Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Оскільки я перебуваю під постійним тиском, переслідуванням, а також чиняться усі можливі і неможливі спроби завадити мені не лише давати свідчення, а і взагалі зробити інформацію щодо того, що сталося з корпорацією "Аверс" за останні 6 років та родиною Величко, то залишу тут посилання на свій профіль Гугл. Також детальна інформація щодо нинішнього перебігу подій та деталі цього жахіття є на моій сторінці у фейсбук- Dana Velychko.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Буду писати, не сумнівайтеся) і мене наврядчи можуть зупинити різноманітні підстави, провокаціі, тролінг, чорний піар, технологіі дезінформаціі та маніпуляціі сприйняттям фактів.якщо є подібна миттєва реакція ,це говорить про те, що інформацію потрібно миттєво знецінити, а не про те, що викликає подібні бурхливі реакціі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эти общаги чудесным образом преобразилась, то я так понимаю, что их заселили нужными людьми

ця і ще купка різних фраз заставила подумати що у сценариста "острова проклятих" була куценька фантазія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зараз поясню, бо можливість є. Мені довелося скидати хоч якусь інформацію в режимі "Мазурок". Раніше в цих гуртожитках жили люди, які знали мою родину і вони б наврядчи не помітили б змін це по-перше, а по-друге ніхто не викликав поліцію не зважаючи на все, що там відбувається і все, що робили зі мною. Я не виключаю, що люди просто бояться, це нормально. Моі реакціі у фб доволі різкі навіть не тому, що з моєю родиною сталась така трагедія і не тому, що мені довелося пережити пекло за останні 6 років, а тому, що коли на людину полюють і вдень, і вночі, і цей " безпредєл" відбувається абсолютно легально. У нас немає в державі ані програми захисту свідків, ані можливості позбавити зловмисників чинити тиск на жертв та свідків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

малюнки -малюнки....   і тут різко почалося, нам дивно....

 

Аверс зараз в Донецьких?  ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Quote

It's my life, life of the beautiful, clever, well-educated, talented ukrainian artist, heiress of the buisness and royalty

Напевне, треба було оцю основну думку на початок винести, шоб люди не марнували часу, читаючи далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, diezel сказано:

Напевне, треба було оцю основну думку на початок винести, шоб люди не марнували часу, читаючи далі.

поки сама себе не похвалить- ніхто цього не зробить)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, diezel сказано:

heiress of the buisness

 

я так зрозумів все дісталось брату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, Dima4s said:

поки сама себе не похвалить- ніхто цього не зробить)

Аплодуючий джокер з твоєї аватарки одобряе таку стратегію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна коротко рідною мовою?

Бо шота впадло мені ритися в закромах мозку за потрібним перекладом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Zheny@ сказано:

а можна коротко рідною мовою?

Бо шота впадло мені ритися в закромах мозку за потрібним перекладом.

 

перейди на гугл+  там знизу є перекласти

https://www.facebook.com/profile.php?id=100012600210127

 

 

п.с.  ти ще такого не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Oli сказано:

 

перейди на гугл+  там знизу є перекласти

 

п.с.  ти ще такого не бачив

карамбу переплюнула чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, alexvvv сказано:

карамбу переплюнула чи ні?

 

а хрен його знає,  але фільм можна знімати  :_31:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

але мій батько і моя мати зникли.

бачив старого (батька) Величка 2 тижні тому на пошті. Забирав (не забрав) якусь посилку звідкись.

Не осилил..

такої хуйні не читав уже дуже давно.

навіть не хочу напружувати мозок, бо до кінця дня ще далеко.

 

Грохнути. Це ж маячня якоїсь хворої людини. Це психічно хвора людина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MrFirst сказано:

Це все НЛО

 

100% сценарій для ще одного сезону х-файлів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Dana Velychko сказано:

Оскільки я перебуваю під постійним тиском, переслідуванням

Як я вас розумію. на мене також постійно тисне атмосферний стовб! Це просто жахливо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, не осилив прочитати повністю. У випадку з якимось Путіним, я ще в такі заморочені фінти повірив би, але з власниками Аверса.... "ну ізвінітє".
Є декілька запитань.
І батьки і брат і діти мали знайомих, десь там працювали і т.п. Але підміну помітила лише доця ? Це як таке може бути ? Чи там прям такі бандіти що залякали всіх апчє знайомих ? Звучить мутно.
Бо якби зібралося з декілька десятків людей то впевнений, що вони запросто написали б колективну тєлєгу і цю справу розслідував би ще хтось окромя читачів борди.
Варіанти пропонувати не буду бо то все будуть здогадки.

