Перейти до змісту

Радіо


Matfak

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

не думаю що СІДFM зодовільнить когось (мені наприклад не подобається коли передачи радіо"мелодія" перериваються місцевою рекламою чи програмою привітань)

якщо і включати радіо то тільки Київські

2[quark]: Українські станції не є панацеєю. Зараз включи нашу чи москальську станцію і розпізнати можна тільки тільки по рекламі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СІД перериває тільки в ефірі частотному. А в ефері інтернетовому там крутиться завжди СІД без всякої там Мелодії.

"мені наприклад не подобається коли передачи радіо"мелодія" перериваються місцевою рекламою чи програмою привітань"

то ти перейди на іншу частоту, де цілодобово транслюють Мелодію і ніхто тобі заважати не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українські станції не є панацеєю. Зараз включи нашу чи москальську станцію і розпізнати можна тільки тільки по рекламі

На тому радіо майже не крутять, принципово, російських виконавців...

«Молоде радіо» – наймолодша радіостудія Києва, що з’явилася у столичному радіо ефірі у квітні 2005 року.

Наші передачі щодня можна слухати у столиці на ультракоротких хвилях (УКХ) на частоті 69,68 FM.

Організаторами «Молодого радіо» є випускники Могилянської школи журналістики та студенти Києво-Могилянської Академії. Його створення відбулося за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Творча студія «Молоде радіо» пропонує слухачам авторські передачі найрізноманітнішої тематики, оперативні новини, а також обговорення у прямому ефірі з актуальних тем та подій.

Ми не ставимо мети просто повідомляти інформацію, адже це є кому робити і без нас. Ми переконані: життя надто цікаве, щоб повідомляти про нього сухо. У житті світу, нашої країни, нашого міста, у нашому власному житті й у житті людей, які нас оточують, щодня трапляється щось важливе й цікаве.

Наше радіо для того, хто цікавиться не лише політичними новинами, результатом останнього футбольного матчу, прогнозом погоди та курсом валют. Цікавих тем насправді безліч! Багато з них проходять повз увагу тих, хто звик мислити шаблонами. Але це – не про нас.

Наше кредо - «Свіжий погляд на цікавий світ!». Ми не боїмося експериментувати. Бо ми – молоді. І наше радіо – для молодих. Для того, хто не боїться нового, хто не звик ховатися від життя. Для того, хто хоче розбиратися в тому, що відбувається навколо. Для того, хто в 20, 30 і 50 років вміє дивуватися життю й цінує кожну його мить.

«Молоде радіо» – це не лише радіо, яке робиться молодими й для молодих. Це ще й новий стиль – експромту, імпровізації, легкості – із якими ми робимо навіть передачі на найсерйозніші теми.

«Молоде радіо» - єдина радіостанція Києва, на якій майже цілодобово можна слухати тільки українську музику. Ми намагаємося не просто задовольнити попит слухачів на українську музику, а й запропонувати їм пісні цікаві та якісні молодих виконавців, яких вони не почують на жодній іншій хвилі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Флуд потер.

Кварку останнє китайське.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • Адміністратори

Тому що на тому транспондері куди дивиться тарілка його нема.

Хочеш слухай від них

http://195.140.179.58:8000/station0-64.m3u

64 для радіо проканає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
http://kissfm.ua/

почему бы не сделать kiss fm :)

Так так я також хочу

давайте добре просити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якого супутника тягнемо радіо?

Дякую, сам знайшов - супутник Eutelsat W4 - Sesat = 36 East.

А чому не підключено Humor FM, яке працює на такій же частоті?

На цьому ж супутнику праціють на інших частотах Radio Novy Vek, Love Radio, Radio Novy Den, Serebryany Dozhd, Relax FM, Echo of Moscow, які транслюють на російській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

вже якій день нема радіо.. в чому проблема? пішет: 404 файл нот фаунд.

то таке тільки в мене чи у вас так само? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну так шо в радіва є шанси ожити чи вже навіть не тішити себе надіями?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Талірка не довертається на потрібний супутник.

Може з часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Талірка не довертається на потрібний супутник.

Може з часом.

Може ми (користувачі) хто хоче слухать радіво візьмем по ;) і відправим на фотаком, попросим того дадю що вміє повертати талірки дивись і радіво знову стане чутно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Талірка не довертається на потрібний супутник.

Може з часом.

Може ми (користувачі) хто хоче слухать радіво візьмем по ;) і відправим на фотаком, попросим того дадю що вміє повертати талірки дивись і радіво знову стане чутно ;)

а может лучше тому дяде который спутники перемещает такой подарок сделаем? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чого ж раніше поверталась тепер не хоче? :((( як бачу взамін нічого не дали....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чого ж раніше поверталась тепер не хоче? :blink:(( як бачу взамін нічого не дали....

эт просто с другой части земного шара ктот заплатил тому дядки который управляет спутником чтобы его переместил немного=)) теперь фотакомовская недоворачиваетса :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все ж таки думаю талірку повернули не в ту сторону щоб не нагружати сервак :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...