Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Ви знаєте я теж не можу зрозуміти ніякими логічними конструкціями навіщо вони стільки років мене тягають по усіх колах пекла. Остання думка, що таки шило на мило мінятимуть.Навіщо все це так довго і так складно. Ну на психіку тиск ще той звичайно, але ті всі речі, навіть збоі пам'яті при стресі проходять. Різкі реакціі на цькування та переслідування, то взагалі нормально. Ненормально було коли я не реагувала відповідно до ситуаціі і можна було тихо провертати що завгодно. Власне тому за 6 років ніхто нічого схоже не помітив і то ще багатьом вилізло боком. Бо ж це не лише моєі родини стосується, за таким принципом взагалі працюють. Мені просто доволі холоднокровно якось сказали- ось таке буває і все. Але це ж не означає, що ці речі не треба робити публічними та вживати щодо них якихось заходів. Те що я те шапіто потролила в фб то це нормально, бо це ж усе відбувається на очах у багатьох людей і нічого, ніяких питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Ні у кого в Луцьку жодних питань чому ті будівлі корпораціі стали порожні, ні у кого питань чому мій тато старий, замучений на своєму старенькому мінівені раптом бадьоро стрибає у Мерс нереальноі вартості. Ну те, що я почала жорстко викладати те все, швидко і різко, то нормально, коли людина розуміє, що це можливо саме той момент і далі мовчати, то нагоди пролити світло на те все і спробувати його зупинити не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dana Velychko сказано:

на своєму старенькому мінівені раптом бадьоро стрибає у Мерс нереальноі вартості.

 

ну так "Воля" і купила Аверс,  знаєте таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитайте типові симптоми манії переслідування, іншими словами паранойі і розходимся.

 

Симптоматика мании преследования очень обширная. Больному кажется, что за ним постоянно следят и хотят нанести вред ему или его имуществу. В качестве «вредителей» и «преследователей» могут выступать близкие люди, родственники, коллеги по работе, соседи, обычные прохожие, правительство, религиозные и культовые общины. Также больного могут «преследовать» нереальные существа (вампиры, зомби, оборотни), животные или неживые предметы. Пациент может точно указать дату начала преследования, кто его преследует и с какой целью. Какие либо неприятные случайности или неудачные события жизни воспринимает как попытки нанесения вреда от «шпионов» и «преследователей».

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да то все зрозуміло.

Сумно що мерс новий є а лікування адекватного для доньки нема... українці, йопта.

Хоча хто там знає які були відносини раніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жодна експертиза ДНК у світі не дасть результатів, що ці люди хоч якимось чином мають відношення до моєі родини, але те, що маніпуляція з відволіканням уваги від реальних злочинів та кришуванням іх тим, що то ніби все наслідки власних проблем жертв, то цілком нормально. Вікіпедія може навіть школяреві допомогти відмити будь-що)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте вас перевірим,чи дійсно ви

Dana Velychko

Я ваш колишній сусід,друг (на той час)вашого брата Олега.яка адреса де ви проживали,та імена сусідів з квартир поруч?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sobchuk30k

Якщо стільки людей вже підмінили, то одного юзера борди замінити  - раз плюнути :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та й взагалі ця тема змісту не має, бо тут походу всі підмінені на тролів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, sobchuk30k сказано:

Давайте вас перевірим,чи дійсно ви

Dana Velychko

Я ваш колишній сусід,друг (на той час)вашого брата Олега.яка адреса де ви проживали,та імена сусідів з квартир поруч?

А ви уточніть на який час і в якому місці, бо ми мешкали у різних місцях у різний час. Сусід і друг Олега водночас це цікаво. Хіба що в дитинстві, тоді ви можливо син нашоі вчительки. Прізвище не стану писати, бо ним можуть скористатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєте чому на сайті Аверса стоіть дата його заснування 1991рік? Бо я ім так сказала) Але ті, хто знають, що де і коли було мають звернути на це увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За півтора року у полоні вони мені продемонстрували обізнаність у багатьох речах і на психотропах вибили з мене купу речей, але це нічого не доведе за реального встановлення осіб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В будинку лежали навіть монети, яких в нас не було після певних подій 90х.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, якби то був фейк, то навіщо ім так треба спочатку виставляти мене за нездорову, потім гратись у споби різноманітних підстав, а потім грати карту, що все начебто навпаки. Реальні особи ні за яких обставин не вживали б стільки зусиль щодо неіснуючоі загрози.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Oli сказано:

А поліція що?

Ну що поліція, я у січні 2016 року змогла доповзти і викликати поліцію, цей мужик, який типу Величко Олег Володимирович ім сказав, що його всі добре знають і він просто трошки випив. Далі вони ж мене потягли на суд, з якого я вийшла, добігла до поліціі, була заява, але вони не дали мені давати покази і брати участь у досудовому слідстві, бо ловили пл всьому місту як собаку і засунули у ВОПЛ1 щоб мене ніхто не бачив і не чув. Наразі в Києві та сама ситуація і сенс того полювання не дати мені можливості поспілкуватися зі знайомими і вживати дій у правовому полі. То це все до того про нездоров'я та інші речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що в них за кіпіш? Якби в них все було чисто і гладко, вони б взагалі інакше себе поводили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я не була Даною Величко, то вони б не мордували мене півтора року у моєму власному будинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Dana Velychko сказано:

засунули у ВОПЛ1

Воно і не дивно. Я б теж на місці поліції викликав санітарів, якби почув таку історію. Шкода, що тобі там не допомогли.

P.S. Zhenya, закривай тему. На борді навряд чи є спеціалісти, які би допомогли психічно хворій людині. Коментарі тут зайві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найцікавіше, що в лікарню цей мужик возив продукти і цигарки і бив себе в груди, що я його донька, а потім вони дали мені ключ від рекламноі агенціі щоб я туди сходила і всі мене бачили і ходили зі мною містом начетбо все чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, vaz75 сказано:

Успагойтеся, тема не про це. Нормальна на вид жінка була, поки не почала говорити.

А якою ,,нормальною,, була Савченко-поки не почала говорити по ТБ.

Навіть деякі тут били себе щосили пяткою в грудь за неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Nokian сказал:

А якою ,,нормальною,, була Савченко-поки не почала говорити по ТБ.

Навіть деякі тут били себе щосили пяткою в грудь за неї.

во во Нокіан, це ти удачно зайшов, тут якраз твого поля ягода, правда в надто прогресуючій формі, тобі ще до неї далеко

 

Хоча людину жаль, так марудить себе і оточуючих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Dana Velychko сказано:

А ви уточніть на який час і в якому місці, бо ми мешкали у різних місцях у різний час. Сусід і друг Олега водночас це цікаво. Хіба що в дитинстві, тоді ви можливо син нашоі вчительки. Прізвище не стану писати, бо ним можуть скористатися.

Радянський.А що ним користатись,якщо прізвище в ніку,ні не син вчительки.На сьогоднішній день,центральний проспект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...