Перейти до змісту

Recommended Posts

Кіно триває))) Луцьк вражає своіми традиціями. Спочатку моіх батьків тупо мочать і грабують- і тішіна, потім там намальовується пачка артістів в к-сті 1 суча баба у ролі моєі "матері", два виродка з закосом під батька, два дятла у ролі брата, дві підстилки у ролі невістки, бугай у ролі дядька. Те все кодло не лише чогось бігає і розпоряджається майном моєі родини, воно ще на нас з братом полювання влаштовує по Києву. Ну мене таки зловили, але я вже так розумію, що вони би всеодно знайшли судячи з усього, без варіантів. Тому смітнику ніхто питань не ставить, а повний картбланш. З огляду на те, 151ст КК ніхто не відміняв, то Вахно з Гарматою якось в нєловком положєніі оказались.Незважаючи на те, що батько-труп з 2011року, влітку 2014го " він" виявляється закривав юо, а на суді звиздів, що в нього там бізнес із медійною і харчовою і тд і тп- це при тому, що якби батько був живий, то він би такого заявити не міг,бо він давно не був власником того бізнесу))) про картиру вже писала, яку цей дятел нібито купував.І суд же може це все перевірити у рамках процесу- зобов'язаний, бо за брехню передбачена кримінальна відповідальність, як і рішення за участі підставних осіб.А потім взагалі аут- беру я і демонструю оце кіно в Києві, а далі ті всі справи зникають з реєстру украінського судочинства.І я так розумію не тому, що ці процеси визнано десь фіктивними з метою репутацію мою очистити.Я так розумію, що той реєстр потерли щоб цим балаганом ГП не займалася- це ж державні службовці- судді і те шо там "лікарями" називається і має звання, пільги і сидить на шиі бюджету.Ні шановні, якщо у вас і у судах "своі" человеки, то та справа буде ще веселіша- і з "шизою" і з іншим- і по 115й і по 151й і по 112й. Воно мабуть ще й не в курсах, що цей весь "газлайтінг" - це також кілька статей, що сумарно на 20 років позбавлення волі за КК. Ога ,"Олюн" ю лав комфорт? Вахітність і три роботи?Комфорту на зоні в тебе буде скільки влізе разом із роботами за "фахом"- хоч 3, хоч 10- обвахітнієшся. І ваші любі друзі із ВОПЛ1 також проведуть своі найкращі роки у в'язниці- полікують там нари наприклад. А активісти отоі підлітковості і шизи і усьго іншого теж присядуть, бо за це все є також дуже правильні статті і КК і КПК. Я мабуть присвячу отому всьому решту свого життя, якщо тупо майна в люцьку тому голодному, дикому бидлу було мало.

Поширити це повідомлення

Хоча з тими судами нічого дивного- з огляди на моі заяви на тому суді, який тим рабовласникам відмовив, то суддя Гринь мав би призначит суд-мед експертизу і не у ВОПЛ1, а у травмпункті чи звичайній лікарні, а також передати матеріали у прокуратуру- нічого, просто на сніг викинули- хоч помирай, хоч бігай від бандюків із Вахно на побігеньках. Що там вони на другому суді ісполняли всі дружно мені навіть уявити скдадно, а те шо мене в місті ловить патруль, під соусом порушення порядку при купі свідків без протоколу і на основі бамаги, яка до мене не має жодного стосунку насильно тягне мене у катівню, а там все нормуль- вони ще ісполняють, що в них є рішення мене тримати - скільки дозволено законом- це навіть не 151ша КК, це взагалі, а з урахуванням того, що мене у тому ВОПЛ1 ще довбали невідомо чим, позбавили всіх прав і свобод, які передбачені навіть для реально підсудних осіб і ще сверлили мізки відеозаписами 10тирічноі давності з моім батьком і зомбували, що це той підарас, що запхав мене туди.Читайте і вчіться...

