Перейти до змісту

Радіо


Matfak

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь
Так може брати радіо з другого супутника

Їх там немало літає

Все спутники облетают то место на которое направлена фотакомовская тарелка :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Талірка не довертається на потрібний супутник.

Може з часом.

А на який супутник повертаємо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Питання: це у всіх радіо якось цікаво підсвистує і цмикає? Що це може бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Да нет..

Ето мохоже на глюк драйверов скайстара.

Уже замечал такое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вері великий сенкс за метал-радіо. якщо буде змога - розширьте вибір станцій, плс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вері великий сенкс за метал-радіо. якщо буде змога - розширьте вибір станцій, плс.

Imp 13 [ResPEKT]

А почему нету Русских радиостанций на лм, имею ввиду тяжелой музыки...Х(попса-гниль)Ъ...

Очень даже не плохое радио!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

вері великий сенкс за метал-радіо. якщо буде змога - розширьте вибір станцій, плс.

Imp 13 [ResPEKT]

А почему нету Русских радиостанций на лм, имею ввиду тяжелой музыки...Х(попса-гниль)Ъ...

Очень даже не плохое радио!!!

У отца спроси блин, не доводи до греха.

вері великий сенкс за метал-радіо. якщо буде змога - розширьте вибір станцій, плс.

Які і скільки Вам досить радіостанцій, щоб закрити цю тему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які і скільки Вам досить радіостанцій, щоб закрити цю тему?

Скільки б не було - все одно мало :P. а реально - хто його знає. ще дві-три станції для вибору з doom та black-metal було б круто. на жаль не знаю адрес щоб порекомендувати. можливо всемогутній олл знає і підкаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при прослушивании радио (напр. РадиоРекорд) слышится неприятный "СКРИП" хотелось бы узнать, это только у меня или у всех, т.к. раньше этого не наблюдалось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не попсових хороших станцій ) якби знали яких.. хто на пульті там нехай і шукає :P)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при прослушивании радио (напр. РадиоРекорд) слышится неприятный "СКРИП" хотелось бы узнать, это только у меня или у всех, т.к. раньше этого не наблюдалось...

Дивись на бітрейт, з яким дана радіостанція грає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при прослушивании радио (напр. РадиоРекорд) слышится неприятный "СКРИП" хотелось бы узнать, это только у меня или у всех, т.к. раньше этого не наблюдалось...

Дивись на бітрейт, з яким дана радіостанція грає.

битрейт 192 - качество звучания норм., но ..ля эти скрипы все портят!! из-за них слушать радио просто невыносимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мо щось з навантаженням твого каналу - не встигає буферитись. в мене теж, коли качаю з лм-а фільму чи музику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та вроде все нормально.. у меня скорость скачивания сейчас с ЛМ-а примерно 3000-4000 кб, я думаю дело не в этом.. раньше скорость была 700-800, а скрипов не было..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деякі радіо йдуть з спутніка . там якісь проблеми з прийомом.. хз. скаржився на це адмінам більше тижня назад... результату ше досі не видно :(((

дійсно при такіх глюках слухать радіо невозножно ваще :(

спасає шо єсть шось типу кісфм яке іде, наскільки я знаю, напряму з інета. глюків меньше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

понятно.. значит такие глюки не только у меня..будем надеяться, что мы будем услышаны и админы что нибудь та сделают.. кисФМ хорошее радио, но мне как-то Рекорд поинтересней...имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

та воно гра якось не так вже десь місяць.. интересно в чем причина..почему не предпринимаются никакие действия со стороны админов..объясните плииииз ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...