Перейти до змісту

Скарга на магазин Алло порт сіті


artikice

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, vaz75 сказал:

Тобто?

Ніби двоє різних людей писало. Перша гнівається, коли одні на*обують, а друга вчить як самому на*бати. П - послідовність. :)

В 25.08.2017 в 11:44, vaz75 сказал:

От парадокс. Всі хочуть мати правову державу, але в той же час хочуть їздити на дешевому шроті (бо для німця, поляка, литовця це відпрацьований матеріал, шрот, сміття) і готові за це наїб@ти державу. Гм. І ще й дивуються, чого депутати, міністри, податківці і т.п. крадуть...

Не дарма є поговірка "Я за комунізм! Але в сусідньому селі".

 

21 минуту назад, vaz75 сказал:

Ну брехати і не казати всієї правди трошки різне. Оскільки політика НАШИХ магазинів побутової техніки і електроніки полягає не ЯК ЯКІСНІШЕ ОБСЛУЖИТИ КЛІЄНТА, а як знайти тисячу причин щоб його відшити. Така реальність, нажаль. Тому іноді треба грати "хитрови*баного покупця. От я раніше бачив, як відшили покупця, що приніс електрочайник, бо він виявився шумним, Причина відмови: він вже вмикався з водою (тобто був в експлуатації) і шум - це робоча особливість цієї моделі . А як клієнт мав перевірити його, не наливши води? Ніяк. При купівлі манагер лише вмикає його для перевірки працездатності, без води. Я посміхнувся, пожалів того горепокупця. Поки не подарували і мені чайник. По кольору він не дуже пасував до кухні. але подарунок є подарунок. Налив очищеної води, увімкнув... І що ж ти думаєш, він виявився на стільки шумний, що чути його було в дальній спальні при закритих дверях. Витер я чайничок, гарно зібрав в коробочку і повернув у магазин, вже досвідчений, мотивуючи "не підійшов по кольору". Я не змінив його характеристик, зовнішнього виду, не експлуатував по призначенню. А якби я ще сказав, що спробував і він шумний - все, мав би геморой. Ну і що я такого погано зробив?

А був випадок, що при розпаковці випадково подряпав річ, яка мені, як виявилося не потрібна. Але до сих пір десь валяється.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

nickel Якщо ще покопати, можна й ще нарити, ти головне копай.

Невже я казав що я святий? Вродє й нє. Але не брехливий, це точно, кажу як є.

Я не дію по одному алгоритму в кожній ситуації, я просто не переступаю меж етики і моралі. Хіба я продавцю збрехав, "на*обував" по-вашому"? Ні. він мені не підійшов по кольору. Я не зобов'язаний продавцю вказувати на шумність. Якби він мене спитав чи користувався я  ним,  то я б зізнався. А так... Ну і яке це порівняти з автобляхарством і моїм ставленням до цього? Я ж не їжджу на "євробляхах".

Але ти ж у нас певно праведний мольфар, вірно? Йду на тебе рівнятися :)

Хоч мене обсудити, велкам в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vaz75 сказал:

nickel Якщо ще покопати, можна й ще нарити, ти головне копай.

Я на той твій пост відповідав, тому й запам'ятав його за праведність, а тепер ти мені це закидаєш?

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Невже я казав що я святий? Вродє й нє.

Ну по тому посту в мене склалося таке враження ;)

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Я не дію по одному алгоритму в кожній ситуації,

Я вже помітив :)

2 минуты назад, vaz75 сказал:

я просто не переступаю меж етики і моралі.

Межі у кожного різні. В нас тут прокурор місцевий тоже каже, що тища гривень - не хабар.

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Але ти ж у нас певно праведний мольфар, вірно? Йду на тебе рівнятися :)

Тю, так це я після твого поста про бляхи з тебе приклад взяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, nickel сказано:

От звідки мені (як продавцю) це знати? Зі слів покупця?

 

"ви ерунду пишите"

ТИ ж не вчора на Борді зареєструвався, міг би знати неписане правило, не тільки Борди, а й всія інтернету: ТИ - мій друг або пішли ВИ на йух. То мені до до тебе як звертатися?

 я всюди на форумах до людей на ви, так як і в житті

це називається ввічливість, вона всюди діє

і не треба прикриватися  бордою, або якимось  видуманим правилом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, nickel сказал:

Тю, так це я після твого поста про бляхи з тебе приклад взяв.

Ой, брешеш, ой брешеш. Навіть прямо на питання відповісти не можеш (я про твою святість). Якщо не можеш підтвердити 100% порядність і чесність, то по твоєму принципу

53 минуты назад, nickel сказал:

Я вже помітив :)

 

я теж тебе віднесу до "прокурора":

54 минуты назад, nickel сказал:

Межі у кожного різні. В нас тут прокурор місцевий тоже каже, що тища гривень - не хабар.