Поширити це повідомлення

Я вас так полікую, що ви КК Украіни вивчите на зубок, разом із усіми тими свиноматками, які в тому були співучасницями і у в ВОПЛ1. "Шо тя просто отпустили и все?!!!!!!", нєт олєнь, тя із тюряги не отпустять, не мічтай-там якраз є робота зазвичпй за твоім фахом, " дідусь Олег" вам всім буде слати листівки)

Поширити це повідомлення

Мене тільки одна річ турбує- ці всі артісти- це таке, іх підбрали на ролі, мене турбує, що при полюванні на мене по Луцьку там Ліщук якісь бомжі видзвонювали- оце можливо реальне обличчя як замовників, так і виконавців, так і зацікавлених осіб- вони решають.Я ж не думаю, що моіх батьків мочили артісти, мочили ті, для кого це нормальна річ, представники світу іншого, на який світське життя не розповсюджується.

Поширити це повідомлення

6 годин тому, Alex S сказано:

Больная, успокойтесь!

Як вас успокоять раз і на завжди, а потім за допомогою клоунів щось подібне зроблять вашим дітям, то іх теж потролять, не сумнівайтесь. Звичаєве право таке- все решта "для лохов".

Поширити це повідомлення

Огляду на активність ВОПЛ1 у протмзаконних діях і повну свободу творчості, то я ще не здивуюся, якщо виявиться, що вони поичетні до того, що трупи взяли і позникали- швидка, морг- і ніяких проблем.Бо чого б вони так впахували разом із полсканням мені мізків старими відеозаписами батька на користь того сміття.Я вже не знаю, може Вахно там урвав нормально особисто з пограбування моіх батьків під лозунгом шито-крито. чого б він так парив мені мізки тим, що я просто повинна жити у рабстві у тих артистів і це ж знаючи, що вони самозванці. Це ж батька кожна собака в місті знала- вони ж не просто так всі втратили пам'ять.

Поширити це повідомлення

Знаєте шановні, я може звичайно жертва тієі наволочі і тому окрім найгіршого в мене варіантів немає. Але ще може бутм така штука, що батьки дійсно виіхали в 2010-11році х того будинку і ім впарили якусь дєвачку нужную, яка іх переконала номери змінити і кинула іх тій наволочі у колишньому будинку батьків. То це б добре пояснювало чому мене ніхто не шукає, чому мені не можна бачитися ані з друзями ані зі знайомими ні в Києві, ні у Луцьку, де половина моіх речей і прикраси.Якого чорта мене періодично бандюки ті боратинські просто женуть з квартири.Бо я вже не здивуюся якщо у цей час туди приіздять по моі речі, які я потім знайти не можу моі родичі і друзі з тим падлом. Але в цій ситуаціі найцікавіше те, що місцева поліція не вважає за потрібне те все фіксувати і я так розумію не поосто так- бо ж якщо те падло ходить у личині мене і з моіми рідними, то це ж палево.І там в темі купа народу, бо якби хтось реально мав претензіі, то була б очна ставка, а так- якесь падло живе замість мене, а те все покривається купою народу.Мені ж недарма щедро оплачені консьєржки падли роблять разом із тим кодлом і воплем.Іх мета в Луцьку була щоб мене ніхто не бачив і не знав ні про що.Як з полону вирвалася, то вони мене вне закона закрили у вопл щоб мене ніхто не бачив.Зуб даю, що вони таки впарили моім родичам- реальним родичам якусь козу у 2010му році і все.Я взимку 2016 як тікала від тоі наволочі з Боратина прибігла до бабусі, а в неі куртка якась вісить.Питаю- що це? А  вона каже, а хіба це не ти лишила? Уявляєте? Було б добре якби виявилося, що живі усі, але суті речей щодо всіх злочинів скоєних отими артістами та іх посібниками щодо моєі особи на користь не знаю кого і чого це не змінює.Тому я і просила щодо якоісь інформаціі про моіх родичів- будь що.

Поширити це повідомлення

Аміназіном та галоперідолом  можна спробувати проколоти ,та це давно вже в Ліпінах  за гроші.Тут бійцям в АТО збирають, на зариблення ,думаю, поки що принаймі,  на неї не скинуться.

Поширити це повідомлення

В 12.11.2017 в 11:23, Alex S сказал:

Аміназіном та галоперідолом  можна спробувати проколоти ,та це давно вже в Ліпінах  за гроші.

