Перейти до змісту

[Архів] - Продам GTX 770 iChill HerculeZ X3


Maksim2204

Рекомендовані повідомлення

Продам GTX 770 від Inno3d, версія iChill HerculeZ X3.

Карта стояла в домашньому пк, не гналася та не ремонтувалася.

В свій час визнана одною з найкращих 770 ( і найдорожчих на той час)) за рахунок крутого СО.

Реально тиха, температура в іграх рідко підіймалася вище 60 градусів, в стрес тесті при постійній нагрузці 100% я бачив максимум 62 = фото додаю.

 

Продаж у зв*язку з тим що купив собі точно таку ж 1060.

 

Ціна 4000 грн, комплектація на фото.

 

Відгуки тут - https://hard.rozetka.com.ua/inno3d_c770_3sdn_e5dsx/p288004/

 

Карта в Луцьку, покупка краще при зустрічі але можу і відправити Новою Поштою наложкою, я гарантую що на 100% будете задоволенні.

9.jpg

4.jpg

7.jpg

5.jpg

6.jpg

8.jpg

10.jpg

12.jpg

11.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новою бралась за 4к і б/в  через 4 роки користування продається за 4к, круть :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Охолодження хороше, питань нема до нього, чого не скажеш про ціну)

Ви реально гадаєте, що хтось купить динозаврика в такий час за 4к грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, veter сказал:

Новою бралась за 4к і б/в  через 4 роки користування продається за 4к, круть :ok:

Грн то фантікі, новою бралася по курсу 8.2 за 1 $, а зараз продається при курсі 25.6, так різницю видно Вам!? 

 

16 минут назад, Davids сказал:

Охолодження хороше, питань нема до нього, чого не скажеш про ціну)

Ви реально гадаєте, що хтось купить динозаврика в такий час за 4к грн?

 

Я промоніторив той самий ОЛХ, ціни від 3400 до 5+, поставив по середині, торг ніхто не відміняв!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Davids сказал:

Краще б овери промоніторили)

Хай собі будуть овери, я радий за них. Якщо ви реальний клієнт то пропонуйте ціну, домовимося!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да яке воно нахрен хороше (охолодження) ви подивіться як в нього карта криво стоїть в П.К, а все через вагу, для неї треба штангу щоб зафіксувати з другого боку, бо з такими успіхами, і перепадами температури, з часом на текстоліті начнуть відвалюватись компоненти.

4000грн краще добавити 500 грн і взяти 1050 яка  твою карту порве в клочья (холодніша в три рази, і при звичайному легенькому охолодженні) і до речі я продав R9 280X за 3200грн з 3Гб на борту яка також продуктывныша за твою.

 

ТС твою 1060 чикаэ те саме, вигне, да що там вона напевно вже з коробки погнута, треба вчити мат часть перед тим як купувати, вони холодні як срака і не потрибують потужного охолодження, хіба під розгін. І блок тепер тобі такий на не на :)   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nikblack сказано:

нього карта криво стоїть в П.К, а все через вагу, для неї треба штангу щоб зафіксувати з другого боку, бо

от це точно

в вертикальних системниках відахи з великим радіаторами з часом викривляються :(

скажу як власник

EAH6770 DC SL/2DI/1GD5

Спойлер

P_setting_fff_1_90_end_500.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба її порівнювати з 1050ti, і порве це сильно сказано. Різниця в пару кадрів. Хоча сам взявби 1050ti)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Треба її порівнювати з 1050ti, і порве це сильно сказано. Різниця в пару кадрів. Хоча сам взявби 1050ti)

В майнінгу порве в два рази+ енергоспоживання менше в три рази :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, AnimaNoir сказал:

Треба її порівнювати з 1050ti, і порве це сильно сказано. Різниця в пару кадрів. Хоча сам взявби 1050ti)

Різниця в кадрах - раз / нагрів - два / споживання єлектроєнергії - три / нова + гарантія - чотири   "не рве ні разу" 

Ніколи не дивився на піSькоміри - завжди дивлюсь як карта веде себе в реальних навантаженнях, а ті хто дивиться на синтетику при виборі карти ... промовчу а то нінароком когось ображу, в кожного своя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка - ціна цій карті 100$  (максимум 3000грн)

ТС вибачай що вже так загадили тему, але ціна насправді не є адекватною, це - твоя хотілка, я розумію хазяїн барін, але ОЛХ це не показник для оцінки заліза, треба дивитись більш реально на речі.

