Перейти до змісту

Зловили на гарячому квартирного злодія чемпіона СК "Воїн" || MMA


Student91

Рекомендовані повідомлення

Сбу мала би контролювати, хто і яких ідейних поглядів  прищеплює цім ,,воїнам,,

Ну і в карному кодексі ввести статтю, що  професійниному спортсмену за злочини із застосуванням сили термін покарання збільшується вдвічі.

Як і за побиття поліцейського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Nokian сказано:

Сбу мала би контролювати, хто і яких ідейних поглядів  прищеплює цім ,,воїнам,,

В сбу мабуть є більші проблеми ніж квартирні злодюжки 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина валить чотирьох чоловік, то це не злодюжка. Це бойовик.

Питання, скількох їх підготували у Воїні та хто ними керує.
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, case_l сказано:

В сбу мабуть є більші проблеми ніж квартирні злодюжки 

Це не простий злодюжка. Швидше за все перед бійцем була поставлена конкретна спонтанна задача, щось типу квесту.

 

Спонтанне проникнення в чужу оселю без підготовки

Речі без особливої цінності, не гроші, не коштовності, не дороговартісна техніка

Опір всім, хто намагається зупинити, навіть правоохоронцям із зброєю

Тумблер вкл я-не-я

 

Навіть самий недалекий злодюжка не бажає бути впійманим і продумує свої дії, а тут все напролом. Саупадєніє, нєт нє думаю

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що там з наркотиками? Якось дуже все не логічно. відеомагнітофон? Туфлі? Я думаю цей чоловік за змагання мав нормальні гроші... Якось це все дивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Підозрюваний у нападі на іноземних студентів 3 серпня – відомий спортсмен боєць спортивного клубу «Воїн», чемпіон України з бойового самбо і рукопашного бою Дмитро Мартинюк.

Також, за деякими свідченнями, хлопець є причетним до громадського формування «Варта порядку», – пише Район.Луцьк із посиланням на інформацію із власних джерел.

Також, за інформацією видання, Мартинюк практикував вживання амфетаміну.

Нагадаємо, в ефірі ток-шоу «Протилежний погляд» головний спеціаліст сектору комунікацій головного управління Національної поліції України у Волинській області Олег Плазовський заявив, що поліція затримала 24-річного лучанина, який причетний до нападу.

 

http://www.volynpost.com/news/95254-stalo-vidome-imia-pidozryuvanogo-v-pobytti-temnoshkiryh-studentiv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...