Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

... Коли тобі усе байдуже, ти сідаєш в авто чи потяг і їдеш світ за очі. Ти хочеш відшукати таке місце на землі,де барви будуть яскравими, а звуки нефальшивими.А слова зовсім зникнуть, розчиняться у барвах і звуках. Тому що істина полягає не в словах,навпаки: істина ховається за словами, зникає і тане в них...

І.Роздобудько "Дві хвилини правди"

...і зовсім не обов"язково бути центром всесвіту, аби відчути всесвіт у собі...

О, як мудро! Наталко, поділися книжкою!:g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Олесю,на жаль маю тільки електронний варіант. Якщо так підійде - викладаю.

Dvi-hvylyny-pravdy-Iren-Rozdobudko.txt

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую дівчата, а особливо talja за електронний варіант "Гудзик" Ірен Роздобудько. Дуже сильно сподобався твір, відкрила для себе чудову авторку :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прослухав Ника Перумова "Череп на рукаве" та "Череп в небесах". Такі собі книжки. Як на мене, то занадто нудно.

Зараз слухаю С. Мусаниф "Темная сторона медали".

читав давно "эльфийский клинок", "черное копье", "адамант хенны". не нудно було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зацікавили мене протилежні відгуки про "Ворошиловград" Жадана, вирішила і собі почитати. Автор цей мені ніколи не йшов, за "Депеш Мод" бралася двічі - і нічого у мене не вийшло, не моє. Але який же кайф я отримала від "Ворошиловграда!" Сама не очікувала і тому подвійно приємно:). В анотації написано "Роман жорсткий, меланхолійний та реалістичний". Напевно, так. Але я побачила не це. Роман щирий, чесний, відвертий. Про те, що часом ми живем не своїм життям, а своє - буквально за крок від нас. Про те, що часом покинувши свою повсякденність, опиняєшся в іншій реальності, з іншими правилами, іншим гумором, іншими людьми. І відчуваєш справжність - свою і свого оточення.

Неймовірно гарні описи природи, ніжні еротичні сцени:blush:, чудовий гумор. Аж шкода було, що роман закінчився. Але задоволення - море!:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олеся, такий чудовий відгук про твір. Чомусь думаю, що наступним після "Зради" для мене буде саме "Ворошиловград". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, я дуже вражений, що народ на борді так багато читає, а ще більше тим, що саме читає.

Таке враження що майже всі тут в основному читають розумні книжки і майже не видно тих хто читає просто для задоволення.

Я дуже люблю гумористичну фантастику таких авторів як Бєлянин, Лукин, Мусаниф і т.д.

А також фантастичні і майже "історичні" саги таких авторів як Камша, Мартин.

Дуже шаную Желязни, Лукьяненка, Пєхова, Джордана, Сємєнову, Дьяченків, Шумилова.

Иногда люблю почитать книги из серии "Сталкер" и "Метро"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, я дуже вражений, що народ на борді так багато читає, а ще більше тим, що саме читає.

Таке враження що майже всі тут в основному читають розумні книжки і майже не видно тих хто читає просто для задоволення.

Я дуже люблю гумористичну фантастику таких авторів як Бєлянин, Лукин, Мусаниф і т.д.

А також фантастичні і майже "історичні" саги таких авторів як Камша, Мартин.

Дуже шаную Желязни, Лукьяненка, Пєхова, Джордана, Сємєнову, Дьяченків, Шумилова.

Иногда люблю почитать книги из серии "Сталкер" и "Метро"

А які саме книжки Ви вважаєте "розумними"? Що означає "розумні книжки"? І якось дивно звучить фраза "майже не видно тих хто читає просто для задоволення".

Я читаю не тому що так треба, а саме тому, що від читання я отримую естетичне задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заглянув на цей форум тому що думав може найду, що почитати.

Я не хочу когось образити, просто іноді буває враження, що люди тут пишуть не те, що дійсно любляють, а те що модно, для того щоб підняти свій рейтинг.

Або це просто я такий несерйозний і тупий, вже й не знаю, хоча люблю читати дуже багато чого і історичні книги і фантастику, фентезі, пригоди, навіть куховарство.

Мені було цікаво чому так часто в американських фільмах згадується "Над пропастью во ржи", початок книги несподобався, дійсно якось депресивно, тому не знаю чи осилю, так само не сподобалося "Генерація П" початок вроді цікавий, а далі коли пішли глюки, ну не можу, тошнить.

Дуже не люблю депресивні книги і не люблю фільми - триллери,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так не обов"язково ж силувати себе і читати Селінджера лише для того, щоб тебе вважали начитаним і розумним.Прочитати і не зрозуміти, не отримати задоволення від прочитаного - не бачу в цьому ніякого сенсу. Пелевін мені також чомусь "не пішов", хоч і популярний автор. Але читати для "галочки", аби сказати, що я читала цього автора - це дурня. Кожен читає те, що йому до вподоби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не хочу когось образити, просто іноді буває враження, що люди тут пишуть не те, що дійсно любляють, а те що модно, для того щоб підняти свій рейтинг.

Та навпаки, багато читаючих тут не мають на меті комусь підтакнути, саме до творів таких авторів як Забужко, Костенко, Люко Дашвар, Жадана, Єшкілєва....є так багато неоднозначних відгуків - комусь сподобалося шалено, в декого викликало огиду.

А на рахунок підняти рейтинг, посміхнуло :). Смаки в кожного різні, і якщо комусь подобається те, що схвалює більшість, то це не визначає і не піднімає "рейтинг" людини (принаймі так мало би бути :).

Але читати для "галочки", аби сказати, що я читала цього автора - це дурня. Кожен читає те, що йому до вподоби.

