Перейти до змісту

Скарга на магазин Алло порт сіті


artikice

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, nickel сказал:

Ну це твоя суб'єктивна думка.

Правда - одна, це брехня має безліч кольорів і відтінків.

Правда, як математика 2+2=4, всі ніші варіанти - брехня.

Філософія пішла? Ну ок.

Правда дійсно одна. Брехня - одна. Напівправди не існує, погоджуюся і не перечу. Але є донесення правди. На моєму прикладі з чайником, ще раз.

Правда одна - чайник не підійшов і я кип'ятив в ньому воду. Так? Продавцеві я ДОНІС лише частину правди - він мені не підійшов по кольору. Оскільки він мене не спитав, кип'ятив я в ньому воду чи ні, то я йому не збрехав. Так? Якби він мене спитав, чи я кип'ятив воду, а я відповів би, що ні, то тоді збрехав. Тепер слідкуємо за наперстками. Правда лишилася правдою, брехня відсутня. Де я тут брехун? Я не вчу брехати і цього не люблю, але раджу інформацію (правду) видавати дозовано, по мірі необхідності (це я привів в прикладі з пісюном :) ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

17 минут назад, vaz75 сказал:

Філософія пішла? Ну ок.

Де я тут брехун?

Я далекий від філософії.

Не те щоб я хотів назвати тебе брехуном, але...

3 часа назад, vaz75 сказал:

він виявився на стільки шумний, що чути його було в дальній спальні при закритих дверях.

повернув у магазин, вже досвідчений, мотивуючи "не підійшов по кольору".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, nickel сказал:

Не те щоб я хотів назвати тебе брехуном, але...

ОМГ

Не вирізай з контексту ("Гітлер був людиною жорстокою" і "Гітлер був людиною" не одне і теж, хоча як вид він був людиною). Це і є філософія, дєтка.

 

4 часа назад, vaz75 сказал:

Ну брехати і не казати всієї правди трошки різне. Оскільки політика НАШИХ магазинів побутової техніки і електроніки полягає не ЯК ЯКІСНІШЕ ОБСЛУЖИТИ КЛІЄНТА, а як знайти тисячу причин щоб його відшити. Така реальність, нажаль. Тому іноді треба грати "хитрови*баного покупця. От я раніше бачив, як відшили покупця, що приніс електрочайник, бо він виявився шумним, Причина відмови: він вже вмикався з водою (тобто був в експлуатації) і шум - це робоча особливість цієї моделі . А як клієнт мав перевірити його, не наливши води? Ніяк. При купівлі манагер лише вмикає його для перевірки працездатності, без води. Я посміхнувся, пожалів того горепокупця. Поки не подарували і мені чайник. По кольору він не дуже пасував до кухні. але подарунок є подарунок. Налив очищеної води, увімкнув... І що ж ти думаєш, він виявився на стільки шумний, що чути його було в дальній спальні при закритих дверях. Витер я чайничок, гарно зібрав в коробочку і повернув у магазин, вже досвідчений, мотивуючи "не підійшов по кольору". Я не змінив його характеристик, зовнішнього виду, не експлуатував по призначенню. А якби я ще сказав, що спробував і він шумний - все, мав би геморой. Ну і що я такого погано зробив?

А був випадок, що при розпаковці випадково подряпав річ, яка мені, як виявилося не потрібна. Але до сих пір десь валяється.

 

 

25 минут назад, vaz75 сказал:

Правда дійсно одна. Брехня - одна. Напівправди не існує, погоджуюся і не перечу. Але є донесення правди. На моєму прикладі з чайником, ще раз.

Правда одна - чайник не підійшов і я кип'ятив в ньому воду. Так? Продавцеві я ДОНІС лише частину правди - він мені не підійшов по кольору. Оскільки він мене не спитав, кип'ятив я в ньому воду чи ні, то я йому не збрехав. Так? Якби він мене спитав, чи я кип'ятив воду, а я відповів би, що ні, то тоді збрехав. Тепер слідкуємо за наперстками. Правда лишилася правдою, брехня відсутня. Де я тут брехун? Я не вчу брехати і цього не люблю, але раджу інформацію (правду) видавати дозовано, по мірі необхідності (це я привів в прикладі з пісюном :) ).

 

"По кольору він не дуже пасував до кухні" - "не підійшов по кольору" - правда "чайник не підійшов" - доведено продавцеві.

"Налив очищеної води, увімкнув...шумний" - "не підійшов по шумності" - правда "наливался вода, кип'ятився" - не доведено продавцеві за непотрібністю.