Так, схоже на те, що дану особу, вже лікували в Липинах. 

Поширити це повідомлення

30 хвилин тому, Cherman сказано:

Так, схоже на те, що дану особу, вже лікували в Липинах. 

шиза не лікується. толку її лікувати...

On 11.11.2017 at 14:31, Dana Velychko сказано:

Як вас успокоять раз і на завжди, а потім за допомогою клоунів щось подібне зроблять вашим дітям, то іх теж потролять, не сумнівайтесь. Звичаєве право таке- все решта "для лохов".

Ви зовсім тупі? Сказали ж. Нікому не цікаві ваші шизануті висери. Ми посміялись, потім пожаліли вас.
Тепер ідіть, з Богом, нахер, Дана.

Поширити це повідомлення

18 минут назад, Dima4s сказал:

шиза не лікується. толку її лікувати...

Ви зовсім тупі? Сказали ж. Нікому не цікаві ваші шизануті висери. Ми посміялись, потім пожаліли вас.
Тепер ідіть, з Богом, нахер, Дана.

Навіть якщо і людина хвора (а ми тут не знаємо це достеменно), це не дає Вам право її ображати.

Поширити це повідомлення

@Dima4s, та не агрись, вона безобідна, на форумі вистачає дико-упоротих писак, які мов фенікс відроджуються в режимі нон-стоп.

Поширити це повідомлення

Тут питали за 6 років- чого зразу не вбили і чого по всіх колах пекла тягали. То я вже знаю- грабонути мене одразу як і моіх родичів ім нічого вже не заважало від листопада 12го року, але ж халепа- вони не можуть вчиняти жодних нотаріальних дій з документами моіх батьків, як і з моіми у якості спадкоємиці і власниці нерухомості, то спочатку вони обтяпали, шо та скінчена баба, яка там у ролі моєі матері сидить начебто на праву ручку хворенька, потім вони хотіли обтяпати все так щоб я не була свідком і позивачем шляхом приписування мені там чорт знає чого.Разом з цим вони ще так хотіли мою нерухомість хапнути шляхом того щоб зробити з мене інваліда.Як те все не вийшло, то вони у Києві вели безперервну атаку на мене і там мета не те що не дати мені жити і працювати, вони маніакально стежили щоб я не дай боже ні з ким не зустрілася і заміж не вийшла- бо всьо пропало.Ота хвойда, що скаче по Боратину начебто у ролі моєі "невістки" ганяла за мною як скажена по Києву і намагалася з'ясувати чи я не дай бог не зустрічалася ні з яким чоловіком, бо капець.Я ще ім сказала, що закордон заміж збираюся, то вони там "лишились сна, апетита і покоя" і наняли цілу ораву бомжів щоб ті ганяли мене містом все літо як собаку, нагадили у мережі і по всіх моіх міжнародних робочих ресурсах щоб я недайбоже не вилізла із зашморгу, яким передавили мою родину. Звичайно шиза, а хто хоче сидіти пожиттєво у строгачі за своі "подвиги", то шизою ще можна легко " отделаться". Ви думаєте вони так запросто дадуть мені жити і не те що свідчити, а публічно те все лайно на світ божий витягнути? " Я не вижу вашей работи в коментаріях" І той мудозвон, що сидить у Боратині ще продовжує дзвонити на мій старий номер і гнати погрози, що якщо я буду ту справу ворушити, то вони мені ще не таке зроблять.Ваші атовці хоч вільними людьми додому повернулися. Чому хтось вважає нормальним, що на мене у Луцьку полюють як на тварину, ну вже не тільки в Луцьку- нема питань.

Поширити це повідомлення

18 минут назад, Dana Velychko сказал:

що на мене у Луцьку полюють як на тварину

а смисл ? в психлікарні була ? була. Значить є справка, що не дієздатна й з психічними розладами. Відповідно майном розпоряджаются опікуни, в даному випадку батьки (від тебе вже нічого не залежить) й все, що ти розказуєш, ніхто розлідувати не буде, бо є справка. То нафіг ти кому потрібна, щоб на тебе полювати ?

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз