Перейти до змісту
Rosomaha

АВТО ЄВРО СИЛА ВОЛИНЬ (авто на "бляхах")

Recommended Posts

5 хвилин тому, Total сказано:

з польською зеленкою

ну це не має ніякого значення, що в тебе, якщо в'їхали в тебе

5 хвилин тому, Total сказано:

Потрапляв у дтп на польській реєстрації .... В'їхали в мене. Розійшлися по європротоколу. У винуватця була цивілка УПСК. Мені все виплатили через Приват.

Тобто, ти на польських "бляхах" і ти - власник цього авта? чи співвласник? чи як? Бо якраз саме такий момент цікавить... Наскільки я стикався з страховими випадками по ДТП, то виплачують лише власнику... Не "по дорученню", навіть не "по гендорученню", а саме лише власнику...

І ще питання - а в тому "європротоколі" ви десь вказували, кого ви вирішили винуватцем ДТП? Бо я щось не знайшов такого пункта... 

Поширити це повідомлення

...
2 хвилин тому, Total сказано:

В європротоколі лише опис і схема ДТП.

в тому то й справа. тому й розпитую

2 хвилин тому, Total сказано:

Винуватця вияснили коли оформляли папери в страховій.

яким чином? можна тут трішки розгорнутіше?

Поширити це повідомлення

блін, ну з тебе кожне слово витягувати... ЯК "признав"? Його запрошували? ХТО, як? Стархова письмово під розпис, чи ти словами по телефону, чи як? Ти був присутній? Складали якийсь письмовий протокол, чи якесь "визнання", чи як???

Тож розпиши, поділись

Поширити це повідомлення

Ок. Я пишу "Я правий", ти пишеш "я правий", і як? Ну щось  же пояснювали в страховій!

ПиСи: писали це все, я так розумію, в його ж страховій, так же ш?

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

11 годин тому, madkot сказано:

Друзі, наскільки я був лояльний весь час до авто на бляхах, але за святкові дні, проведені у Луцьку при активному переміщенню по місту та околицях у мене часто виникало чітке бажання розбити кілька неадекватних лиць: це жах,  підрізають,  агресивно перед тобою їдуть, понтуються бо вони на "крутих" тачках, а я тут на простому кенго і все таке.

У Києві  якось адекватніші бляхарі.

в нас теж кенго. але коли бачать жіночку за кермом- підрізати не дуже ризикують)).а чоловіка  підрізають одинаково. що на наших, що на бляхах. третина взагалі не знає мабуть , нащо повороти в машині. їдеш як по мінному полю.бо не знаєш, куди крутане перед тобою в останній момент.

Поширити це повідомлення

Сьогодні зашкалює нігілізм та анархія у всіх сферах життя. 

Починаючи з ,,Бах, що всрались? ,,

Такий милий примітивному розуму популізм переростає в ракову пухлину повного пофігізму.

Типу ,якщо вони там крадуть наверху(недоведено)- то я тут їзджу як хочу.

Поширити це повідомлення

то все від безнаказанності. Причому чим більша безнаказанність *наверху* ти більший розгул *знизу* . Тих що знизу, садять більш меньш регулярно, принаймні раніше садили, але без посадок зверху, то мало допомагає. Дід розказував, що одному за сім вкрадених пачок *Казбеку*  дали сім років тюрми, крепко то помогло в боротьбі з тотальним воровством серед простого люду ? Те покоління ворюг виростило нове покоління ворюг. Тільки невідворотність покарання, незалежно від регалій і статків наведуть порядок в цій країні. Але *це синок фантастика* Взрощене на тюремній ідеології недоносійство, теж вносить велику частку в сучасний безлад. Й ще раз повторю, не треба вважати, що тут живе примітивніший народ ніж в інших цивілізованих країнах, й популістів там теж хватає, але там нема такої злочинності й розгулу такого ро*піздяйства, не розкажеш чому Нокіан, га ?

Саме гірше те, я в цьому вже впевнений, що от так не будуть жити ні ми, ні навіть наші діти

Поширити це повідомлення

16 часов назад, jack74 сказал:

Наскільки я стикався з страховими випадками по ДТП, то виплачують лише власнику... Не "по дорученню", навіть не "по гендорученню", а саме лише власнику...

Якщо в тому ж дорученні прописано право отримувати відшкодування- виплатять.

Поширити це повідомлення

хіба що якщо точно конкретно так і написано, що "виплати по страховим випадкам", тому як мені колись по гендорученню не хтіли платити, мусив притаскувати власника. Хоча в мене в гендорученні загальним текстом теж типу про все писало, теж типу мали б... Але конкретно не було вказано, і послали нафік...

Поширити це повідомлення

По Волі в обидві сторони 2 екіпажі переслідують Мерседес МЛ на бляхах. Швидкість біля 120. 

Хоч я цілком і повністю "за" адекватну вартість авто для українців, але не такою ціною :unsure:

Поширити це повідомлення

2 часа назад, Sky Net сказал:

По Волі в обидві сторони 2 екіпажі переслідують Мерседес МЛ на бляхах. Швидкість біля 120. 

Хоч я цілком і повністю "за" адекватну вартість авто для українців, але не такою ціною :unsure:

Пристрелить при задержании.

Поширити це повідомлення

4 годин тому, Sky Net сказано:

і чим закінчилося?

бо бачив 2 екіпажі неслися по Дубнівській,  спочатку "з міста", а потім "в місто"

Поширити це повідомлення

5 годин тому, Sky Net сказано:

У багатьох "ваділ" на бляхах чомусь складається хибна ілюзія, що вони можуть чудити що завгодно і їм за це нічого не буде (бо авто на них не зареєстроване). Відповідальності не додає той факт, що авто гонять переважно дешеві, вони за ними не дуже доглядають (бо авто "висять у повітрі" і ними не розраховують довго користуватися).

Тому єдиний вихід - це повне введення таких авто у цивілізоване правове поле. Тоді без проблем можна буде контролювати і наявність страховки і дотримання швидкісних режимів та інших вимог ПДР. Але цього не робиться, бо комусь так вигідно. З одного боку можна захистити монополістів (і доїти їх за протекціонізм). Адже, авто на бляхах є слабким конкурентом для нових авто (вони в основному задовільняють попит тих, хто фінансово нове авто просто "не потягне". А ті, хто має 15+ тис ум. одиниць навряд чи буде йти на ризик купівлі за таку суму євробляхи).

З Іншого боку, нелегалізованість самих євроблях дає змогу кришувати ці схеми і мати з цього грошовий потік.

Є надія, що ситуація розрулиться ближче до виборів і вигляді разової амністії раніше завезених авто і буде подане під соусом піаракції щедрості з барського плеча.

А ілюзія безкарності - це ілюзія. За необхідності все можна встановити через реєстраційні служби країни реєстрації авто.

P.S. І да, я "за" просту законну схему ввезення і розмитнення авто.

Редаговано Skorpio76

Поширити це повідомлення

56 хвилин тому, Skorpio76 сказано:

Є надія, що ситуація розрулиться ближче до виборів

Нема надії бро, нема.Всі вже забили на всю цю євросилу,навіть вже не бубнять ,і якщо й чекають, то президентських виборів, а там рік - другий на розкачку, роздупляння васадзе-пердядзе...,якщо вибори взагалі в цьому руслі підуть.Можна сміливо міняти машину (15+ як ти кажеш) і не хвилюватися роки з три....

Редаговано Alex S

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз