Перейти до змісту

Оголений перформанс у Луцьку: як гей поборов страх перед глядачами. 18+


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

Бути пі... корисно для бізнеса таких "митців".Не так йдуть подивитись на той маразм, як на живого пі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, Bliksss сказано:

А хто "звіриться", просто не подобається мені їх вибір, але - то таке...

Ти не бачиш іншого боку, більше геїв - більше дівчат для натурала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь майже усі звернули увагу лише на те, що там був присутній голий "альбатрос" (не подумайте, я його не виправдовую, бо це просто 3,14здец!!!). Зверніть увагу, що після того, як цей мразіш лишився голий, люди продовжували на це спостерігати і, мало того, ще й активно на ньому щось писали!!! Тобто для присутніх там людей на підсвідомості така поведінка людини - це НОРМА, вони не бачать у цьому нічого поганого, і якщо їх діти так само зроблять, то вони певно їх підтримають, якось так. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Ти не бачиш іншого боку, більше геїв - більше дівчат для натурала

Наївно..."дівчат" - вистачає на СТІЛЬКИ, аби зміг ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, risenseven сказано:

Тобто для присутніх там людей на підсвідомості така поведінка людини - це НОРМА, вони не бачать у цьому нічого поганого, і якщо їх діти так само зроблять, то вони певно їх підтримають, якось так. 

капець.......це - не НОРМА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якби він не був геєм ви б так само його обсмоктували ? :) вже походу сам перформанс нікому не цікавий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Ти не бачиш іншого боку, більше геїв - більше дівчат для натурала

Кому не вистачило натуралів, то також стають меншинами 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Соромітник сказано:

А якби він не був геєм ви б так само його обсмоктували ? :) чи інтерес саме в гействі ?

не варто таке вживати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Bliksss сказано:

Наївно..."дівчат" - вистачає на СТІЛЬКИ, аби зміг ))

Ага, розказуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, VojinSvitla сказано:

Ага, розказуй

Не зрозумів? ти хочеш сказати - що мало дівчат? 

Як на мою думку - в Луцьку (і не тільки) ОФІГЕТЬ скільки дівчат - бажаючих познайомитись з адекватними людьми - протилежної статі...

P.S. Серед тих "дівчат" - також є "адекватні"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, VojinSvitla сказано:

більше геїв - більше дівчат для натурала

тобі 14-ть років? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Bliksss сказано:

Не зрозумів? ти хочеш сказати - що мало дівчат? 

Як на мою думку - в Луцьку (і не тільки) ОФІГЕТЬ скільки дівчат - бажаючих познайомитись з адекватними людьми - протилежної статі...

P.S. Серед тих "дівчат" - також є "адекватні"

Покажеш де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Покажеш де?

А самому слабо? Луцьк - це "Іваново" в мініатюрі....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

А самому слабо? Луцьк - це "Іваново" в мініатюрі....

Слабо.

Іваново кажеш? Я за дві з половиною неділі буду на Волині, приїду в Луцьк і ти покажеш

 

10 хвилин тому, Bliksss сказано:

ОФІГЕТЬ скільки дівчат - бажаючих познайомитись з адекватними людьми - протилежної статі...

Ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Іваново кажеш? Я за дві з половиною неділі буду на Волині, приїду в Луцьк і ти покажеш

Я тобі щось повинен? Коли і де ти будеш - мені зовсім байдуже, я от наприклад в тому-самому "Іваново" можу бути хоч завтра.

Якщо в тебе щось не виходить...це твоя справа, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Bliksss сказано:

Я тобі щось повинен? Коли і де ти будеш - мені зовсім байдуже, я от наприклад в тому-самому "Іваново" можу бути хоч завтра.

Якщо в тебе щось не виходить...це твоя справа, чи не так?

Не винен. Але якщо ти заявляєш що Луцьк = Іваново, то буду вдячний якщо покажеш 

Цитую ще раз

35 хвилин тому, Bliksss сказано:

Не зрозумів? ти хочеш сказати - що мало дівчат? 

