Перейти до змісту

Recommended Posts

Я вас прошу, хто-небудь, хто знає, куди переіхали моі батьки, якщо вони живі, що в мене вкрали телефон у  2009му році, а від 2012го викрали шахраі та бандити, що оселилися за іх старою адресою у Боратині і що я - Величко Дана Олегівна не можу знайти іх чи вийти з ними на зв'язок, а моім телефоном, майном та іншими речами розпоряджається невідомо хто. Може хтось бачив мою маму? Я вдома, на Оболоні. Будь-ласка.

IMG_20170909_062721.jpg

Поширити це повідомлення

...

Симптоматика мании преследования очень обширная. Больному кажется, что за ним постоянно следят и хотят нанести вред ему или его имуществу. В качестве «вредителей» и «преследователей» могут выступать близкие люди, родственники, коллеги по работе, соседи, обычные прохожие, правительство, религиозные и культовые общины. Также больного могут «преследовать» нереальные существа (вампиры, зомби, оборотни), животные или неживые предметы. Пациент может точно указать дату начала преследования, кто его преследует и с какой целью. Какие либо неприятные случайности или неудачные события жизни воспринимает как попытки нанесения вреда от «шпионов» и «преследователей».

Поширити це повідомлення

Щодо маній переслідування, то поліція про такі речі знає більше, просто якщо моі рідні живі, то робиться усе можливе, щоб я не могла вийти з ними на контакт. Водночас уся ця активність щодо підігрування бандитам дуже доречна, бо це ж можна тих "спеціалістів" з "психоаналізу" ідентифікувати)

Поширити це повідомлення

4 годин тому, Cherman сказано:

Яка вперта панянка. Одну тему закрили, так створила нову.

а для чого було закривати? Хоче - хай пише.

[email protected], та відкрий їй стару

Цитувати

Хоча насправді - все це сумно. Дуже. І виходить, що більшість тут насміхається над хворою людиною.

... Таки закриваю.

і об'єднай, бо ж кожен раз все буде "як перший раз" - юзери, котрі ще не в курсі, будуть по-новому "дивуватись і радити", і знову буде 5 сторінок ознайомлення

А банити її нема за що

Поширити це повідомлення

3 годин тому, Dana Velychko сказано:

Щодо маній переслідування, то поліція про такі речі знає більше, просто якщо моі рідні живі, то робиться усе можливе, щоб я не могла вийти з ними на контакт. Водночас уся ця активність щодо підігрування бандитам дуже доречна, бо це ж можна тих "спеціалістів" з "психоаналізу" ідентифікувати)

Таке питання. А чи пробували ви показатись незалежному психіатру?

Поширити це повідомлення

А все-таки дивно, що від самого Аверсу чи аверсівців - ні спростувань, ні пояснень, ні коментарів. Кілька років тому трохи з ними працювала - там нормальні живі люди. Або це наказ пана Олега Володимировича, хоча це не в його манері було.

Поширити це повідомлення

DSC_00061.jpg

Адреса:

вул..Конякіна, 19А

м.Луцьк,

Україна, 43026

Приймальня:

Тел./факс: (0332) 28-00-00

e-mail: [email protected]

Рекламний відділ:

Тел. (066) 554 80 11,

e-mail: [email protected]

Інформаційний відділ:

Тел. (0332) 28-00-05

Програмна редакція:

Тел. (0332) 28-00-03,

Відділ кадрів:

Тел. (0332) 28-00-13

Поширити це повідомлення

Я очікувала саме таких реакцій та подібного жорсткого лоббі цього усього. Всі ці маніпуляціі щодо доньок і тому подібних речей яйця виіденого не варті. Мені 35 років, моі діти вже б могли отримувати паспорти. Я спадкоємиця своєі родини і сама по собі власниця певних речей, про корпорацію я взагалі мовчу. Та вся наволоч, що сидить там від 2010го року та знищує мене усіма способами не має до мене і моєі родини жодного стосунку. От в цьому і проблема шановні. Активна форма полювання доречі припинилася як тільки я почала писати про це публічно. Вже добре, ще є шанс значить. Спасибі, що демонструєте громадськості до якоі міри агресивною є політика щодо мене особисто.

Поширити це повідомлення

5 хвилин тому, Dana Velychko сказано:

Активна форма полювання доречі припинилася як тільки я почала писати про це публічно.

Це добре, інтернет все стерпить.

Поширити це повідомлення

5 годин тому, Dana Velychko сказано:

Активна форма полювання доречі припинилася як тільки я почала писати про це публічно.

О, інтернетотерапія викликала рецесію.

