Перейти до змісту

Ігор Петрович Палицця


difoto

Рекомендовані повідомлення

Фейсбук гуде другий день, а на борді тиша. Компенсуємо.

СБУ оприлюднило на прес-конференції аудіозаписи по справі керівника "Варти порядку" Тиводара.

Лінк

Спойлер

У СБУ оприлюднили телефонні розмови очільника громадського формування «Варта порядку» Олександра Тиводара щодо стеження за громадянами України. 

Ці записи ввімкнули під час прес-конференції у волинському управлінні СБУ 6 вересня.

Загалом правоохоронці оприлюднили деякі матеріали – телефонні розмови та фотографії, влученої із техніки, яка свідчить про стеження.

На одному із записів розмова між Тиводаром та так званим керівником групи негласного стеження у «Варті порядку» Романом Демидюком, де Тиводар дає вказівку на стеження за нардепами Семен Семенченком та Єгором Соболєвим.

У другій розмові Тиводар каже тому ж Демидюку провести приховану зйомку нардепа Соболєва та депутатки Луцькради Юлії Вусенко.

У третій розмові Демидюк отримує вказівку здійснити кількагодинну зйомку офісу волинського осередку партії «Солідарність» та фіксувати всіх осіб, які будуть там з’являтися.

«Познімати, хто заходить і виходить там із Солідарності, хто там розписується. Постійте там 2 годинки», - говорить він телефоном.

У подальшій розмові Демидюк уточнює, що вони вже дві години «клацають» (фотографують, - ред.) осіб, які там з'являються.

У 4-ій розмові Тиводар дає вказівку купити спецзасоби спостереження, замасковані під кепку, годинник та ручку, та отримати їх на пошті. Демидюк уточнює, чи не треба узгоджувати «з Петровічем». «При чом тут Петровіч, б*ля?» - відповів Тиводар.

«Вже наступного дня у розмові Демидюк підтверджує про вказівку купівлі спеціальних технічних засобів для стеження, замаскованих під ручку та кепку», - зауважив начальник УСБУ у Волинській області Юрій Фелонюк.

У черговій розмові заступник Демидюка розказує про процес стеження за заступником очільника волинського осередку «Національного корпусу» Олександром Дмитруком та дає вказівку на застосування зброї.

Демидюк доповів Тиводару про місце проживання Дмитрука та зустріч із керівником осередку Андрієм Д'яченком. При цьому Демидюк запропонував застосувати групу, яку очолює Валерій Зиза.

Окрім того є доповіді про здійснення зйомки очільників «Нацкорпусу» біля офісу Інформаційного агентства ВолиньPost. Тиводар також надав вказівку сфотографувати представників спецпідрозділу поліції для подальшої передачі підконтрольним ЗМІ, а саме - головному редактору видання «Під прицілом» Петру Сосницькому та директору ТРК "Аверс» Наталії Московці.

ДИВИТИСЯ ФОТО, ЯКІ ОПРИЛЮДНИЛИ В СБУ

На фото, вилучених у фігурантів справи, зафіксовані зустріч нардепа Ігоря Лапіна із депутаткою луцькади Юлією Вусенко, колишні заступники мера Луцька Тарас Яковлев та Юрій Моклиця, зустріч журналіста Антона Бугайчука та нердепа Ігоря Гузя, фото співробітників КОРДУ, та автомобіль Олександра Дмитрука.

«Це лише дуже маленька частина матеріалів, які ми на сьогодні можемо оприлюднити», - підкреслив Фелонюк. Адже готують матеріали стосовно інших членів групи.
 



Нагадаємо, 8 серпня посеред вулиці затримали очільника "Варти порядку" Олександра Тиводара, в його оселі та офісі формування провели обшуки, а у членів "Варти порядку" знайшли атомати, гранати та протитанкові міни.

У прокуратурі згодом прокоментували, що спільно з оперативниками СБУ викрили та припинили діяльність "групи осіб, які позиціонували себе як члени громадського об’єднання з охорони правопорядку на Волині" яка з метою незаконного стеження за низкою осіб організувала контрабанду спецпристроїв для стеження. 