Наприклад - на тому олх продають П.К вартістю від 2500 до 4000 в мене таки 2000грн а то й буває дешевше, все відносно, роби висновки. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже вдячний всім за поради і критику, сплошну критику точніше)) :lol:

Продавати її за копійкі я не буду, вона мені не жме, краще подарую комусь з близьких чим спихати її аби як.

 

Люди пишуть про майнінг і тд, я таким не займаюся і мені всерівно як вона копає, так само мені всерівно скільки вона там ват жре, бо різниця в 10-20-30 грн на місяць мені абсолютно ні на що не впливає!

 

Я використовував карту в домашньому пк і ні на секунду ніколи не пожалів що купив саме цей варіант! В майбутньому буду намагатися купувати карти з таким же охолодженням, тому що мені важлива тиша! Мені важливий запас в СО, а не переживати що карта перегрівається, чи слухати як комп в мене готується до взльоту в космос. В мене були роками MSI, ASUS і АТІ була, я дивлюся не зі сторони бариги " о, в мене там на 3% карта швидша в ту ж ціну, ніхто в тебе не купить її" і т.д (нікого не хотів образити) смішно це все мені))

 

Я дивлюся зі сторони власника карти, саме власника в якого вона працює кожного дня в різних режимах, а не лежить в коробці куплена десь трошки дешевше і чекає клієнта який заплатить за неї трошки дорожче щоб покласти різничку в карман :)

 

Так, в пк вона стоїть не ідеально рівно, але за стільки років нічого не відвалилося і я впевнений що вона прекрасно буде правцювати ще стільки ж а то і більше.

Ніхто Вас не заставляє купувати цю карту, купуйте 1050ті чи що Ви там вважаєте за потрібне, це діло кожного.

 

(Це так само як хтось вважає що новий ланос кращий, бо гарантія на нього є, він економніший і тд, а хтось вважає що краще їздити на старому Мерсі з 3.2 і заправляти в нього відра бензину :lol: Зато комфорт різний, хоча від точки А в точку Б приїдемо однаково))

 

Ще раз повторюю, ціну я поставив таку яку вважаю за потрібне, я ніде не писав "ціна остання, ціна без торгу"!

 

Реального клієнта я бачу тут всього 1 який запропонував 3000 грн, а решті я походу створюю конкуренцію, продавати то своє треба ))

 

Всім добра! Прошу тут не флудити!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Maksim2204 сказано:

краще подарую комусь з близьких чим спихати її аби як.

+подаруйте потужний блок живлення і електростанцію в комплект до неї, щоб доїхати в точку "Б" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

+подаруйте потужний блок живлення і електростанцію в комплект до неї, щоб доїхати в точку "Б" :lol:

Треба буде то подарую))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Maksim2204 сказано:

Люди пишуть про майнінг і тд, я таким не займаюся і мені всерівно як вона копає

Вона ніяк не копає :lol:, тобто копає, але в мінус з врахуванням електрики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

Вона ніяк не копає :lol:, тобто копає, але в мінус з врахуванням електрики.

Честно, мені глибоко ***** як воно там копає чи не копає, так само як і моя теперешня 1060 )) Це Вам напевно в іншу тему)) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Maksim2204 сказано:

Честно, мені глибоко ***** як воно там копає чи не копає, так само як і моя теперешня 1060 )) Це Вам напевно в іншу тему)) ;)

Копає чи не копає це гроші, причому 1060 накопує в місяць  на більшу суму, ніж ви завищили ціну на 770. З одного боку не хочете продавати за копійки, а з другого втрачаєте ще більше  :lol: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

Копає чи не копає це гроші, причому 1060 накопує в місяць  на більшу суму, ніж ви завищили ціну на 770. З одного боку не хочете продавати за копійки, а з другого втрачаєте ще більше  :lol: .

Хай собі копають, в когось іншого)) Всі гроші на світі не заробиш)

Хватить про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Maksim2204 сказано:

Всі гроші на світі не заробиш)

от і керуйтесь цим при продажі відеокарти  :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, case_l сказал:

от і керуйтесь цим при продажі відеокарти  :lol:

Я тим і керуюсь, я знаю за скільки я її хочу продати, якщо ні - то я вище писав)) . (крапка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Maksim2204 сказано:

Я тим і керуюсь, я знаю за скільки я її хочу продати, якщо ні - то я вище писав)) . (крапка)

Тут за такі гроші ти її не продасиш, бо аборигени переважно дружать із вмістом черепно-мозкової коробки. Продавай до схочу. Ось тепер крапка.  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...