Як на мою думку - в Луцьку (і не тільки) ОФІГЕТЬ скільки дівчат - бажаючих познайомитись з адекватними людьми - протилежної статі...

P.S. Серед тих "дівчат" - також є "адекватні"

Де?

От я адекватний представник протилежної статті, хочу знати ті місця де 

35 хвилин тому, Bliksss сказано:

ОФІГЕТЬ скільки дівчат - бажаючих познайомитись з адекватними людьми - протилежної статі..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти точно - бажаєш познайомитись з "людьми протилежної статі"? Я починаю думати зовсім інше))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Bliksss сказано:

А самому слабо? Луцьк - це "Іваново" в мініатюрі....

 

" Іваново" складається із ківерець, рожищ,маневич і любишова і не тільки))) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

режисер... перфоманс... ідентифікація... мапа ідентичності... Понапритягували модніх слів, а всього-то-навсього, хвороба... банальне психічне відхилення... ДІАГНОЗ - ексгібіціоніст. Прихований тихий ексгібіціоніст.

 

ПиСи: Ой, забув!  ледве не образив його! Він же ш себе позіціонував! Отже, повний діагноз: ПІДАР-ексгібіціоніст

 

Мені бабка колись казала: хто не має більше ЩО показати (мався на увазі розум) той покаже Х...Й чи жопу.

 

режиСЕР, бля... ТЬФУ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

режисер... перфоманс... ідентифікація... мапа ідентичності... Понапритягували модніх слів, а всього-то-навсього, хвороба... банальне психічне відхилення... ДІАГНОЗ - ексгібіціоніст. Прихований тихий ексгібіціоніст.

 

ПиСи: Ой, забув!  ледве не образив його! Він же ш себе позіціонував! Отже, повний діагноз: ПІДАР-ексгібіціоніст

 

Мені бабка колись казала: хто не має більше ЩО показати (мався на увазі розум) той покаже Х...Й чи жопу.

 

режиСЕР, бля... ТЬФУ!

Таким твердженням Ви лише показуєте свою недалекість і тупість. Хоча я і можу помилятись і ви високоінтелектуальна начитана людина яка цитує Канта по вечорам під бокал дорогого червоного вина. Але скоріше ні. Тому завжди коли пишуться такі твердження, потрібно вказувати імхо, бо в інакшому разі це позиціонується із ваших слів як істина, що в корені не може бути так, з причин які думаю не треба пояснювати. 
Ідем далі. В даній темі є три типи людей. Перші - це абсолютні ненависники, яких кидає в піт лише при одній згадці про геїв. Вони можуть кинути дивитись улюблений серіал бо головний герой виявився задньопривідним (привіт Чорниє Паруса, хто дивився той зрозуміє), вони будуть бити себе в груди, що вони альфачі, справжні гетеро, за сімєйні цінності і тд, хоча часто в них не має сімей і процент латентних гомосексуалісті в них найбільший, читати про експеримент 1996року університету Джорджиї (вікі). Від них найтупіші коменти, найбільше матів, а деякі не лінуються і фотошоплять такіж дибільні картинки, вони не маючи аргументів переходять на образи. Це найстрашніший тип людей бо від слів, вони можуть переходити до дій, нападати на паради, правильні вони чи ні але насильство породжує лише насильство і коли здорові мужики в камуфляжі бють молодих хлопців та дівчат бо вони по іншому живуть - це мєрзость. 

