Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

На вихідних прочитала "Ворошиловград" С.Жадана.

Ідея твору не погана, однак це щось не те, на що я сподівалася, беручи книгу до рук.

talja, дякую за книжечку! Поверну при зустрічі, а заодно і ще одну хотіла б взяти для читання.

А ще вчора придбала книжечку "Залишенець" В.Шкляра :)

Отож, приємного мені читання!

Будь ласка :).

Завтра теж іду по "Залишенця" :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Можливо ти маєш на увазі "Записки дрянной девчонки" (Дарья Асламова)? Всю книгу не читала,але колись "Комсомолці" друкували уривки з неї, які лишили стійке відчуття відрази до книги та й авторки теж...

Ні, маю на увазі саме "Похождения скверной девченки", автор Маріо Варгас Льоса. В Домі Книги є навіть в українському перекладі. Хотіла купити, але вирішила спочатку пошукати в неті. Знайшла, але - не вражає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленький оффтоп.

Я поважаю усі жанри літератури. Але от описи секасу взагалі не сприймаю. Для мене це те саме шо танцювати про архітектуру. Навіть якщо описано художньо і кагбе в контексті.

А якщо в книзі це переважний сюжет - в мусор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фух, вчора, ой, то вже було сьогодні :) дочитав нарешті "Сенсей IV. Исконный Шамбалы" Анастассии Новых. То, поки-що, єдина книга на прочитання якої я витратив близько 2-х місяців. Не знаю чому, але саме ця книга найважча в читанні, хоч і загальна стилістика та тематика серії не втрачена.

Далі буду читати щось для розслаблення мозку, напевне щось з Рея Бредбері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прослухав "Наследие" Сергея Тармашева.

Досить цікава книга і тема, піднята в ній - що буде зі світом, якщо ГМО будуть впроваджувати ще більш в повсякденне життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитала роман В. Шкляра "Залишенець/Чорний Ворон".

Насичено, драматично,стрімкий розвиток подій. З кожною сторінкою твору вбираєш в себе цей вільний дух, це небажання підкоритися, ту силу волі і жагу перемоги, яка давала силу нашим прадідам боротися проти поневолювачів...

... і пригадувалися мені розповіді моєї прабабусі про ті драматичні часи (звісно, що розповідала вона це не спеціально для мене, можливо, моїм батькам, але я це чула)...шкода, що тоді я не слухала ці розповіді уважніше...шкода, що зараз вже не має у кого про це розпитати...

Хто у мене просив цю книжечку? Можу дати почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дочитала роман В. Шкляра "Залишенець/Чорний Ворон".

Хто у мене просив цю книжечку? Можу дати почитати.

Наталко, можна я візьму? Але після вихідних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Опыт дурака или ключ к прозрению. Как избавиться от очков", Мирзакарима Норбекова. Проблем з зором не маю, але досить цікавий підхід автора до лікування близорукості, дальнозоркості, та і взагалі, багатьох хвороб, адже більшість проблем із здоров'ям починаються з "хворої голови", нашого підходу до власного здоров'я і.т.п. Не буду всього писати, кому цікаво прочитає.

Досить оригінальне в автора почуття гумору :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз читаю Мішеля Уельбека --- Можливість Острова. Хто любить неформат, де не розмазуть соплі тонким слоєм, ідеально підходить))) І іще ActionScript 3.0 Game Programming University -- книжка по програмуванню на екшн скріпт. Не розумію за що її так хвалять.

Хотілось би також знайти у паперовому форматі -- 120 днів содому деСада.

В кого є відгукніться, якщо наважитесь :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нууу... Діло хазяйське - істи чи не їсти...

Для розуміння суті холодноярських подій, не вриваючись в документалістику, - в самий раз книжка.

А щодо її критики, то мені на пам'ять приходить її критика відомим шовіністом Колєснічєнком та редактором конкуруючого видавництва - в першого завжди русскій мір абіжають, а другого "абідили", бо не дали книжку надрукувати... Усьо. Якщо ти мав на увазі цю критику, то імхо малувато, щоб не читати. Але, знову ж, - діло хазяйське...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1307825974' post='1052390899']

[nd], "Залишенця" дати чи шо?..

нєєєє, знаєш, у ресторані я дивлюся в меню,

чи у страві немає компонентів, що я не їм - мене від них тошнить на вигляд чи смак,

я їх не переварюю - щось таке.

у цьому випадку мені набагато більш, ніж навіть потрібно, вистачило критики,

щоби цього ніколи не читати.

повторюся - ніколи, хоча цю книгу і без того забудуть дуже швидко.

або справді наступають темні віки, правий був філіп старк.

Але ж незалежно від критики, хочеться мати власну думку про твір. Часто трапляється так, що відгуки про твір абсолютно протилежні тому, як ти сам її сприймаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[nd], Дякую за лінки.

АЛЕ:

' date='Сегодня, 16:23' post='1052391292']

ось тут пречудове інтерв'ю з михайлом загребельним,

Чудова цитата з "чудового" інтерв'ю:

- Есть такое мнение, что через сто лет исчезнет половина языков мира. Как вы считаете, грозит ли украинскому языку забвение?

Я думаю, это произойдет намного раньше. Поскольку погибнет украинское государство, оно поделится на отдельные фрагменты. Те же венгры, если еще не уехали на родину, покинут Украину. Я считаю, что только конкуренция может остановить процессы деградации украинской культуры. А у нас процветает групповщина. Если человек искусства, литературы не идет на поклон к тем, кто сегодня празднуют триумф, то его будут замалчивать, обливать грязью, и примеров тому масса.

