Перейти до змісту

Захід-2017 військові навчання


fedot

Рекомендовані повідомлення

20 годин тому, Volyniaka сказано:

Хоча на днях пристріляв свою помпу

Де, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 100
  • Створено
  • Остання відповідь
10 хвилин тому, fedot сказано:

Де, якщо не секрет?

ми (Самооборона) стріляєм на Малому Омелянику, на полігоні. Хоч - по мішенях, хоч - по шаріках. Всьо законно, райвідділ попереджуємо.

Маякну, коли і шо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0016:

 

Цитувати

Sviatoslav Batov

"Как Голиаф Давида победил"

Филистимляне собрали войска свои для войны против Израиля и собрались в Сокхофе, что в Иудее. 
А Саул и Израильтяне собрались и расположились станом в долине дуба и приготовились к войне против Филистимлян.

И выступил из стана Филистимского единоборец, по имени Голиаф, из Гефа; ростом он - шести локтей и пяди.
Новенький медный шлем на голове его; и одет он был в чешуйчатую броню, медные наколенники на ногах его, и медный щит за плечами его и древко копья его, как навой у ткачей из селения Схем.
И стал он и кричал к полкам Израильским, говоря им: зачем вышли вы воевать? Не Филистимлянин ли я, а вы рабы Сауловы? Не доскакались ли вы на Майдане своем? Не ваши ли плиточники у нас в Гефе на стройках работали? И сказал Филистимлянин: сегодня я посрамлю полки Израильские; дайте мне человека, и мы сразимся вдвоем. И услышали Саул и все Израильтяне эти слова Филистимлянина, и очень испугались.
И выступал Филистимлянин тот утром и вечером и в праймтайм и выставлял себя сорок дней.

Услышал это пастух Давид и возмутился что какой-то ватный Филистимлянин так поносит воинство Израиля и весь народ его. 
И взял посох свой в руку свою, и выбрал себе пять гладких камней из ручья, и положил их в пастушескую сумку, которая была с ним; и с сумкою и с пращею в руке своей выступил против Филистимлянина и сказал ему: слушай свинособака, ныне предаст тебя Господь в руку мою, и я убью тебя, и сниму с тебя голову твою, и отдам трупы войска Филистимского птицам небесным и зверям земным, за то что так лживо поносишь народ мой и весь Израиль и узнает вся земля, что есть Бог.

Но тут вышел из среды израильтян старейшина Зрадофиил, и сказал: Давид, а что не так говорит этот филистимлянин? Разве не выдали нам на войну с ними копья кривые? Разве нету у Саула, царя нашего, имения в земле Мадианитянской? Разве не возят контрабандой кедры Ливаниские в Египет? Зачем же ты споришь с правдой, отрок?

Задумался Давид... а ведь и в правду народ наш такой как говорит этот Голиаф, и судьи судят неправедно, и Саул как царь мне не нравится, и сосед на прошлой неделе овцу у отца моего украл.

Опустил Давид пращу свою, выбросил гладкие камни что приготовлены были для лба Голиафа обратно в ручей и побрел домой, к овцам своим. 
А Голиаф и войско филистимское перебили в битве все войско Израиля, и отрубили голову Саулу царю и повесили на ближайшем кедре старейшину Зрадофиила, а потом и к дому Давидову пришли, овец забирать.

Конец.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

ми (Самооборона) стріляєм на Малому Омелянику, на полігоні. Хоч - по мішенях, хоч - по шаріках. Всьо законно, райвідділ попереджуємо.

Маякну, коли і шо.

а) Чекаю "маячка"

б) полігон той віддали Нацгвардії (був я там недавно)...І поки що туди не поткнутися((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Volyniaka сказано:

Ну не настільки ж... Хоча на днях пристріляв свою помпу ;)

Помпою  хіба алкоголіків відлякувати, артилерія, авіація, ракети треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, case_l сказано:

Помпою  хіба алкоголіків відлякувати, артилерія, авіація, ракети треба.

Жодна країна-агрессор не виграла партизанської війни. А ракету по лісі тягати я є#@в, я вже застарий для того)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, fedot сказано:

Жодна країна-агрессор не виграла партизанської війни. А ракету по лісі тягати я є#@в, я вже застарий для того)))

Партизанська війна вже після окупації починається , навіть нещасна північна корея ракет настругала і всі бояться туди сунутись. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

північна корея ракет настругала і всі бояться туди сунутись

Анекдот про невловимого Джо нагадати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Cherman сказано:

В кожну сім'ю по джавеліну з  стінгером.B)

воно аби в ато було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, case_l сказано:

Партизанська війна вже після окупації починається , навіть нещасна північна корея ракет настругала і всі бояться туди сунутись. 

