Перейти до змісту

Де відсвяткувати Хрестини в Луцьку


vasya88

Рекомендовані повідомлення

Порадьте заклади харчування де можна відсвяткування хрестини до 25 чол. Можливо є окрема кімната в закладі для перебування дитинки на період святкування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Район - принципово?

В минулому році святкували в "Червоному сонці" (33кв), спеціальної кімнати - немає, але є маленька банкетка з супер звукоізоляцією, віддали за символічну плату...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, Bliksss сказано:

Район - принципово?

В минулому році святкували в "Червоному сонці" (33кв), спеціальної кімнати - немає, але є маленька банкетка з супер звукоізоляцією, віддали за символічну плату...

 

Булоб добре по Волі район сітіпарку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось святкував щось в Гостиному Дворі як там кухня і чи сподобалось???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vasya88 сказал:

Можливо хтось святкував щось в Гостиному Дворі як там кухня і чи сподобалось???

це там де біля податкової чи там де золотий дракон?

Короче не дуже 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, natalka) сказано:

це там де біля податкової чи там де золотий дракон?

Короче не дуже 

біля податкової

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, natalka) сказано:

це там де біля податкової чи там де золотий дракон?

Короче не дуже 

Розкажіть детальніше чому не дуже..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, vasya88 сказал:

біля податкової

Там, ніби, назва "Подвір"я"!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Такер сказано:

Там, ніби, назва "Подвір"я"!?

Так точно назва подвіря. то я шось сплутав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то було подвіря, а зараз його продали і тепер там гостинний двір.

В основному приміщенні кондиціонер не працює (а в таку жару це актуально) тому що включають кондиціонер - вибиває всю техніку на кухні, відповідно не можуть готувати. Їжа - які гроші, така і їжа. От який може бути салат цезар за 35 вроді грн? От хто замовив, з нашої компанії, то всі і плювалися. Порції не великі. В стравах - багато часнику. Ну але я все меню не пробувала :)  Обслуговування - на 3-. Подруга замовила на наступний день обід, телефон що їй дали (для уточнення деяких позицій) на наступний день - цілий день був виключений.  В мене особисто склалось враження "избушка на курячих ножках".

Але попереджаю, то моє особисте враження - всі кажуть що я останнім часом балувана і багато вимагаю :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, natalka) сказано:

Але попереджаю, то моє особисте враження - всі кажуть що я останнім часом балувана і багато вимагаю :huh:

Цього разу, ваше враження - співпадає з реаліями. Я вже не пам'ятаю який за рахунком власник змінився за останні років 15, але нічого не змінилось в плані обслуговування, і постачання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло. Дякую за допомогу. 

Таке ще питання що можете сказати на рахунок Козача Левада як там???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там краще. Але тоже, якщо порiвнювати що було ранiше i що зараз, то зараз набагато гiрше. I обслуговування i ïжа. Дуже там зараз велика плиннiсть кадрiв. Ну i вродi там уже не той самий власник що в беллiсiмо. Ну i цiни пiдняли дуже. 

Не забуду ïх стейк в лютому - такоï твердоï жувачки я нiколи ще не ïла.... А, ну i печений карп не порiзаний за 300 грн. це теж щось з чимось....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, natalka) сказано:

Там краще. Але тоже, якщо порiвнювати що було ранiше i що зараз, то зараз набагато гiрше. I обслуговування i ïжа. Дуже там зараз велика плиннiсть кадрiв. Ну i вродi там уже не той самий власник що в беллiсiмо. Ну i цiни пiдняли дуже. 

Не забуду ïх стейк в лютому - такоï твердоï жувачки я нiколи ще не ïла.... А, ну i печений карп не порiзаний за 300 грн. це теж щось з чимось....

Це змінився всласник Бенісімо, а не Козачої Левади.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 17.08.2017 в 12:32, Gendruk сказал:

Це змінився всласник Бенісімо, а не Козачої Левади.

Може й так. Але раніше в інтернеті зустрічала оголошення саме про продаж Левади. ну і судячи з того як вона спортилась - то й таке припущення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...