Поширити це повідомлення

On 09.09.2017 at 10:43, Dana Velychko сказано:

Щодо маній переслідування

Он Аверс вже вийшов на супутник, так що тепер за вами будуть стежити з супутника цілодобово, готуйтесь. :)

Поширити це повідомлення

Ну кому дійсно є діло до цієі всієі кошмарноі історіі з купою кримінальних злочинів щодо моєі особи і чому весь той беспредел абсолютно легальний і з купою маніпуляцій на всі боки. Я оговталася ледве від черговоі серіі того шакальства. В мене є якесь дивне відчуття щодо того чому у Луцьку ні у кого нема питань до цих "нових Величок" і як вони так все легально провертають і ніяких питань щодо того як старі змінились на нових. Тільки не кажіть мені, що моіх власне батьків поховали офіційно у 2010му році, якесь чудо з моіми документами переоформило все на цих клоунів і тому ні в кого ніяких питань, окрім реальноі спадкоємиці, яку 6 років тягали по всіх колах пекла. Описала все, що вони зі мною робили і все, що ще за тим стоіть і по Києву і в інших місцях. Мені хтось може тут без тролінгу, стьобів та чорного піару пояснити яким чином ці люди зайняли будинок моєі родини, на яких підставах вони розпоряджалися корпорацією та щось там продавали. Те, що вони повигрібали з Києва моі речі, коштовності, документи, ключі від власне мого майна, це інша справа. Якого чорта цей мужик і він ще й не один, бо ще одна паскуда по Києву бігає назначив себе спадкоємцем моєі бабусі. В Луцьку взагалі правові відносини не діють чи як це все так собі спокійно відбувається? Просто в Києві багато всього і аферистів і бандитів і чорт зна кого з якими завгодно ще й геополітичними реверансами, але є і нормальне життя, і той цирк навколо мене він не виключення, це відпрацьована схема і вона класифікується як кримінал.

Поширити це повідомлення

Все ж перевіряєтся елементарно :) Шукаєтся десь на горищі стара річ, яку торкались батьки, знімаются відбитки пальців, потім берется річ, якої торкались *нові* батьки й теж знімаются відбитки пальців, потім звіряются. Відбитки підробити неможливо, можливо лише їх вивести на пальцях. Ах да, я забув, проти вас вся планета й цього ніхто робити не буде, а якщо буде, то висновок обовьязково підроблять

Поширити це повідомлення

А як докажеш, що відбитки на старих речах що на горищі належать батькам? Вони є в базі? Десь зафіксовані справжні відбитки справжніх батьків? І взагалі, як доказати, що батьки (справжні) взагалі брали до рук ті речі?

Поширити це повідомлення

2 хвилин тому, Юріч сказано:

А як докажеш, що відбитки на старих речах що на горищі належать батькам? Вони є в базі? Десь зафіксовані справжні відбитки справжніх батьків? І взагалі, як доказати, що батьки (справжні) взагалі брали до рук ті речі?

якщо все ж розглядати брєд хворої, як варіант розвитку подій... то, думаю, найкращий варіант- аналіз ДНК.

та ти ж бачиш, вона ігнорує логічні поради. Зачепити ї їможна тільки словами в підтримку її теорії.

Поширити це повідомлення

7 годин тому, MANJAK11 сказано:

Все ж перевіряєтся елементарно :) Шукаєтся десь на горищі стара річ, яку торкались батьки, знімаются відбитки пальців, потім берется річ, якої торкались *нові* батьки й теж знімаются відбитки пальців, потім звіряются. Відбитки підробити неможливо, можливо лише їх вивести на пальцях. Ах да, я забув, проти вас вся планета й цього ніхто робити не буде, а якщо буде, то висновок обовьязково підроблять

Спасибі вам! Справа в тому, що я не криміналіст, не маю юридичноі освіти. Можливо би вистачило розуму самотужки вирішити це все як належить, але я тому і почала голосити на кожному перехресті про цей балаган, бо ці люди не просто собі от шахраі- заіхали, заволоділи, забрали, вони ще й протягом 6ти років з групою прибічників створюють усі умови не лише для того, щоб я розбиратис з цим не могла, але і влаштовують різноманітні провокаціі щоб взагалі не дати мені існувати нормально. Я буду вдячна за будь-які поради з правових питань і взагалі. Бо всі ті полювання і викручування мізків, провокаціі щоб викликати у мене бурхливі реакціі- це якраз до того, щоб якось воно було шито-крито і ніхто цим не займався. Спасибі ще раз.

Поширити це повідомлення

Мені якось дзвонить по скайпу ця баба, що живе в будинку моіх батьків з документами моєі матері і по ходу п'єси повідомляє, що в неі внуки і там і там. Ну просто шахрайка, в якоі є інша своя родина і внуки і все інше. Мою родину винищено і та наволоч грається з іх документами, і все нормально і ніяких питань.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз