Перейти до змісту

Хто зараз що читає / прочитав


t0rik

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вадим Панов "Хаосовершенство"

03600187.jpg

Досить цікава фантастика, ІМХО

Один з моїх улюблених авторів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Василь Шкляр "Чорний ворон або Залишинець". Цікавий, багатообіцяючий початок. Книжка присвячена надзвичайно драматичним подіям української історії початку 1920-х років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадим Панов "Хаосовершенство"

03600187.jpg

Досить цікава фантастика, ІМХО

Один з моїх улюблених авторів

кінець не дуже

така серія, і так закінчити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав "Над прірвою у житі" Джерома Селінджера. Краще б не читав:) Не можу зрозуміти чому ця депресивна книжка така популярна? Ледь не накрило негативом, не знаю чи я один такий кому ця книжка не дуже сподобалась? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Намагався читати "Мати все" Люко Дашвар - :_20: не зміг і десятка сторінок прочитати...

На мою думку досить цікава книжка, недавно прочитав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут можна скачати англійську версію книжки

А тут перекладені на російську Глави 1-4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитав "Над прірвою у житі" Джерома Селінджера. Краще б не читав:) Не можу зрозуміти чому ця депресивна книжка така популярна? Ледь не накрило негативом, не знаю чи я один такий кому ця книжка не дуже сподобалась? :)

Підтримую!!! У мене аналогічна ситуація. Я наслухалась хороших відгуків про цю книгу та вирішила собі прочитати. Мені вона зовсім не сподобалась!

P.S. Ура! Знайшла однодумця! А то вже почала переживати, що зі мною щось не так і "шедевра" не можу зрозуміти =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала нещодавно Ремарка "Три товарища". Залишилась задоволеною!

Зараз читаю Сharlie and Chocolate Factory =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно закінчив "Скіфи" Ю.Нікітіна.

– Допустим, у нас есть королевский двор, со старым маразматическим королем во главе, при котором все воруют из государственной сокровищницы кто сколько может. При этом ворующие где-то даже осознают, что это плохо кончится: если и дальше продолжать в том же духе, то в один прекрасный день не хватит на жалованье королевской гвардии… Однако остановиться они не могут, потому что первый же, кто выйдет из дела, потерпит значительные убытки (остальные разделят его долю), а главное, вызовет подозрения всех остальных: с чего это он вдруг перестал воровать? Заботится о казне? Ха, дураков нет. А вот не хочет ли самолично сесть на престол да и порешить нас всех?.. Ой-ей-ей. Такие подозрения никому вызывать не хочется, а потому все, кто таскал, продолжают тащить, хотя карманы давным-давно набиты, а дальнейшее растаскивание становится все более опасным и бессмысленным делом.

Однако король наконец умирает. К власти приходит молодой принц, который делает две вещи. Во-первых, он объявляет – по случаю восшествия на престол – всеобщую амнистию и прощение всех прегрешений. Во-вторых, он запирает казну на новый семипудовый замок, а ключ вешает себе на шею. Камарилья отстранена от кормушки, но отстранена сразу и вся, и новая на ее место не садится. При этом бывшие ее участники разбредаются: кто-то вовсе удаляется от дел и отправляется на свою мызу (возможно, в другой стране) гулять с внуками и растить желтофиоли, кто-то вкладывается в новый бизнес, кто-то возвращается в политику – возможно, в новом качестве советника и политического патриарха. Главное в этом деле – гарантии. Гарантии того, что камарилья будет убрана вся (а не просто перетасуются фавориты) и что членам камарильи будет гарантирована мягкая посадка в нужной им точке. То есть – тихо и спокойно прикрыть все дело. В обоих смыслах этого слова. Самое интересное, что широкие народные массы ждут, в общем, того же самого. Прикрытия дела. Чтобы безобразия кончились, но безо всякого разбирательства, без поисков виновных, суда, мести и прочего в том же духе.

Мені сподобалось, хоча кінцівка, як на мне вийшла слабкою.

Таке враження, що автору надоїло гратись в "скіфів" і він намагався поскоріше закінчити книгу.

http://royallib.ru/read/strannie_romani/skifi.html#0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені ще сподобалась ця книга - Фиона Э. Хиггинс "Заклинатель"

Higgins_Zaklinatel.rtf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала за вечір книгу Люко Дашвар (переможеці конкурсу на кращий кіносценарій, п"єсу... від Коронації слова 2008) "Кров з молоком" -враження позитивні, дуже оригінальний має стиль написання і легко читається, але думаю чоловікам не сподобається, бо не полюбляють вони романи ^_^ , на черзі її ж книга "Село не люди" ;)

Прочитала "Село не люди" - дуже гарна книга, навіть чоловікові сподобалась ;)

Обидві прочитала! Читається легко! Описуються сучасні реалії! Залишилась задоволеною!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євгенія Кононенко "Зрада" - гостросюжетна розповідь про загадкову смерть молодої жінки. До хитромудрої інтриги з хибними версіями вплетено всебічне осмислення зради - подружньої, національної, синівської.

Починалось все нуднувато і не дуже зрозуміло, а виявилось - історія цікава і насичена.

Хто бажає, можу дати почитати:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Desiatyna.jpg

З великим задоволенням вичитала за 3 вечори книжечку горохівця Андрія Криштальського "Десятина" (Терен, 2010). Було неочікувано, бурхливо, грязно, смішно, пізнавально - і взагалі сподобалось. Такого "трагіроману" ще не читала :)

Зараз розбавляю тиждень книжечкою "Я-четвертий" - Піттакус Лор, по якій вже фільм відзняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В. Лис "Століття Якова". Чудовий твір, вартий уваги.