Походу Аверса купив один дядько, який ніколи не палиться. Зараз вони мостяться на електро-апаратному ніби як, тому що нерухомість логічно належала не ТРК а попередньому власнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Синдро́м Капгра́ (бред Капгра́) — синдром из области психиатрии, при котором больной верит, что кого-то из его окружения (мужа, жену, родителей и т. п.) или его самого заменил его двойник, либо когда больной неизвестных лиц принимает за знакомых, родственников.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Соромітник сказано:

купив один дядько

 

все там на місці, так само на Конякіна

Величко О. + Донбас Медіа-Груп

 

http://mediaavers.com/Аверс_2017.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

 

все там на місці, так само на Конякіна

Величко О. + Донбас Медіа-Груп

 

http://mediaavers.com/Аверс_2017.htm

Власники компанії ДП ТРК "АВЕРС" на 28.08.2017
Кінцевий бенефіціарний власник ЗАСНОВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ, ЯКЩО ЗАСНОВНИК ЮРИДИЧНА ОСОБА - ЛИСАК ТЕТЯНА ЛЕОНІДІВНА, ПАСПОРТ СЕРІЯ , ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ЗА АДРЕСОЮ - 03127, МІСТО КИЇВ, ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РАЙОН, ВУЛИЦЯ ПОТЄХІНА, БУДИОК 6, КВАРТИРА 82
Внесок: 0 грн

Кінцевий бенефіціарний власник ЗАСНОВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ, ЯКЩО ЗАСНОВНИК ЮРИДИЧНА ОСОБА -КОРОБКО ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ, ПАСПОРТ СЕРІЯ  , ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ЗА АДРЕСОЮ - 43026, МІСТО ЛУЦЬК, ВУЛИЦЯ ЗАЦЕПИ, БУДИНОК 26, КВАРТИРА 1
Внесок: 0 грн

Кінцевий бенефіціарний власник ЗАСНОВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ, ЯКЩО ЗАСНОВНИК ЮРИДИЧНА ОСОБА -  ОСИКІНА ЛЮДМИЛА ІВАНІВНА, ПАСПОРТ СЕРІЯ , ЗАРЕЄСТРОВАНА ЗА АДРЕСОЮ - 07250, КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, ВИЖГОРОДСЬКИЙ РАЙОН, СЕЛО ГАВРИЛІВКАЮ ВУЛИЦЯ САДОВА, БУДИНОК 1, КВАРТИРА 12
Внесок: 0 грн

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛИБІДЬ СЕРВІС"
Внесок: 2 000 грн

Кінцевий бенефіціарний власник ЗАСНОВНИКА ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ, ЯКЩО ЗАСНОВНИК ЮРИДИЧНА ОСОБА -  ЛУЦАКА ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ, ПАСПОРТ СЕРІЯ , ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ ЗА АДРЕСОЮ - 43024, МІСТО ЛУЦЬК, ПРОСПЕКТ МОЛОДІ, БУДИНОК 12, КВАРТИРА 41
Внесок: 0 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АВЕРС" ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "КОРПОРАЦІЯ "АВЕРС"

Код: ‎21755180

Адреса: 43020, Волинська обл., місто Луцьк, ВУЛИЦЯ ЕЛЕКТРОАПАРАТНА, будинок 3

Керівник: Московка Наталія Олександрівна

Діяльність: 60.20 Діяльність у сфері телевізійного мовлення

Стан: зареєстровано

Історія змін даних компанії 

03.04.2017 змінено: 
Адреса: 43026, Волинська обл., місто Луцьк, ПРОСПЕКТ СОБОРНОСТІ, будинок 28


03.03.2017 змінено: 
Керівник: Сінькевич Володимир Олексійо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...