Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

 

8 хвилин тому, Dana Velychko сказано:

що я от жила собі жила -спортсменка, комсомолка і просто красавіца, а потом бац і в мене ні житла, ні речей, ні спадщини, ні бізнесу батьків, бо я бачте не при своєму розумі

Вашій самозакоханості можна позаздрити.

 

Ця історія нагадує слова підлітка. Батьки не роблять так як хоче егоїстичне дитя- значить батьки погані= не мої.
Здається мені що зі всього цього правда лише про те що її хотіли в лікарню відправити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь
1 hour ago, Zheny@ said:

Є значно багатші люди, із більшими статками, і т.п. І чомусь їх ніхто не підміняє.

Звідки ти знаєш що не підміняють ? Є докази ?

А чого тема в розділі Теле/Радіо а не в "Інтригі та Розслідування" ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Соромітник сказано:

Звідки ти знаєш що не підміняють ? Є докази ?

ну ніхто ж більше про таке не пише, не говорить. Чи невже ніхто більше не помічає підміни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ну ніхто ж більше про таке не пише, не говорить. Чи невже ніхто більше не помічає підміни?

Окулярів на всіх не вистачає. )))

Piper_Surprise.jpg.4b6510c77ff61924f6240cd9d0d82394.jpg

P.S. Олдфаги, хто знає, звідки? )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Serpent сказано:

P.S. Олдфаги, хто знає, звідки?

Ну ти вже не позор нас!   і взагалі

 

 

trump-they-live-obey-3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Dana Velychko сказал:

в мене не було повноі інформаці

а ну-но детальніше?

 

 

Я теж іноді спостерігаю ознаки підміни одних людей іншими.  Для прикладу, у людей, які стали депутатами, спостерігається вибіркова амнезія, вони міняють політичні погляди, характер поведінки, змінюються життєві пріоритети. Напевно, хтось керує усім  цим....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та далеко ходити не треба : коли людина приходить позичати гроші - одна людина, коли просиш віддати - зовсім інша, причому підміняють чомусь на антипода, таке палєво :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, taurus07 сказал:

а ну-но детальніше?

 

 

Я теж іноді спостерігаю ознаки підміни одних людей іншими.  Для прикладу, у людей, які стали депутатами, спостерігається вибіркова амнезія, вони міняють політичні погляди, характер поведінки, змінюються життєві пріоритети. Напевно, хтось керує усім  цим....

Себто пан вважає, що саме драмтеатри з усіх міст є кузнями для акторів на підміну у Верховну Раду? У Вас є якісь докази цьому чи це тільки припущення??? Цікаво, якщо це правда, це ж скільки гриму потрібно кожен день на всіх депутатів, та в які видатки в нашій державі в казначействі (чи хто там завідує цим) йдуть на це і хто їх платить? Знову з наших податків????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

та далеко ходити не треба : коли людина приходить позичати гроші - одна людина, коли просиш віддати - зовсім інша, причому підміняють чомусь на антипода, таке палєво :) 

Можливо її родичі теж гроші позичили?

А ще депутатів масово підміняють! Це ж абсолютно різні люди - до виборів та після.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь вважав, що ця тема швидко заглохне, ан нєт.

Не хочу нікого образити, тому коли мені щось не зрозуміло, я звертаюся до елементарної логіки.

Припустімо (наголошую, припустімо), що дійсно так сталося, що дівчину катували, прислідували, батьків вбили, підмінили, підробили документи.

Тепер ставимо себе на її місце і питаємо: а чи так би я реагував на події? А чи так я писав би пости: дивакувато, рвано, англійською, не зрозуміло, без фактів, без крику про допомогу - наче якийсь дивакуватий твір. Я б ні. А ви?

Я не з першого, ні з другого разу не зрозумів всього написаного, і вже й не хочу.

