Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Таня Малярчук "Згори вниз. Книга страхів" » — це реанімація сюреалізму в українській літературі. У книзі є сюжет, розділові знаки і навіть інструкція з виготовлення фотографій у домашніх умовах. А також: втеча, захоплення чужих помешкань і чужих таємниць, гірські ландшафти, зворушлива і неправдива історія любовів, перевертні, чортівня, люди, що мовчать, і коти, що говорять". Одним словом все те, що притаманне будь-якій нормальній жіночій психіці".

".....Я думаю, чоловіча рука під головою в жінки - це акт приручення. Або випробування на підходящість. Мій вигин між шиєю і головою збудований якраз на його руку...." або "....Відремонтував східці і вікна, ліжко (щоб не скрипіло), креденець (щоб зачинявся), мене (щоб була щаслива)...))))

Крім того, гори, на які дивишся іншими очима, деталі з дитинства, які запам"ятались на все життя, але сама про це не вмієш так вдало розповісти - це лише частина з того, чим сподобалась ця книжка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Haled_Hossejni__Beguschij_za_vetrom.jpg

Вражаюча книга про все відразу: дружбу, зрадництво, почуття провини, світле дитинство, жахи війни

Вона викликала у мене море емоцій та іноді сліз

Теж прочитав недавно. Книга дійсно надзвичайна. Знайшов потім ще й фільм. Подивився, але нікому фільм не раджу. Атстой!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-5297-0-27959500-1323850831_thumb.giпотянуло на историю ! сейчас интересуюсь историей Библии и читаю в основном ее же !
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потянуло на историю ! сейчас интересуюсь историей Библии и читаю в основном ее же !

питання номер раз: а що спільного має біблія і історія?

і номер два: повністю читаєте? з старого завіту починаючи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потянуло на историю ! сейчас интересуюсь историей Библии и читаю в основном ее же !

питання номер раз: а що спільного має біблія і історія?

і номер два: повністю читаєте? з старого завіту починаючи?

ну это вообще интересно! как оказалось история и библия неразделимые!

2 начал со старого но пришлось закинуть и начать с нового !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну это вообще интересно! как оказалось история и библия неразделимые!

2 начал со старого но пришлось закинуть и начать с нового !

OMG 0_o

не будемо далі цю тему розвивати. читайте далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну это вообще интересно! как оказалось история и библия неразделимые!

2 начал со старого но пришлось закинуть и начать с нового !

OMG 0_o

не будемо далі цю тему розвивати. читайте далі.

я тоже не люблю на эту тему спорить! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні почав читати книжку про Великого генія Стіва Джобса від Уолтера Айзексона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав - Сашко Ушкалов "БЖД". Ненормативна лексика звісно не прикрашає книгу, але й не сильно псує загальне враження. Книга розрахована на вузьке коло читачів сучасної літератури. Особисто я би поставив 8/10. Вкінці книги головний герой приходить до доволі цікавої думки - "Життя - це боротьба за квадратні метри площі і кубометри повітря."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

148325_quest.txt.rarсейчас перечитываю второй раз, сравнивая впечатления (первый раз очень понравилось) и опять нравится не меньше!!! :_25:

Автор:Макс Мах

Жанр:Боевая фантастика

формат:fb2,txt

Аннотация:

Чудеса еще случаются. Иногда. И тогда гадкий утенок – обыкновенная питерская докторша Лика встречает своего сказочного принца – старого, действительно старого, коминтерновца Макса, и начинаются захватывающие приключения на Земле, в параллельных реальностях и в далекой галактической империи Ахан.

Перед вами космическая опера, которая не зря названа «Квест империя». Это квест, в котором есть место и космическим битвам, и рукопашным схваткам, и магии (чуть-чуть), и альтернативной истории с сестрой ее, криптоисторией, и детективу, и образам готического романа. Здесь есть все: любовь и война, боевые столкновения в Женеве и Петербурге, галактические аристократы и коварные руководители человеческих и нечеловеческих спецслужб и, естественно, верные друзья. Итак, квест начинается, а приз в этом путешествии за счастьем – империя. Скучно не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на Миколая зробив собі подарунок - kindle 4 Wi-Fi. Тепер читаю Джека Лондона - "Мартін Іден" Затянуло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав з великим інтересом,досить легко читається і дійсно реалії війни без прикрас.Скачав всі його книжки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прочитав з великим інтересом,досить легко читається і дійсно реалії війни без прикрас.Скачав всі його книжки.

Читав з паперового носія книги

Скачати нажаль не має ні часу, ні можливості (девайса-читалки).

- Цікаво як решта творів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кузьма Скрябін "Я, Побєда і Берлін". :):ok2:

Позитивна книга :)

ага, позитивна... а якщо слухати у виконанні самого автора - позитиву ще більше. єдина книжка, яку прослухав, а не прочитав )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, позитивна... а якщо слухати у виконанні самого автора - позитиву ще більше. єдина книжка, яку прослухав, а не прочитав )

Треба буде колись послухати, читав десь два роки тому, сподобалась.

Дочитав вчора Дж. Лондона "Мартін Іден", за дві сторінки до кінці я і не думав про таку розв*язку.

"Радість дає не те, що ви створили, а самий творчий процес"

Скачав Андруховича "Перверзія". Будемо далі обкатувати читалку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кузьма Скрябін "Я, Побєда і Берлін". :):ok2:

Позитивна книга :)

ага, позитивна... а якщо слухати у виконанні самого автора - позитиву ще більше. єдина книжка, яку прослухав, а не прочитав )

також слухав. Кузьма - неперевершений! То вам не "Ворошиловград"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Місто, в якому не ходять гроші" теж є в його озвучці. Маю обидві.

FOX92, в якому форматі "Перверзія" скачав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Місто, в якому не ходять гроші" теж є в його озвучці. Маю обидві.

FOX92, в якому форматі "Перверзія" скачав?

Скачав в txt переконвертував в mobi. Прочитав пару сторінок, важкувато йде. Давно просто такого не читав, відвик. Ще залишилось з Андруховича найти "Трициліндровий двигун любові" якщо хтось має то поділіться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.klex.ru/2rc

Цветы для Элджернона (рассказ)

Рассказ признан лучшим фантастическим рассказом ХХ века.

...Повествование ведется в форме дневника от лица некоего Чарли Гордона, мягко говоря, не отличающегося умственными способностями.

Ему и мышонку Элджернону сделали операцию, которая резко повысила интеллект обоих. Чарли Гордон постепенно начал превращаться в гения.

Но однажды он заметил...

Тільки що дочитав, просто не міг відірватися.

Бачив фільм на схожу тематику називається пробуждение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лис ...Столитя Якова.....пробую читать...даётся нелегко, ибо лично знаком с автором... асоциации....

Тоже самое и з Йосипом Струцюком... я его знаю не как писателя, а как человека....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лис ...Столитя Якова.....пробую читать...даётся нелегко, ибо лично знаком с автором... асоциации.... Тоже самое и з Йосипом Струцюком... я его знаю не как писателя, а как человека....

Во маладєц! І книжку згадав, і похвалився "блатами"!.. Ще б сам себе потролив - ціни б тобі не було! ;)

З Наступаючим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...