 

Зі списку святих тебе викреслюю. :(

 

41 минуту назад, nickel сказал:

з тебе приклад взяв.

ой, не треба, бо я ще з дитинства спортив свою карму - я з магазину черствого бубліка вкрав, а ще в мами 10 крб на іграшки. Так що пропаща я душа. Що з мене взяти?

Та й вже й рівнятися немає на кого. :)

Якщо в тебе особиста неприязнь то ще раз кажу, давай в приват, щоб тут не офтопити.

І ще раз повторюю - не казати всю правду - це не брехня, казати неправду - це брехня. Січеш різницю? Я в продавця нічого не вкрав, магазин збитки не отримав, я захистив свої права, ніхто не в обіді. Коли дитина моя випадково бачить в фільмі відверту сцену кохання (куди без них), то я їй не кажу всю правду, що дядя тьоті запіхає свого члена в піхву, а кажу що вони обнімаються, вродє і не збрехав, і всю правду їй не сказав. Має це відношення до мого ставлення до блях, прокурорів, депутатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, flashmax сказал:

 

 я всюди на форумах до людей на ви, так як і в житті

це називається ввічливість, вона всюди діє

і не треба прикриватися  бордою, або якимось  видуманим правилом

Ну брось. На "ти" теж можна з повагою. Для мене Борда - то дворове спілкування, іноді на ти це образа, іноді - дружба. Тут Нікеля підтримую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, flashmax сказал:

 я всюди на форумах до людей на ви, так як і в житті

це називається ввічливість, вона всюди діє

і не треба прикриватися  бордою, або якимось  видуманим правилом

Чувак, в мене для тебе погані новини:

"Ввічливість (також чемність, ґречність) — дотримування правил етикету, демонстрування уважності та люб'язності до оточуючих людей.

Оскільки ввічливість — культурний феномен, те, що вважається ввічливим в одній культурі, може вважатися грубим чи дивним в іншій."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, flashmax сказал:

 

 я всюди на форумах до людей на ви, так як і в житті

це називається ввічливість, вона всюди діє

і не треба прикриватися  бордою, або якимось  видуманим правилом

 

12 минут назад, nickel сказал:

Чувак, в мене для тебе погані новини:

"Ввічливість (також чемність, ґречність) — дотримування правил етикету, демонстрування уважності та люб'язності до оточуючих людей.

Оскільки ввічливість — культурний феномен, те, що вважається ввічливим в одній культурі, може вважатися грубим чи дивним в іншій."

ОМГ

blogger-image-1792585422.jpg

З.і. то Saddy OMG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, vaz75 сказал:

ОМГ

blogger-image-1792585422.jpg

я прям чую її голос, який говорить цю фразу. я чую цю інтонацію))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, nickel сказал:

Чувак, в мене для тебе погані новини:

"Ввічливість (також чемність, ґречність) — дотримування правил етикету, демонстрування уважності та люб'язності до оточуючих людей.

Оскільки ввічливість — культурний феномен, те, що вважається ввічливим в одній культурі, може вважатися грубим чи дивним в іншій."

Шановний пане, ти шось скурив на сон грядущій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Saddy сказано:

я прям чую її голос, який говорить цю фразу. я чую цю інтонацію))))))))))))))

А що це за тьотка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, vaz75 сказал:

Якщо в тебе особиста неприязнь то ще раз кажу, давай в приват, щоб тут не офтопити.

З чого ти взяв про особисту неприязнь? Що мені з тобою в приваті робити? Якщо знаєш відповідь на друге питання, то нащо ти мені вже другий раз пропонуєш перейти в приват не приватним повідомленням?

Тема себе вичерпала ще на першій сторінці, все решта оффтоп.

40 минут назад, vaz75 сказал:

І ще раз повторюю - не казати всю правду - це не брехня, казати неправду - це брехня.

Ти хоч 10 разів скажи "цукор" в роті солодше не стане. І те і те - брехня. Можна звичайно себе заспокоювати, коли наліво сходив, але жінці про це не сказав, то значить і не обманув ніби. Але ж ти дядя дорослий...

40 минут назад, vaz75 сказал:
40 минут назад, vaz75 сказал:

Коли дитина моя випадково бачить в фільмі відверту сцену кохання (куди без них), то я їй не кажу всю правду, що дядя тьоті запіхає свого члена в піхву, а кажу що вони обнімаються, вродє і не збрехав, і всю правду їй не сказав. Має це відношення до мого ставлення до блях, прокурорів, депутатів.

