Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Так, Винничука читала в друкованому варіанті. Книжечку мені люб"язно надала Liberta, а я все не можу з нею здибатися, щоб подякувати та віддати. :0034:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Елелектронні файли можна архівувати і прикріпляти в пост, але щось нова версія глючить :(

Хотіла прикріпити Винничука Ю. Весняні ігри в осінніх садах (2007) [DjVu].

Ліберта, як знайдеш, дай знати, можна на пошту кинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала "Похороните меня за плинтусом" Павла Санаева

У книзі описана любов бабусі до онука. Бабуся віддає всю себе, забуває про все на світі, буквально знімає із себе останню сорочку і в той же час зовсім не задумується чи потрібна така любов онуку...

Не можу дати однозначної оцінки прочитаному

"-Вырос - то вырос, но когда я его в ванной раздеваю, мне делается дурно - одни кости.

-И еще ко всему и идиот?

-Полный! - с уверенностью восклицает бабушка, и чувство гордости за внука переполняет ее - второго такого нет ни у кого"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Першанин Владимир Николаевич. «Мы пол-Европы по-пластунски пропахали...»

post-10706-0-96506100-1322412576_thumb.g

Цікаво і максимально реалістично (надіюсь) :0043:

ДВА БЕСТСЕЛЛЕРА ОДНИМ ТОМОМ! Первое полное издание самых правдивых, пронзительных и горьких свидетельств о Великой Отечественной войне. Настоящая «окопная правда» — без цензуры, умолчаний и прикрас.

Два года назад книга В. Першанина «Смертное поле» стала настоящим открытием, лучшим дебютом в военно-историческом жанре. Ее продолжение «Штрафники, разведчики, пехота» закрепило успех, разойдясь рекордными тиражами. В данном издании оба бестселлера впервые объединены под одной обложкой. Это — потрясающая исповедь ветеранов, выживших в самых жестоких боях самой страшной войны от начала времен, — разведчиков и танкистов, штрафников и десантников, пулеметчиков, бронебойщиков, артиллеристов, зенитчиков, пехотинцев… От их безыскусных рассказов — мороз по коже и комок в горле. Это — вся правда о том, через что пришлось пройти нашим дедам и прадедам, какой кровью заплачено за Великую Победу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрій Горліс-Горський Холодний Яр.

Холодний_Яр_десяте_видання_.jpg

Після Залишенця читається трохи важче, проте все одно досить цікаво.

А потім, на розгрузку фентезі:

Diablo I Ричард Кнаак - Кровавое наследие

Diablo II Мэл Одом - Черная Дорога

Diablo IIII Ричард Кнаак - Королевство тени

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав збірку оповіданнь " Токийские рассказы" Харуки Муракамі.

Ніби й непогано, відчувається неповторний муракамівський стиль. але чогось не вистачає.Ніби недосолена їжа...

Сборник рассказов самого знаменитого мастера современной японской литературы, своего рода коллекция таинственных городских легенд. Здесь призрак серфера, погибшего от зубов акулы, бродит по гавайским пляжам, благополучный отец семейства таинственно исчезает между двадцать четвертым и двадцать шестым этажом высотного дома, перекати-камень в форме почки имеет собственные намерения, а обезьяна из района Синагава охотится за чужими именами.

Содержание

Случайный путник .Рассказ

бухта Ханалей .Рассказ

Где бы оно ни нашлось. Рассказ

Перекати-камень в форме почки .Рассказ

Обезьяна из Синагавы Рассказ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

благополучный отец семейства таинственно исчезает между двадцать четвертым и двадцать шестым этажом высотного дома,

на 25-му коханка. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О. Дюма "Граф Монте-Крісто". Сьогодні інше бачення твору, аніж після першого прочитання років у 17-18. Перша лінія сюжету - пригоди Едмона Дантеса, друга, яка зараз проступила яскравіше, - роздуми ображеної, приниженої людьми людини, яка, отримавши можливість карати, карає не тільки злодіїв, але й інших людей, страждає від цього, змиряється і припиняє (!) свою помсту. Книга про віру в Бога. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитав на днях "Имя Розы" Умберто Еко... Цікавенна книга...