І ще, чомусь ця тема мені нагадала одну нещодавню історію: я йшов зі своєю родиною біля 9 школи до сестри, мимо проходила жінка з чоловіком і мені так всользь кинула "не купуйте в них печиво, вони шахраї", а я спокійно "добре" і йшов собі далі. Думаєте спокійно дійшов? Ця жінка розвернулася і з криками "а що тобі вже не так, ти їх подільник, ти ще мені відповісиш за все" і т.п. провела нас до будинку, в кінці ще й прокляла і послала. Чого мені це згадалося, не знаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Припустімо (наголошую, припустімо), що дійсно так сталося, що дівчину катували, прислідували, батьків вбили, підмінили, підробили документи.

Тепер ставимо себе на її місце і питаємо: а чи так би я реагував на події? А чи так я писав би пости: дивакувато, рвано, англійською, не зрозуміло, без фактів, без крику про допомогу - наче якийсь дивакуватий твір. Я б ні. А ви?

При всій повазі - слабенький аргумент. Всі люди абсолютно різні, мають різні схильності, поведінку, характер, по різному реагують в надзвичайних ситуаціях...

 

Англійська може бути для більшого розголосу. Є певна логіка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, snouden сказано:

При всій повазі - слабенький аргумент. Всі люди абсолютно різні, мають різні схильності, поведінку, характер, по різному реагують в надзвичайних ситуаціях...

 

Англійська може бути для більшого розголосу. Є певна логіка.

 

таки так! вона англійською писала щоб ФБР цим зайнялось.
Я навіть назву справи знаю.
"Зоряні війни ФБР і атака клонів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, vaz75 сказал:

Ти знайомий з нею? :D

Вона хвора, живе біля північного, має дитину маленьку.. Якщо це вона..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, seolutsk сказал:

Вона хвора, живе біля північного, має дитину маленьку.. Якщо це вона..

 

4 часа назад, vaz75 сказал:

біля 9 школи 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, vaz75 сказал:

 

 

Вона не на стільки хвора, щоб не вміти маршрутками користуватись або пішки ходити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, seolutsk сказал:

Вона не на стільки хвора, щоб не вміти маршрутками користуватись або пішки ходити.

Успагойтеся, тема не про це. Нормальна на вид жінка була, поки не почала говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, vaz75 сказал:

Успагойтеся, тема не про це. Нормальна на вид жінка була, поки не почала говорити.

А, ну то значить не вона. Може тебе з кимось поплутала просто?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, vaz75 сказано:

Чомусь вважав, що ця тема швидко заглохне, ан нєт.

Не хочу нікого образити, тому коли мені щось не зрозуміло, я звертаюся до елементарної логіки.

Припустімо (наголошую, припустімо), що дійсно так сталося, що дівчину катували, прислідували, батьків вбили, підмінили, підробили документи.

Тепер ставимо себе на її місце і питаємо: а чи так би я реагував на події? А чи так я писав би пости: дивакувато, рвано, англійською, не зрозуміло, без фактів, без крику про допомогу - наче якийсь дивакуватий твір. Я б ні. А ви?

Я не з першого, ні з другого разу не зрозумів всього написаного, і вже й не хочу.

І ще, чомусь ця тема мені нагадала одну нещодавню історію: я йшов зі своєю родиною біля 9 школи до сестри, мимо проходила жінка з чоловіком і мені так всользь кинула "не купуйте в них печиво, вони шахраї", а я спокійно "добре" і йшов собі далі. Думаєте спокійно дійшов? Ця жінка розвернулася і з криками "а що тобі вже не так, ти їх подільник, ти ще мені відповісиш за все" і т.п. провела нас до будинку, в кінці ще й прокляла і послала. Чого мені це згадалося, не знаю :)