Є два стани - брехня і правда. Немає "пів правди", "напівправди" чи "не вся правда". Як і небуває напівтверезих. Ти або п'яний або тверезий. Ступінь сп'яніння може бути різний, як і брехати можна по різному, хтось не всю правду каже, а хтось навпаки ні слова правди, але суті це не міняє - брехня залишається брехнею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, nickel сказано:

Чувак, в мене для тебе погані новини:

"Ввічливість (також чемність, ґречність) — дотримування правил етикету, демонстрування уважності та люб'язності до оточуючих людей.

Оскільки ввічливість — культурний феномен, те, що вважається ввічливим в одній культурі, може вважатися грубим чи дивним в іншій."

говорити на ТИ чи на ВИ - це правила  етикету

знаете что таке етикет ? погугліть , в т.ч. за запитом на ТИ чи на ВИ

 в тій же вікі, приклади приводяться на "ВИ"

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, flashmax сказал:

говорити на ТИ чи на ВИ - це правила  етикету

знаете что таке етикет ? погугліть , в т.ч. за запитом на ТИ чи на ВИ

 в тій же вікі, приклади приводяться на "ВИ"

 

ТИ ж не вчора на Борді зареєструвався, міг би знати неписане правило етикету, не тільки Борди, а й всія інтернету: ТИ - мій друг або пішли ВИ на йух.

 

Так зрозуміліше чи мені ще стібатися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, nickel сказал:

Є два стани - брехня і правда. Немає "пів правди", "напівправди" чи "не вся правда". Як і небуває напівтверезих. Ти або п'яний або тверезий. Ступінь сп'яніння може бути різний, як і брехати можна по різному, хтось не всю правду каже, а хтось навпаки ні слова правди, але суті це не міняє - брехня залишається брехнею.

Все стало на свої місця. Ти живеш в чорно-білому світі, а я, як мінімум в світі, з градаціями сірого. Тому твоя-моя нє понімаєт.

Ну тоді виходячи з твоїх порівнянь (правда-неправда, тверезий-п'яний) існує тільки солодке і кисле, а гіркого, солоного не існує. Та й не розумію, як можна порівнювати пряме (правда-неправда) з зеленим (тверезий-п'яний).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

ТИ ж не вчора на Борді зареєструвався, міг би знати неписане правило етикету, не тільки Борди, а й всія інтернету: ТИ - мій друг або пішли ВИ на йух.

 

Так зрозуміліше чи мені ще стібатися?

дикун він і в африці дикун

по менше би таких, а то тільки націю ганьблять 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, nickel сказал:

З чого ти взяв про особисту неприязнь? Що мені з тобою в приваті робити?

Бо помітив (не вперше), що полюбляєш не істину дискусії встановити, а хлюпнути в бруд лицем, переходиш чомусь на особистості.

Ще таке полюбляє робити ю2007 у вигдяді жарту ( де ти? :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, flashmax сказал:

по менше би таких, а то тільки націю ганьблять 

Можеш створити петицію місцеву, ні краще урядову, все-таки інтереси нації на кону, а це не шуткі, про позбавлення Нікеля біометричного паспорта. Бо ж як такий дикун попаде до закордону, то ганьба буде усьому козацькому роду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, vaz75 сказал:

Бо помітив (не вперше), що полюбляєш не істину дискусії встановити, а хлюпнути в бруд лицем, переходиш чомусь на особистості.

"хлюпнути в бруд лицем" - це тебе процитувати? Сорян, не знав, що цим тебе ображаю.

 

І тим більше не планував переходити на твою особистість, бо розраховував ще сковорідку зі знижкою придбати. Не доля видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Сорян, не знав, що цим тебе ображаю.

Пробачаю, на всяк випадок.

Але я не ображаюся, якщо б ображався, то  мінусував би (намьок зрозумів?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vaz75 сказал:

Пробачаю, на всяк випадок.

Але я не ображаюся, якщо б ображався, то  мінусував би (намьок зрозумів?)

Без гумору:

Не зовсім.

З гумором:

Значить Літовець на мене образився. Бл*дь, а цей вже чому?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Без гумору:

Не зовсім.

З гумором:

Значить Літовець на мене образився. Бл*дь, а цей вже чому?

 

Емм. Гаразд, проїхали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, vaz75 сказал:

Все стало на свої місця. Ти живеш в чорно-білому світі, а я, як мінімум в світі, з градаціями сірого. Тому твоя-моя нє понімаєт.

Ну тоді виходячи з твоїх порівнянь (правда-неправда, тверезий-п'яний) існує тільки солодке і кисле, а гіркого, солоного не існує.

Ну це твоя суб'єктивна думка.

Правда - одна, це брехня має безліч кольорів і відтінків.

Правда, як математика 2+2=4, всі ніші варіанти - брехня.

16 минут назад, vaz75 сказал:

Та й не розумію, як можна порівнювати пряме (правда-неправда) з зеленим (тверезий-п'яний).

Що ти там писав про дядіного пісюна в тьотіній пісьці? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...