Хух. Моїй дитині я менше пояснюю, ніж тобі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Моїй дитині я менше пояснюю, ніж тобі :)

Можна спитати: А нащо ти мені це пояснюєш? Я ж не твоя совість, мені виправдань не треба.

Сам пишеш, що не колір став справжньою причиною повернення, але вперто доказуєш що не збрехав продавцю, коли сказав, що повертаєш через колір.

 

п.с. От так і з тими письмовими заявами, чим більше ви пишете, тим більше ви палитеся.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

п.с. От так і з тими письмовими заявами, чим більше ви пишете, тим більше ви палитеся.

 

Якими письмовими заявами? Про "куриш" тобі вже писали? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, vaz75 сказал:

Якими письмовими заявами?

Прочитай всю тему, зрозумієш.

З брехнею я так розумію питань не залишилось?

Только что, vaz75 сказал:

Про "куриш" тобі вже писали? :)

Що ти там писав про перехід на особистості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Сам пишеш, що не колір став справжньою причиною повернення, але вперто доказуєш що не збрехав продавцю, коли сказав, що повертаєш через колір

хоча воно так і є, але всетаки то збереження нервів собі і продавцю. От якби товар пошкодили (поламали) й намагались вернути продавцю як ніби робочий, тоді да, а так ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Можна спитати: А нащо ти мені це пояснюєш? Я ж не твоя совість, мені виправдань не треба.

Можна. Бо в приваті ти не хош спілкуватися (не буду цитувати), там швидко все закінчилося б. А тут і інші читають, мають якусь думку, засуджують\схвалюють. Я доводжу свою правоту в спорі з тобою. А інакше навіщо взагалі щось писати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, nickel сказал:

Що ти там писав про перехід на особистості?

Я гарний учень, погане "впітую как губка" :)

Насправді, шуткую я,  і смайлик є. Не переймайся, я так не вважаю.

10 минут назад, nickel сказал:

З брехнею я так розумію питань не залишилось?

Це ти скажи. В мене ні, для мене вск зрозуміло було з самого початку.

10 минут назад, nickel сказал:

Прочитай всю тему, зрозумієш.

А, Тепер ясно, або одразу пояснюй, або не пиши в цитаті до мене, бо до заяв ніякого стосунку не маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, LIROL сказал:

P.S. Офтоп можна видалити.

Вже можна? Дякую що дозволив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, MANJAK11 сказал:

хоча воно так і є, але всетаки то збереження нервів собі і продавцю. От якби товар пошкодили (поламали) й намагались вернути продавцю як ніби робочий, тоді да, а так ... 

А я про що Нікелю толкую. Але ж треба "святість" Ваза надломити, ахаха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, vaz75 сказал:

Бо в приваті ти не хош спілкуватися (не буду цитувати)

Цитата

Один человек мечтал выиграть в лотерею. Каждый день он приходил в храм вставал на колени и просил Бога:
- Господи, помоги мне выиграть в лотерею!
Прошел месяц, второй… Однажды человек, как обычно, пришел в храм, встал на колени и стал молиться:
- Господи, ну дай же мне выиграть в лотерею! Ведь другие выигрывают. Что тебе стоит?!
Вдруг над его головой раздался голос Всевышнего:

- Да купи же ты, наконец, лотерейный билет!

Замість того щоб мене весь час звати в приват, міг і сам в той приват написати. Але ж ми простих путєй не іщєм. ;)

 

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

хоча воно так і є, але всетаки то збереження нервів собі і продавцю. От якби товар пошкодили (поламали) й намагались вернути продавцю як ніби робочий, тоді да, а так ... 

Так я за це й не сперечаюся. Просто я в таких випадках можу признатися: да, я п*здун, а не бью себе в груди, що я просто недоговорун.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, nickel сказал:

Замість того щоб мене весь час звати в приват, міг і сам в той приват написати.

Навіщо, посил же ж ясніше немає куди.

1 час назад, nickel сказал:

Що мені з тобою в приваті робити?

 

6 минут назад, nickel сказал:

Просто я в таких випадках можу признатися: да, я п*здун, а не бью себе в груди, що я просто недоговорун.

 

Ну бляя...

Признаюся, я не "п*здун", я просто "недоговорун"

Зі: В мене все, дякую за увагу. Добраніч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І як з такою брехнею жити!?

За ради експеременту, в кума є знайомий, колишній сусід, позичте йому грошей трохи і побачите як дійсно люди можуть брехати. Пару разів навіть подумував на борд темку закинути чи знайомий він серед кругів своїми боргами і брехнею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...