Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

У свій час перечитиав багацько В.Пікуля.І про цю баталію також є твори.

ага, "Крейсера", "Богатство", "Каторга"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

М.Матіос "...майже ніколи не навпаки"

Насичено, колоритно, цікаво... власне, як і у всіх творах авторки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М.Матіос "...майже ніколи не навпаки"

Насичено, колоритно, цікаво... власне, як і у всіх творах авторки

З прочитаних мною, цей для мене поки найсильніший.

А ви звернули увагу, що у більшості її творів присутні персонажі дивакуватих, одиноких з поламаними долями людей?

Образи Москалиці і Дарусі головні, а в інших вони другорядні, але присутні.

Пригадалось, як в дитинстві ми остерігались таких дивакуватих бабусь, що жили поруч. І ніколи не задумувались над їх долями.

До речі, Tolik_lt, дякую за розкішний друкований варіант. Давно не тримала в руках такого якісного видання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Делятині,звідки я родом,була така жінка-Нуна. невизначеного віку,бо скидалась на завчасно постарілу дівчинку.була німа,тільки невиразно вимовляла щось подібне на "нуу".тому й отримала прізвисько Нуна. люди казали,що у війну їі знасилували німці,відтоді й оніміла. часом жебрала коло торгового центру,на базарі чи на автостанції,вбрана була у випадкові речі з чужого плеча. був малий,почував суміш страху і відрази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як та "Грішниця"? Хвалять її в літературних очерках.

Хочеться почитати чогось такого сам не знаю чого.. але якшо занадто депресуха, то відговоріть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як та "Грішниця"? Хвалять її в літературних очерках.

Хочеться почитати чогось такого сам не знаю чого.. але якшо занадто депресуха, то відговоріть :)

Депресухи немає. Є-реальність. Авторка гарно висловлює думки, цікаво і влучно. Твір, щось на кшалт жіночих романів (мабуть, бо їх ніколи не читала), тільки картинку доповнюють соціально неблагополучні діти, життя в Чорнобильській зоні, повії V.I.P. класу, ... може далі ще цікавіше? :blink: Ну, поки читаю, потім можу поділитися і враженнями, і книгою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав заново Ремарка: "Три товариші" та "Триумфальная арка" Причому перша книга в українському перекладі, друга - в російському. В українському навіть краще! Видання початку 90-х, я навіть здивувався, український переклад буреломних 90-х не "блістав гранями".

Книги зараз сприймаються зовсім по-іншому, ніж в глибокій молодості. Романтика не та... Вчинки та думки героїв більш зрозумілі. Захотілося скуштувати того кальвадосу, герої його хляють на кожній сторінці :friday:, виявляється, цей напій був улюбленим зіллям автора...

Виникла думка переглянути екранізації Ремарка. Хто дивився - діліться враженнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм...кальвадос є у Wine TIme..:blush:

Онотоле, ви прокредитували даний магазин, шо так попікаєтесь продажами.. аль з альтруістичних мислішек?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кхм...кальвадос є у Wine TIme..:blush:

Онотоле, ви прокредитували даний магазин, шо так попікаєтесь продажами.. аль з альтруістичних мислішек?

Шановний Зеусс, Толік просто підказав мені де я зможу придбати цей еліксир.

...І не читайте на ніч "Тєорію всємірного заговора"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже вибачився в приваті з приводу невдалого жарту. Є у мене пунктєГ інколи "штурхнути" цього користувача, всі ми грішні :smile3:

.. і да я її не читаю, а пишу один з розділів. Ілюструю свої параноїдальні бачання на папері, так сказать.. всі ми грішні (дубль два).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може хтось уже читає Хронос (Тарас Антипович)?

Цікавлять відгуки нашого авторитетного літературного гуртка :smile3:

Я, просто, не великий шанувальник сучасної української літератури, а питання "шо б такого почитати" стоїть ребром :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потягнуло на непізнане, підсвідомість, сни. Проблеми виховання

Зеланд. Трансерфинг реальности

Кастанеда. Про дона Хуана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала роман Э.Бронте "Грозовой перевал" - не можу сказати, що твір мені не сподобався, але я так само і не в захваті від нього. Занадто похмуро, всі головні персонажі жахливі егоїсти /кожен думав тільки про себе/. І кохання..? "...я так верю в любовь Линтона, что, кажется мне, я могла бы убить его, и он, умирая, не пожелал бы мне зла."

Загалом, у мене дуже поплутані почуттяhuh.gif.

влучний опис: «Этот роман не имеет ничего общего с литературой эпохи. Это очень скверный роман. Это очень хороший роман. Он уродлив. В нём есть красота.Это ужасная, мучительная, сильная и страстная книга».Сомерсет Моэм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидни Шелдон, «Гнев ангелов»

Она – модный преуспевающий адвокат на пике карьеры.

Он – «крестный отец» нью-йоркской мафии, расширяющий свою могущественную империю.

Они стоят друг у друга на пути – и не потерпят поражения...

Так начинается захватывающая история борьбы, в которой не будет победителей. Но будут победы и поражения, громкие преступления и шокирующие скандалы, большая политика и большие деньги... и, конечно же, любовь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Холодний яр".

уже більше року на компі лежить, ніяк руки не дійдуть. певно, не надто мене ця тема хвилює.

взяла тобі на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав "Залишенець" "Чорний ворон" Шкляра - дуже вразило. Сильно написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав Ліну Костенко "Записки українського самашедшого" книга дуже сподобалась, цікаво написано те через що пройшла Україна, хоча більшу половину тих подій я не пам*ятаю бо був малий. В деяких моментах впізнавав себе в головному герої.

Вчора дочитав М. Матіос "Солодка Даруся" також дуже сподобалась книга. Написано цікаво, дещо незвично через використання діалектів, перед читанням рекомендую заглянути до словничка в кінці книги :)

Зараз знову мучить питання: "Щоб це почитати?" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

FOX92, Вітаю з Днем народження! :0072:

Можу дати "Століття Якова", якщо ще не читав і якщо ти в Луцьку.

Буду рада бачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska Дякую!!!

Зараз в києві(

"Століття Якова" не читав. Буду в Луцьку в 20-их числах, обов*язково напишу. Буду вдячний за книгу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...