Ясєньпєнь, що для такого "патріота" (хоча, імхо, інтерв'ю - повна заказуха) події в Холодному Ярі - це боротьба "гуманного, інтернаціонального Советського Союзу" з "фашизмом". :/ Немає в цій книжці фашизму. Є захист себе, своїх сімей від прибульців, яких від своїх можна відрізнити в першу чергу по мовній ознаці. Це фашизм?

І да - сайтик то жовтуватий... Мене від таких верне, так само як ти крутиш носом від смердючого м'яса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

видьоргну думку:

' date='Сегодня, 18:05' post='1052391343']

етнічна держава це і є фашизм,

тоді Польща - фашистська держава? :)

Загребельного я зрозумів. І нікого я не ділив ні на своїх, ні на чужих.

Повторюсь. В словах "Немає в цій книжці фашизму. Є захист себе, своїх сімей від прибульців, яких від своїх можна відрізнити в першу чергу по мовній ознаці. Це фашизм?" йде мова про події в книжці, а не моє ставлення до чогось чи когось. Прочитай - в ній нічого гидкого, там - шароварщини тощо, немає. Є моменти, про які можна сказати "на вайнє как на вайнє" і це може бути гидко тільки і виключно з нашої т.з..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Сегодня, 19:42' post='1052391392']

а шо це за такий нездалий приклад?

а по твоєму це у польщі колабораціоністам державні нагороди дають?

чи у польщі ділять населення на громадян і не-громадян?

Та я про моноетнічність Польщі кажу. Їй "повезло": за неї вирішували хто громадянин, а хто негромадянин.

' date='Сегодня, 19:42' post='1052391392']

все що я написав - що я намагаюся себе відгородити від неякісних продуктів;

цей же не вартий навіть нашої з тобою полеміки

Та да - для полеміки треба щоб обоє його прочитали :):0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала Е.Радзінського "Загадки історії" та Б.Акуніна "Шпіонський роман". Обидві книги сподобались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитав "Залишенця". Перше враження-агітка. Ненаші- грубі, жорстокі, брудні криваві убивці. Наші- благородні, вбивають красиво і вигадливо і тільки ворогів. Відчувають біль і жаль за вітчизну. Схема відома. у радянські часи ненаші- біляки чи бандити, фашисти або басмачі. наші- робітники-селяни-червоноармійці-марчькі. Тут- навпаки. Ненаші- маскалімаскалімаскалі, червоні-червоні-червоні. Наші- козаки, партизани, віддані та благородні. Вцілому написано талановито і цікаво, хороша пригодницька книжка, кіно могло би бути хороше. Є місце і ліриці, тонким сердечним переживанням, гарним романтичним історіям і особистим драмам. Це ж хвилює- відносини чоловіка і жінки у тяжкі часи, коли життя не дає часу насолодитись одне одним, чи тяжка доля немовляти, яке втратило батьків. Приклад для молоді- відданість ідеї, готовність віддати життя, ідея понад людське і особисте.

Словом, Шкляр виріс на хорошій українській радянській літературі і є продовжувачем кращих традицій:) ну, що зробиш, зараз дещо інші кольори і прапори в моді:)

Сумнівно, що ми потребуємо радянського типу міфотворчість, тільки з ротацією хороших-поганих героїв.

Пе Ес- на Шевченківську не тягне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пе Ес- на Шевченківську не тягне.

В "чудовому" інтерв'ю з М.Загребельним про це кажуть що "когда начались прения по поводу того, давать или не давать премию Василю Шкляру за книгу «Черный ворон», было уже поздно. Пахлевской же дали.". А про Пахлевську пишуть так:

"Самое тревожное, что в 2010 году государственной премии имени Шевченко была удостоена книга Оксаны Пахлевской «Ave, Europe!». Вручал награды Президент Украины Виктор Янукович, хотя автор даже не соизволила явиться на церемонию. Я бы это произведение назвал созвучно гитлеровскому приветствию: «Хайль, Европа!», поскольку эта книга является неприкрытой пропагандой идеологии фашизма. В ней зачеркивается все, что было в Советской Украине до «новой эры»: начиная с 1920-х и заканчивая 1990-ми. Там нет Великой Отечественной войны. Там есть только Вторая мировая, а дань уважения отдается лишь украинцам, которые воевали в интернациональных бригадах. Дважды очень низко, издевательски дается оценка памятнику-мемориалу на Днепровских склонах и так далее"

Хтось читав "Аве, Юроуп"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі то, такі пасажі пана Загребельного виглядають дивними. З такою логікою варто "заклєйміть позором" книги про царів-королів, графів-герцогів, чи усіляких патриціїв. Це ж, знаєте, неприкрита пропаганда рабовласництва та феодалізму, хіба у 21-у столітті можна писать про монархізм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До слова про вибір "читати-не читати".

Цитата з інтерв'ю з перекладачкою "Музею" Забужко на російську мову:

Но не стоит думать, что в России буквосочетание "УПА" вызывает у всех только негативные реакции. Предубеждённые, те, кому "и так всё ясно", роман, скорее всего, читать и не станут - такие вообще мало читают. Адекватные же читатели знают, что любое историческое явление многозначно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Марсіанські Хроніки", Рея Бредбері. Цікавенька фантастика, легко читається, досить цікаве поєднання автором фантастики та критики сучасного (50-ті, але ж майже нічого не змінилось) суспільства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...