Тиводара підозрюють у контрабанді засобів негласного зняття інформації (ч. 2 ст. 201 КК), їхньому незаконному використанні (ч. 2 ст. 359 КК), організації побиття (ч. 1 ст. 125 КК), а також зберіганні зброї (ч. 1 ст. 263 КК).

На суд з обрання запобіжного заходу він прибув на каталці, а під стінами суду його "прихильники" грубіянили журналістам.

Суд ухвалив звільнити Тиводара під собисте зобовязнання, а вже 18 розглядали апеляцію прокуратури. Проте суд лишив рішення без змін. Згодом стало відомо, що Тиводара можуть "зняти" із посади керівника поліцейської комісії через крмінальне провадження стосовно нього.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав, слухав - це повний піпець. Але я так розумію, що компромату вони так і не назбирали - інакше вже б оприлюднили. Чи ще притримують для шантажу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка там реакція ти про що?

Коли зараз Порох виступає в ВРУ наші #медіабляді (не мат - хештег, хто не вірить велкам ту твіттер) мовчать.

Як тільки пройде пресконференція хуйла, всі "наші змі" просто розпинаються (деякі навіть в прямому ефірі крутять), купа експертів розбирають що воно сказало. А потім будуть мені доводити що в нас є змі і вони працюють на країну, так вони працюють на країну, але та країна точно зветься не Україна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sergkots сказано:

Читав, слухав - це повний піпець. Але я так розумію, що компромату вони так і не назбирали - інакше вже б оприлюднили. Чи ще притримують для шантажу?

є така штука яка зветься таємниця слідства. Викладають тільки те що можуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на "волинь-ньюз" та "під прицілом" немає про цю подію згадки...

Мабуть таки це неправда і вброс від "куплених" інформаційних ресурсів ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

яка там реакція ти про що?

Коли зараз Порох виступає в ВРУ наші #медіабляді (не мат - хештег, хто не вірить велкам ту твіттер) мовчать.

Як тільки пройде пресконференція хуйла, всі "наші змі" просто розпинаються (деякі навіть в прямому ефірі крутять), купа експертів розбирають що воно сказало. А потім будуть мені доводити що в нас є змі і вони працюють на країну, так вони працюють на країну, але та країна точно зветься не Україна.

Хто мовчить? Які ЗМІ? Шо ти мелиш, дурко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, polsno сказано:

Хто мовчить? Які ЗМІ? Шо ти мелиш, дурко?

Що хазяїна зачепив? не очкуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, la20 сказано:

Що хазяїна зачепив? не очкуй.

Розкажи, хто в мене хазяїн? Розкажи, які ЗМІ і хто мовчить? 

Зайшов на популярні інтернет ЗМІ. Таки правда. Ні слова про Порошенка.

1.thumb.JPG.673a2e72a3105ab03002641b5127e1b3.JPG

2.thumb.JPG.ca67ea6dee0eb43af9c772c78a15095c.JPG

Ти хоч чимось можеш підтвердити своє балабольство, дурко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз він ІПП скаже, що я не давав таких вказівок, і я тут ні при чому, він все сам, і я до організації "ВП" не маю ніякого відношення. 

І ваащє я забалєл рєска і лічуся в Альпах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, polsno сказано:

Розкажи, хто в мене хазяїн? Розкажи, які ЗМІ і хто мовчить? 

Зайшов на популярне інтернет ЗМІ. Таки правда. Ні слова про Порошенка.

1.thumb.JPG.673a2e72a3105ab03002641b5127e1b3.JPG

Ти хоч чимось можеш підтвердити своє балабольство, дурко?

Виступ з котрої по котру був? якою годиною тут новина.

Я зрозумів. Ти себе відносиш до тих #медіабляді і так в тебе пукан рванув.

Перестань підписуватись під кожним своїм постом я розумію що твоє ім"я (дурко) чи прізвище дуже рідке, але вже після першого посту зрозумів як до тебе звертатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, la20 сказано:

Виступ з котрої по котру був? якою годиною тут новина.

Я зрозумів. Ти себе відносиш до тих #медіабляді і так в тебе пукан рванув.

Перестань підписуватись під кожним своїм постом я розумію що твоє ім"я (дурко) чи прізвище дуже рідке, але вже після першого посту зрозумів як до тебе звертатись.