Трапляється, що зустрічаєш так гарно написаний відзив про твір, читаєш його і розумієш, що твір і те, що про нього пишуть, зовсім різні речі :). Але це теж питання смаку. Всіх книг не перечитаєш :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, я дуже вражений, що народ на борді так багато читає, а ще більше тим, що саме читає.

Таке враження що майже всі тут в основному читають розумні книжки і майже не видно тих хто читає просто для задоволення.

Я дуже люблю гумористичну фантастику таких авторів як Бєлянин, Лукин, Мусаниф і т.д.

А також фантастичні і майже "історичні" саги таких авторів як Камша, Мартин.

Дуже шаную Желязни, Лукьяненка, Пєхова, Джордана, Сємєнову, Дьяченків, Шумилова.

Иногда люблю почитать книги из серии "Сталкер" и "Метро"

не хочу нікого образити, але таке враження, що майже весь думає, що задоволення можна отримувати лише від одного жанру, а всі інші жанри читаються лише для отримання душевних і фізичних мук.

так, так, це ти такий тупий- рости над собою і не пиши дурниць:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Марио Пьюзо "Крестный отец"

Канигін Ю. М. "Шлях Аріїв: Україна в духовній історії людства"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі :0043: немає часу тому :_18: аудіо книгу - Виктора Суворова "Контроль", яку колись читав :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пелевін мені також чомусь "не пішов", хоч і популярний автор.

Всі навкруги захоплюються Пелевіним і з нетепрінням читають виходу новинок. Мій знайомий нещодавно купив його нову книгу за 170 грн. Я б і даром її не хотіла. Не подобається мені його стиль і не розумію від чого там можна "тащитись". Нарешті знайша однодумців! Як кажуть - "кто ищет, тот всегда найдет" ;)

А взагалі :0043: немає часу тому :_18: аудіо книгу - Виктора Суворова "Контроль", яку колись читав :g15:

А мені аудіокниги чомусь не ідуть. Завжди відволікаюсь і не отримую задоволення від прослуханого, а коли читаю, то повністю занурююсь у життя та переживання героїв. Як кажуть - кожному своє ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С.Жадан, Anarchy in the Ukr

збірка напіватобіографічних оповідань чи есеїв. Ціікаво. Подорож історичними місцями анархізму, а насправді подорож нашим Півднем-провінційними містечками-запилюженими і безликими, що слабо пам"ятають часи своєї безшабашної слави.

Гарно описані 80-і. Це час, коли наші батьки були молодими, сповненими сил, любили свою роботу і твердо стояли на землі. Час, наповнений роботою заводів і буянням полів. Це час нашого дитинства, коли ти не бачиш політики, а бачиш красу своєї землі і її людей і починаєш любити її.

А ще- есеї про Харків та асоціації на теми 10 треків, що автор хотів би почути на своїх поминках:) особливо зачіпає шматок на тему Jethro Tull.Locomotive Breath- коли ти в сімнадять років зустрічаєшся з апостолами і тягаєшся за ними з однієї таємної вечері на іншу, з одного гастроному до наступного, ти вже не пробачиш їм ні їхнього старіння, ні їхньої, цілком природньої, втоми, ти будеш вимагати від них, аби вони до кіня лишалися із тобою і стояли на тому самому розпеченому вугіллі, на якому стоїш ти сам..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вино из одуванчиков" Рэя Брэдбери. Досить цікаво було читати, але трішки не те на що я очікував (можливо просто гарно рекламували мені цю книгу). Досить гарні описи миттєвостей літа та дитинства двох хлопчаків (читаєш і згадуєш своє дитинство).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вино из одуванчиков" Рэя Брэдбери. Досить цікаво було читати, але трішки не те на що я очікував (можливо просто гарно рекламували мені цю книгу). Досить гарні описи миттєвостей літа та дитинства двох хлопчаків (читаєш і згадуєш своє дитинство).

Хороша книжка, але це той випадок (для мене), коли назва гарніша за сам роман. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Аритмія почуттів" Дороти Веллман і Я.Л. Вишневського. Книга побудована на великому інтерв'ю з письменником!

ІМХО: Дуже і дуже вдале вийшло інтерв'ю! Хоча, звичайно, без класичних "блондинистих" запитань не обійшлось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наталка Сняданко "Гербарій коханців"...гарна мова, цікаві типажі, книга легка, поки що "тримає"...враженнями поділюсь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пікуль "Фаворит". Геніальний твір геніального письменника!

(Роман «Фаворит» – многоплановое произведение, в котором поднят огромный пласт исторической действительности, дано широкое полотно жизни России второй половины XVIII века. Автор изображает эпоху через призму Действий главного героя – светлейшего князя Григория Александровича Потемкина-Таврического, фаворита Екатерины II; человека сложного, во многом противоречивого, но, безусловно, талантливого и умного, решительно вторгавшегося в государственные дела и видевшего свой долг в служении России.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пікуль "Фаворит". Геніальний твір геніального письменника!

(Роман «Фаворит» – многоплановое произведение, в котором поднят огромный пласт исторической действительности, дано широкое полотно жизни России второй половины XVIII века. Автор изображает эпоху через призму Действий главного героя – светлейшего князя Григория Александровича Потемкина-Таврического, фаворита Екатерины II; человека сложного, во многом противоречивого, но, безусловно, талантливого и умного, решительно вторгавшегося в государственные дела и видевшего свой долг в служении России.)

Хотіла б почитати :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я долго думая, взялась за "Одиночество в сети" Януша Вишневского. На половине книги уже 2 раза проревелась, сейчас мусолю монолог сердца с разумом - ну никак он мне в этой книге не пляшет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...