Другий тип людей це - люди які теж проти геїв, але не завжди (хоча що є дивним, що всі проти геїв але чомусь порнушка з лесбіянками - це добре) Ці люди в основному не переходять на образи, аргументують свою думку, і з ними можна вести здорову дискусію. Основний їх аргумент це - неприйняття привселюдної агітації цінностей які вони не розділяють, вони проти парадів, перформансів, мабуть фільмів, книг де навязується такий образ життя. Вони щиро переконані що нетрадиційна орієнтація сприяє виродженню націй. Контраргументом можу сказати що є і інші негативні явища які більше за геїв не залишають шансів на потомство, зараз модна тенденція чайлдфрі, всілякі деструктивні течії і тд. І якщо чесно, там вище була картинка про трьох товаріщів на корточках, і питання а чи треба щоб в них були діти? Не хочу образити жителів Донбассу. Але хто знає історію розуміє кого звозили на Донбасс з усього Совєцкого саюза, чиї діти потім там створювали кримінальні клани, і за чого собствєнно весь цей рузький мір і став можливий. Тому да, краще син гей ніж бидло яке не прочитало ні одної книги, збухається знаркоманиця, чи зловить ножа-пулю на вибір. Ну і третій тип до якого звісно відношу і себе. Це люди які більш широких поглядів, і не ділять людей на геїв-лесбіянок-пастафаріан-євреїв-мусульман-віруючих-атеїстів і тд. Для них людина або хороша, або погана, з різними напівтонами. Вони в меншості, їх критикують найбільше за їх погляди, їх причисляють до сексменшинств (читаєм з дружиною дану тему і посміхаємся), їх тролять і намагаються спровокувати. Мені всеодно з ким спить людина, це її вибір, це її життя. Я чітко розділяю геїв і падарів, останні це люди які не тримають слово, кидають друзів, зраджують, крадуть, педофіли, вбивці, всі елементи з якими хотілосяб не зустрічатись в цьому життя. Серед геїв, євреїв, християн теж є погані люди. Я чітко розділяю гея і людину з відхиленнями, людину яка вдягається в жіночий одяг і йде теребити біля школи. Не всі гомосексуалісти ходять в колготках і тд. Багато з них на вигляд прості, доглянуті хлопці, і вони при першій же можливості не будуть намагатись затягнути вас в ліжко.

P.S. Треба чітко розділяти зерно від полови. Я не знаю хлопчину з перформансу. Він може виявитись поганою людиною, відкручувати котам голови, бути деспотом і тд. А може бути і волонтером, годувати бездомних тварин і тд. Тому не дозволяю собі робити такі випади які тут роблять вже четверту сторінку. Мені теж не зовсім зрозумілий такий вид мистецтва, і на красиве оголене жіноче тіло(і тут знову граблі, хтось любить худих, хтость повних, хтось чорних-білих) дивитися  значно приємніше. Але я ще багато речей не розумію (наприклад шансон-блатняк, але його слухають значить це теж мистецтво, і воно теж потрібне, і я не піду в тему про шансон і не почну всіх класти ху..и бо слухаю Депеш Мод чи Фреді Меркурі:) Є крутий фільм Далласский клуб покупателей, раджу глянути хто не бачив, може дасть поштовх задуматись. Можна писати безкінечно, і суть написаного не несе ніякого практичного сенсу. Кожен залишиться при своїй думці. Але на те і є форум, ну і демократія з її громадянськими правами і обовязками. Dixi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, AnimaNoir сказано:

Таким твердженням Ви лише показуєте свою недалекість і тупість.

Тобто люба думка, розхожа з твоєю - це тупість?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, AnimaNoir сказано:

 Тому завжди коли пишуться такі твердження, потрібно вказувати імхо, бо в інакшому разі це позиціонується із ваших слів як істина, що в корені не може бути так, з причин які думаю не треба пояснювати. 
 

Самому теж варто написати -імхо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, AnimaNoir сказано:

В даній темі є три типи людей.

Є ще й четвертий- піда.. ой геї. Імхо;)

P.S. Рідко погоджуюсь з jack74 , але в даному випадку, цілком підтримую його пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 hours ago, jack74 said:

ПиСи: Ой, забув!  ледве не образив його! Він же ш себе позіціонував! Отже, повний діагноз: ПІДАР-ексгібіціоніст

 

да ти чьот взагалі неуважний і людину ображаєш
ключовим було – православний гей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...