку написано, що слова «надія», «віра», «щастя» та похідні від них вживаються 678 разів.

Дуже багато гарних цитат. Може, не всі вони придумані автором, деякі запозичені. Але змушують над чимось задуматися.

Наприклад:

"Знаєш, що важливо взяти з дитинства у доросле життя? Мрію.."

" Якщо здаватися не тим,хто ти є насправді,можна отримати не ту роботу,не тих друзів,Бог знає,що ще.Не своє життя."

"Кожна людина по-своєму не розуміє свого щастя"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бернар Вербер "Империя ангелов". Неоднозначна книга хоч і цікава, не сподобалось лиш те, що автор розкидає кілька сюжетних ліній в одній книзі, але це лиш моя особиста думка. Вцілому непогано, особливо опис Раю і життя ангелів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Потрапив на очі твір Ліни Костенко "Сніг у Флоренції". Зізнаюсь чесно - не читала раніше, хоча цей твір входить в список додаткової літератури в шкільній програмі 11 класу . Чудовий твір!

У драмі «Сніг у Флоренції» Костенко показала трагедію талановитого скульптора Рустичі, який колись був гордий, вільнолюбний, натхненний любов'ю до прекрасного, коханням до красуні Маріели. Але перед ним постала дилема: «Одне із двох — або люби свободу, або залеж від милості владик». Він обрав друге, і його мистецький хист був змарнований. Рустичі переступає через найближчих людей, відмовляється від кохання, а як наслідок — вигнання, втрата горіння, натхнення й одержимості.

Для Ліни Костенко завжди мала значення євангельська мудрість: «Пильнуйте не про поживу, що гине, але про поживу, що зостається на вічне життя...» Вона продовжує творити і жодним рядком не зраджує свого мистецького таланту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька днів тому почала читати Джонатана Сафран Фоера "Жутко громко и запредельно близко", ще не дочитала, але не стрималась і скачала фільм в оригіналі, тепер паралельно дивлюсь і дочитую пропущені у фільмі моменти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитав "Кульбабове вино". Ось кілька цитат, які мені дуже сподобались:

Так от, на світі п'ять мільярдів дерев. Про це я вичитав у книжці. І під кожним деревом лежить тінь, правда ж? Виходить, звідки береться ніч? А ось я тобі скажу. Ніч - це і є вся ота тінь, що розповзається з-під п'яти мільярдів дерев! Поміркуй сам! Можна сказати, тінь затемнює повітря, неначе бруд воду. Отож якби придумати такий спосіб, щоб затримати її під тими п'ятьма мільярдами дерев, то не було б і ночі, і нам не доводилося б лягати спати! Оце ж воно і є, Дуг,- щось відоме, звичайне, і щось нове.
Найперше, про що дізнаєшся в житті,- це що ти дурень. І найостанніше, про що дізнаєшся,- це що ти той же таки дурень.

Зараз шукаю книгу для читання. Можливо щось порекомендуєте. Люблю читати українською, і бажано щоб у книзі був зміст, цікаві думки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...