Дурко прибігло, погорланило, обісралось, коли його попросили чимось підтвердити свій лемент, і злилося. Очікуваний результат. На останок ще вирішило похизуватися своєю безграмотністю. Якби ходило в школу, то може знало б, що комою в українській мові виділяється звернення. А підписуються з нового рядка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, polsno сказано:

Дурко прибігло, погорланило, обісралось, коли його попросили чимось підтвердити свій лемент, і злилося. Очікуваний результат. На останок ще вирішило похизуватися своєю безграмотністю. Якиби ходило в школу, то може знало б, що комою в українській мові виділяється звернення. А підписуються з нового рядка. 

От такий грамотний чи грамотна, зупинимось на грамотне, але не розумію чому ім"я на початок поставило, явже побачив як до тебе звертатись. ще можеш по батькові написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правду сказав один розумний дядько, що влада є дзеркалом народу.Ті уйоби постійно гризуться і нарід теж.Вони варті того?Ладно те бидло за більший шмат корита, а ви чьо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

НА ДАХУ ВОЛИНЬРАДИ ЗНАЙШЛИ АПАРАТУРУ ДЛЯ ПРОСЛУХОВУВАННЯ

Валізу з апаратурою, що може бути пристроєм для підсилення сигналу «жучків», розташованих у приміщеннях облради, виявили на даху будівлі.
Про це стало відомо під час 19 сесії облради 4 квітня.

Під час доповіді очільника УСБУ у Волинській області Юрія Фелонюка голова облради Ігор Палиця повідомив, що після початку сесії сьогодні у приміщенні під дахом будівлі виявили невідому апаратуру. Валіза лежала у запиленому приміщенні, але на ній пилу не було. З його слів, фахівці припускають, що це пристрій, що підсилює сигнал жучків, встановлених в облраді.

photo_2018-04-04_14-43-43w.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер пацанам відписуватись за просране обладнання, мінус премія й всьо такоє :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З коментарів:

Цитувати

Ісом 110 і 210. Укв мобільні радіостанції. Частоти вказані на фото =) простий ретранслятор. Причому з функцією ''підслуховування'' 148 мгц. Не жучків а поліції. Просто дивує брєд, який пишуть тут і люди що його висловлюють.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивіться сюжет по Аверсу на цю тему і все стає зрозумілим після коментаря нацгвардійця. То вже потім Аверс роздув тему, зробили сенсацію, а у світлі, що Нацгвардія охороняє будівлю і що приїздили високопосадовці з Києва, то все логічно. Ну а Аверсу ж свого боса пропіарити треба :)  Спочатку взнайте скільки людей з облради у тій будівлі працює, всіх разом і на один поверх не назбирається :) а скільки з ОДА, то логічніше було б ОДА прослуховувати :)  Ну вброс зробили, шум піднятий, піпл хаває, хто не розбирається що і до чого повірить і схаває... :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

Подивіться сюжет по Аверсу на цю тему і все стає зрозумілим після коментаря нацгвардійця. То вже потім Аверс роздув тему, зробили сенсацію, а у світлі, що Нацгвардія охороняє будівлю і що приїздили високопосадовці з Києва, то все логічно. Ну а Аверсу ж свого боса пропіарити треба :)  Спочатку взнайте скільки людей з облради у тій будівлі працює, всіх разом і на один поверх не назбирається :) а скільки з ОДА, то логічніше було б ОДА прослуховувати :)  Ну вброс зробили, шум піднятий, піпл хаває, хто не розбирається що і до чого повірить і схаває... :) 

Івахів також вирішив Палицю пропіарити?

https://www.volyn24.com/news/101878-palycia-zaiavyv-scho-u-volynradi-ie-zhuchky

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, nickel сказал:

Івахів також вирішив Палицю пропіарити?

А це тут до чого? :) Якщо маєш на увазі, що V24 цей матеріал опублікувало, то вони фото зробили з залу облради коли це Палиця озвучував і фото у зал демонстрував, що - мали мовчати? А от ЗМІ Палиці на горище полізли і все там знімкували, самі, більше там нікого не було - відчуваєш різницю? А пристрій знайшли саме охоронці Палиці, бо мають відповідну техніку, що постійно пересувається за босом, нормально так? :) Не вийшов з тебе адвокат - двійка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...