Ви все правильно розставили на своі місця і сформулювали фактаж подій. Справа у тому, що про мою фб сторінку вони знали і крутили з нею що хотіли, крім того виявилося що маніпулювали моіми контактами, тобто зламували переписку, тощо. Коли я після спроби замаху побігла щоб знайти хоч якихось знайомих, то виявилося, що біля кожного будинку вже стоять, двері моіх знайомих порізані, нікого зустріти не можу. По усьому місту за мною женуть- верещать, ображають, тиснуть, біжу до поліціі, там теж наздоганяють, влаштовують цирк, тощо. Де кричати про допомогу? Коли людина в ситуаціі загнаноі тварини, якою у футбол грають, то доволі складно не те що заяви писати, а і публічно реагувати так щоб ту можливу допомогу не перехопили і не перебили також. Я дійсно написала пост англійською з реальним фактажем і купою помилок, бо просто падала від виснаження і треба було хоч щось лишити. А те що там щодо сбу має реальне підгрунтя, бо протягом 6 ти років повноваженнями члена нацради і функціонера стратегічного об'єкту користувався невідомо хто, а ті всі штуки з лобіюванням німецьких інтересів, то взагалі.до того ж родичі мали табельну зброю і що з тою зброєю було скоєно невідомо. А за дивним дуже збігом обставин я мала про той бандитський балаган попередити представництва США і Іспаніі, але з якихось казкових причин саме в цей час по них влупили терором. Якийсь просто фантастичний збіг, там ще й інше мало бути...воно все рване і я не поспішаю те все викладати цілком і фактажем, бо там під прикриттям репутаціі моєі родини реально озу. А те що там у фб з сарказмом та іншими штуками, ну невже ви вважаете, що можна так запросто інформувати злочинців щодо того, що ви знаєте і які ваші плани, особливо коли все настільки серйозно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Dana Velychko сказано:

Ви все правильно розставили на своі місця і сформулювали фактаж подій. Справа у тому, що про мою фб сторінку вони знали і крутили з нею що хотіли, крім того виявилося що маніпулювали моіми контактами, тобто зламували переписку, тощо. Коли я після спроби замаху побігла щоб знайти хоч якихось знайомих, то виявилося, що біля кожного будинку вже стоять, двері моіх знайомих порізані, нікого зустріти не можу. По усьому місту за мною женуть- верещать, ображають, тиснуть, біжу до поліціі, там теж наздоганяють, влаштовують цирк, тощо. Де кричати про допомогу? Коли людина в ситуаціі загнаноі тварини, якою у футбол грають, то доволі складно не те що заяви писати, а і публічно реагувати так щоб ту можливу допомогу не перехопили і не перебили також. Я дійсно написала пост англійською з реальним фактажем і купою помилок, бо просто падала від виснаження і треба було хоч щось лишити. А те що там щодо сбу має реальне підгрунтя, бо протягом 6 ти років повноваженнями члена нацради і функціонера стратегічного об'єкту користувався невідомо хто, а ті всі штуки з лобіюванням німецьких інтересів, то взагалі.до того ж родичі мали табельну зброю і що з тою зброєю було скоєно невідомо. А за дивним дуже збігом обставин я мала про той бандитський балаган попередити представництва США і Іспаніі, але з якихось казкових причин саме в цей час по них влупили терором. Якийсь просто фантастичний збіг, там ще й інше мало бути...воно все рване і я не поспішаю те все викладати цілком і фактажем, бо там під прикриттям репутаціі моєі родини реально озу. А те що там у фб з сарказмом та іншими штуками, ну невже ви вважаете, що можна так запросто інформувати злочинців щодо того, що ви знаєте і які ваші плани, особливо коли все настільки серйозно.

image.thumb.png.4842e87455e744ef0357078c1beca8f3.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не напружуйтеся, якщо  правильно розумію ту схему, то мене скоро приберуть і поховають під чужим прізвищем, а у вас буде нова пані Дана Величко, шкода не буде можливості повеселитися) можливо дійсно варто прибрати ті стьоби над тим збіговиськом у фб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони не просто так запхали мене в ті лікарні і Києві і сунули якийсь лівий телефон, а мій забрали, судччи з усього ці артисти широкого профілю спробують прив'язати ті аналізи до тоі мобілки))) все просто, ну а ВОПЛ1 куди мене ловили щоб я знайомих не знайшла- це щоб ніхто ні про що не знав)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Веселий персонаж. Або це троль мега виского рівня, або нажаль психологічні девіації.

Наші спеслужби не настільки високого рівня аби планувати такі операції. Якби пані дійсно заважала, її б просто прибрали. Це дешево і сердито. Нещасний випадок і тд.
P.S плюсую за Карпентера.

P.P.S Зайшов на FB, нажаль не троль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...