Ти впевнений що бояться? Там все контрольовано. Просто лишили "клаптик дикої природи" як в зоопарку, чи як памятник, щоб інші народи бачили до чого веде диктаторська форма правління. А при першій загрозі зітруть те плем'я на радіаційний попіл. Та й я відчуваю, що скоро та мавпа дасть привід. ;)

Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ukrainec сказал:

Ти впевнений що бояться? Там все контрольовано. Просто лишили "клаптик дикої природи" як в зоопарку, чи як памятник, щоб інші народи бачили до чого веде диктаторська форма правління. А при першій загрозі зітруть те плем'я на радіаційний попіл. Та й я відчуваю, що скоро та мавпа дасть привід. ;)

Імхо.

дивний приклад чєловєколюбія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Ти впевнений що бояться? Там все контрольовано. Просто лишили "клаптик дикої природи" як в зоопарку, чи як памятник, щоб інші народи бачили до чого веде диктаторська форма правління. А при першій загрозі зітруть те плем'я на радіаційний попіл. Та й я відчуваю, що скоро та мавпа дасть привід. ;)

Імхо.

Вся фішка в тому, що не тільки ракети, але і банальна артилерія накриває Сеул , тому їх і не зачіпають. Тактика умиротворення агресора призвела лише до посилення агресора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

дивний приклад чєловєколюбія

Лише політика, брудна міжнародна політика. І ми українці теж в ній розмінна монета. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Cherman сказал:

Думаєш, у відповідь нічого не прилетить?

Прилетить. Але чи буде частина зруйнованого Сеулу який за рік відстроять варта  повністю зруйнованої країни агресора? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Населення Сеулу 10 млн, при ударі загинуть мільйони, ніхто не піде на такі жертви, але це все оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, case_l сказал:

Населення Сеулу 10 млн, при ударі загинуть мільйони, ніхто не піде на такі жертви, але це все оффтоп.

То фігня що в них з укриттями і попередженням все нормально. Там на призволяще ніхто людей не кине, щоб не сталося.

І ядерна зброя не може бути використана. Подивіться "Доктор стрейнджлав", утрировано але десь так і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, case_l сказано:

Вся фішка в тому, що не тільки ракети, але і банальна артилерія накриває Сеул , тому їх і не зачіпають.

Їх не чіпають, бо сцять, що на стороні КНДР виступить Китай, а тоді буде реальний ппц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SunSeth сказано:

Їх не чіпають, бо сцять, що на стороні КНДР виступить Китай, а тоді буде реальний ппц.

Ну Китаю то воно нащо? Вони ж свою продукцію в США експортують і на них гроші заробляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, case_l сказано:

Ну Китаю то воно нащо? Вони ж свою продукцію в США експортують і на них гроші заробляють.

Все вірно, але повна гегемонія США під боком Китаю не потрібна. Та й Китай чи не єдина країна, яка має офіційні економічні і не тільки стосунки з КНДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, SunSeth сказано:

Все вірно, але повна гегемонія США під боком Китаю не потрібна. Та й Китай чи не єдина країна, яка має офіційні економічні і не тільки стосунки з КНДР.

КНДР і виникла завдяки Китаю ну і кацапчикам. Просто має залишитись одна нормальна Корея, бо кндр це щось на зразок лугандонії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, case_l сказал:

КНДР і виникла завдяки Китаю ну і кацапчикам. 

Взагалі-то завдяки СРСР і Америці. Це вони після 2-ої Світової першими поділили Корею по якійсь там паралелі, а вже потім була Корейська війна. ІМХО, ситуація трохи інша, ніж з сепарами на Донбасі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.08.2017 at 14:52, fedot сказано:

Наша "влада" традиційно мовчить.

 

Тебе почули:

 

Цитувати

Генштаб передбачив заходи в разі загрози вторгнення військ РФ – Полторак

Міністр оборони Степан Полторак заявляє, що Генеральний штаб Збройних сил України передбачив заходи в разі загрози вторгнення військ Російської Федерації в ході російсько-білоруських навчань "Захід 2017", які пройдуть 14-20 вересня.

Про це він сказав 16 серпня після представлення генерал-лейтенанта Анатолія Сиротенка новим керівником Національного університету оборони України імені Івана Черняховського, передає УНІАН.

"Ми відстежуємо ситуацію. Ми знаємо про всі пересування російських військ до нашого кордону. Ми розуміємо, які загрози можуть виникнути, і ми будемо реагувати адекватно на ті загрози, які є, і які несуть собою ці навчання", – сказав глава оборонного відомства.

"Генеральний штаб передбачив ряд заходів, які були б адекватними цим загрозам", – підкреслив Полторак.

Також він уточнив, що мова йде про "загрозу вторгнення".

"До речі, незалежно навіть від тих навчань, така загроза не виключена, а ті навчання потенційно несуть загрози, оскільки велика кількість особового складу пересувається до кордону з Україною в рамках навчань на територію Білорусі", – заявив міністр.

"Все, що відбувається на кордоні з Україною, ми розцінюємо як недружній крок і як загрозу для України", – зазначив Полторак.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Тебе почули:

Віталій..."Ви намагалися пожартувать, але у Вас не вийшло"-Лесь Подерев'янський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Віталій СК сказано:

 

Тебе почули:

 

 

А тут ще сміються чи хтось в Києві читає борду :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...