Думаю за що б то далі братись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і прочитала "Століття Якова"..Не ділилася ніколи враженнями від прочитаного - іноді це

занадто...інтимно, чи що.

Але в цьому випадку...Книга неперевершена, прониклива, настільки повна емоціями,

що часто сліз не могла стримати. Я прожила життя, я стала старшою на цю книгу.

Іноді проводиш паралелі зі своїм життям, іноді з головою накриває та нелогічність та

жорстокість причинно-наслідкових зв"язків, які криються в наших вчинках, словах.

Сліпа доля, чи наш свідомий вибір? Історична несправедливість,чи

"карма" усього народу, заздалегідь визначена ним же самим?..А може, Вищою силою...

Стільки думок, що впорядкувати їх дуже важко.

Усі ми - пил. Але від невпорядкованого руху часточок в космосі утворюються нові Всесвіти.

Всесвіт у нас і Всесвіт, який ми формуємо по тому, як відживаємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фрідріх Ніцше, "Сутінки богів" або "Сутінки ідолів".

Цю роботу (якось книгою рука не піднімається назвати) він написав, як заявляють історики, вже після того як з'їхав з глузду. Веселий такий трактат на тему "битія". Особливо цікаві його "туди-сюди" роздуми щодо моралі.

В загальному всім любителям альтернативних поглядів рекомендую, правда в деякий моментах можна зламати моСк :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав нещодавно свіжовидану збірку поезії "Ясминовий місяць" Сергія Лиса ( сина Володимира Лиса).

Анотація з книги :

" Крихка гармонія Слова і Тиші , намагання через дрібну деталь показати панораму світу і Всесвіт людської душі, глибока символіка й архетипність образів - усе це характерне для поезії Сергія Лиса. У його віршах, написаних у стилі японських танка, багато суто українського: традиції, пейзаж. У розділі "Спис Одина" переважає філософська тематика, "Літавиці небесні" - це тонкі , вишукані замальовки природи, пронизані особливим відчуттям спорідненності з нею."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і прочитала "Століття Якова"..

В електронному вигляді є в когось ця книжка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В електронному вигляді є в когось ця книжка?

"Коронація" дуже рідко буває в електронному. а точніше - ніколи не зустрічала.

Якраз прочитала її. Гарно написано.

А ще post-6716-0-61580300-1322646892_thumb.jp, електонна версія - читаю на роботі, коли вдається знайти трохи вільного часу.

post-6716-0-34950700-1322646944_thumb.jp - читаю вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Haled_Hossejni__Beguschij_za_vetrom.jpg

Вражаюча книга про все відразу: дружбу, зрадництво, почуття провини, світле дитинство, жахи війни

Вона викликала у мене море емоцій та іноді сліз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора почала читати post-6716-0-27912900-1322815848_thumb.jp

враження суперові )))

окреме дяку за пораду )

Згідний.. книга належить до категорій маст рід. :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний.. книга належить до категорій маст рід. :ok2:

... а крім того, цікава, що не можу відірватись )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам її лупанув за два чи то три вечори (ночі) .. правда потім ту частину, що економічну сторону описує, перечитував в деталях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грегори Дэвид Робертс Шантарам

Ось деякі цитати з книги:

Порой, когда у меня особенно плохое настроение, мне кажется, что друг — это любой, кого ты не презираешь.

Очень глупая ошибка — оставаться наедине с человеком, которого ты любил, хотя и не следовало бы.

Каждый удар человеческого сердца — это целая вселенная возможностей.

Во сне наши желания встречаются с нашими страхами. А когда твое желание и твой страх — одно и то же — это называется кошмаром.

- - -

Пригодницька книга, дуже цікава та захоплива! Написав австрієць, який втік серед білого дня з тюрьми!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам її лупанув за два чи то три вечори (ночі) .. правда потім ту частину, що економічну сторону описує, перечитував в деталях :)

саме так ))) влягаюсь вже другу ніч далеко за 2 ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...