але чомусь під час читання мені постійно пригадувалися твори А.Рибакова "Дети Арбата", "Страх" та "Прах и пепел"... ті ж самі реалі життя, гірка правда війни,вислання в Сибір...

Величезне спасибі Олі за книжечку. :g15: Віддам на найближчій board-здибанці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Євгенія Кононенко "Зрада" - гостросюжетна розповідь про загадкову смерть молодої жінки. До хитромудрої інтриги з хибними версіями вплетено всебічне осмислення зради - подружньої, національної, синівської.

Починалось все нуднувато і не дуже зрозуміло, а виявилось - історія цікава і насичена.

Хто бажає, можу дати почитати:)

Олеся, якщо "Зрада" ще у тебе, то я б взяла почитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фарцовщики. Как делались состояния. Исповедь людей "из тени"

a631cec3f928.jpg

Большинство граждан СССР, а ныне России, полагали и полагают, что фарцовщики - недалекие и морально жалкие типы, которые цепляли иностранцев возле интуристовских гостиниц, выклянчивая у них поношенные вещи в обмен на грошовые сувениры. Увы, действительность как всегда сильно расходится с привычными стереотипами.

Настоящие, успешные фарцовщики составляли значительную часть подпольной экономики СССР. Они делали состояния и закладывали основы будущих; умудрялись красиво сорить деньгами в те времена, когда советские люди несказанно радовались, если им удавалось добыть рулон туалетной бумаги или палку колбасы. Как?

Почему про фарцовщиков и тогда и сейчас практически ничего не известно? Почему ветераны фарцовки не торопятся "вспомнить былое" и поделиться своими воспоминаниями?

Ссилки:

http://depositfiles.com/files/v1pe72zhz

http://ifolder.ru/19838639

http://letitbit.net/download/63931.61ae1e54f5cbe08227133b64a25f/Kak_delalis_sostoyaniya.rar.html

З.І. Досить цікаве чтиво, в 2 прийома осилив.

Читав з задоволенням, бо в силу свого віку, пам"ятаю лише нереально круті світера "Boys", незрозумілої форми та розміру по 300 руп\шт. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анхель де Куатьэ "В поисках скрижалей"

1. Схимник

2. Всю жизнь ты ждала

3. Возьми с собой плеть

4. Учитель танцев

5. Дневник сумасшедшего

6. Маленькая принцесса

7. Исповедь Люцифера

8. Золотое сечение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прослухав Ника Перумова "Череп на рукаве" та "Череп в небесах". Такі собі книжки. Як на мене, то занадто нудно.

Зараз слухаю С. Мусаниф "Темная сторона медали".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я і забув про цю тему, я ж нарешті домучив пару тижнів назад Ліну Костенку, це ж треба вміти так нити і скиглити головному герою 3/4 книжки, щоб останні пару сторінок було хоч якесь просвітлення! Коротше, взагалі не поперло. Хоча загалом перегукується з загальним настроєм багатьох, але явно не з моїм. Це ж треба, щоб чоловік не міг задовольнити дружину, бо в нього "болить за Україну"! Треба отримувати більше насолоди від життя, а не тільки концентруватися на негативі і його зі всіх сторон обсмоктувати... Ну то таке, суб’єктивне, хто не читав, почитайте для загального розвитку, якщо половини подужаєте, думаю, до кінця дійдете :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я і забув про цю тему, я ж нарешті домучив пару тижнів назад Ліну Костенку, це ж треба вміти так нити і скиглити головному герою 3/4 книжки, щоб останні пару сторінок було хоч якесь просвітлення! Коротше, взагалі не поперло. Хоча загалом перегукується з загальним настроєм багатьох, але явно не з моїм. Це ж треба, щоб чоловік не міг задовольнити дружину, бо в нього "болить за Україну"! Треба отримувати більше насолоди від життя, а не тільки концентруватися на негативі і його зі всіх сторон обсмоктувати... Ну то таке, суб’єктивне, хто не читав, почитайте для загального розвитку, якщо половини подужаєте, думаю, до кінця дійдете :)

В свій час "проковтнув" цю книгу за два дні. Хоча дійсно, неодноразово виникало бажання покинути цю справу. :)

Думаю, щоб мати свою власну особисту думку (дійсно для загального розвитку), варто її таки дочитати (для когось можливо і "домучити") до кінця. Хоча б для того, щоб перекрити ці 3/4 негативу якимось позитивом. Можливо саме такий задум був при написанні - зіграти на різкому контрасті позитивних настроїв кінцівки на фоні занепадницьких настроїв більшої частини книги.

p.s. Не шкодую, що таки дочитав до кінця. Якби не дочитав, мабуть таки шкодував би за потраченим часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Коли тобі усе байдуже, ти сідаєш в авто чи потяг і їдеш світ за очі. Ти хочеш відшукати таке місце на землі,де барви будуть яскравими, а звуки нефальшивими.А слова зовсім зникнуть, розчиняться у барвах і звуках. Тому що істина полягає не в словах,навпаки: істина ховається за словами, зникає і тане в них...

І.Роздобудько "Дві хвилини правди"

...і зовсім не обов"язково бути центром всесвіту, аби відчути всесвіт у собі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Дари волхвів", "Жертви любові", "Останній листок" О.Генрі. Такі короткі, але такі глибокі твори. Ще в школі їх читав, зараз сприймається вже зовсім по-іншому... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...