Перейти до змісту

правда про ІТ курси України


Віталька

Рекомендовані повідомлення

12 hours ago, Fagot said:

 

Це якійсь архаізм напевно або ти говориш про енікеїв :) Наразі адміни не просто так само потрібні як і програмісти, але й ця робота вимагає того ж рівня самоорганізації для освоєння необхідних знань.

Мля, люди, ви хоч колись навчитеся читати те що написано ?

Там лапки стоять тому що адмін чи девопс не буде задавати таких запитань. І по тексту зрозуміло що ТС є тим самим енікейщиком.

Добре що прийшло усвідомлення що то тупік. Лишилося з нього вирватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

@Соромітник

 та забий ти на тих тролів, це ж форум, тут кожен має свою правдиву думку ))

 

появилася нова статейка про майбутнє людей, які не розвиваються, та що їх чекає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Соромітник сказал:

Там лапки стоять тому що адмін чи девопс не буде задавати таких запитань. І по тексту зрозуміло що ТС є тим самим енікейщиком.

 

Ок, соррі, лапки проігнорив :)

 

1 час назад, Віталька сказал:

появилася нова статейка про майбутнє людей, які не розвиваються, та що їх чекає.

 

Статейка про те що краще не йти на гелеру ;) А краще вже якщо іти то на продуктову компанію, і краще вже в ентерпрайз(с), там вже і адміну норм плотють B):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу сказати, що через мене жоден вайтішнік не пройде, хай хоч 100500 курсів пройдуть, якщо мотивація працювати в IT це тільки гроші. Без пристрасті до процессу надання сервісу кінцевим клієнтам нічого не буде, згорять за пів року. Саме сервісу, бо ідеальний, але тупий кодинг вже мало кого цікавить, рішення мають реалізовувати бізнес задачі клієнтів в найкращій формі і за оптимальний час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Antarius said:

Можу сказати, що через мене жоден вайтішнік не пройде, хай хоч 100500 курсів пройдуть, якщо мотивація працювати в IT це тільки гроші. Без пристрасті до процессу надання сервісу кінцевим клієнтам нічого не буде, згорять за пів року. Саме сервісу, бо ідеальний, але тупий кодинг вже мало кого цікавить, рішення мають реалізовувати бізнес задачі клієнтів в найкращій формі і за оптимальний час.

тоє во... а нафіга тому програмісту "з пристрастю до процесу надання сервісу" ти потрібен ? :) він же на клієнта хоче працювати а не на тебе
ну типу не шоби образити а задля інтересу :) бо по факту найманий працівник повинен робити свою роботу а не перейматися болями всесвіту і клієнтів... для цього є в нього шеф.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 8/22/2017 at 3:27 PM, Antarius said:

Можу сказати, що через мене жоден вайтішнік не пройде, хай хоч 100500 курсів пройдуть, якщо мотивація працювати в IT це тільки гроші.

Яке ж все оце "українське Ойті менеджерство" тупе.

Ваше щастя, що інші в країні отримують копійки, а у вас є 5%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.08.2017 в 13:44, diezel сказал:

Ваше щастя, що інші в країні отримують копійки, а у вас є 5%.

 

5% це шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, кожен вириває з контексту, що хоче, не розуміючи суті проблеми, жодного бажання далі дискутувати текстом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене тут Ви намагаєтеся сперечатися стосовно 2х підходів до організації роботи "програмного цеху". 

 

1. Назвемо "Ідеалісти". Коли  в розробника душа болить за якість продукту і те  наскільки якісно його розробка імплементована в ту область реальності куди  так би мовити цілилися. Найти такого як правило нелегко. 

 

2. Назвемо "годинниковий механізм". Коли  розробка в цеху повністю оптимізована під роботу в режимі конвеєра.  В кожного кодера є певний фронт робіт, який він реалізовує, і впринципі йому все одно що з ним буде далі, і що складуть з його деталі лего. Ну і роботодавцю замінити гвинтик проблема не велика. 

 

Не можна казати що якийсь з варіантів "гавняний". 

На практиці думаю в усіх компаніях це все працює в змішаному режимі. І як правило тип №1 характерний для працівників вищого рівня "Сеньйорів" чи "Архітекторів"   які чітко оперують стратегією роботи кінцевого продукту. В той же час сидять джуни які впринципі думають про те яке пивко ввечері питимуть з друзями (і впринципі за їх $300-500  з них гріх вимагати більше). Вони кодять і вимагати від них архітектурної думки  стосовно якості кінцевої реалізації його "запчастини", поівірте не завжди воно Вам потрібно.  Він імплементує своє бачення і досвід в "продухт", з якого Ви можете і офігеть:)

Тому як правило джуни кодять по ТЗ.   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LSD, душа болить за якість продукту лише в тестерів і PMів бо їх за то іпуть. Сенйорам на це так само срати бо вони від джунів відрізняються лише швидкістю роботи та відповідно ЗП.

Насправді, якістю переймаються лише при розробці власних продуктів і то не завжди як показує практика. При роботі з клієнтом на якість всі кладуть, навіть дорогущі студії. Та і якість то штука дико мутна і впринципі легко піднімається наяністю детального опису вимог та вмілих тестерів.
Крім того, поняття якості в кожного своє. Тому про неї сперечатися трохи неправильно буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Соромітник сказано:

 Сенйорам на це так само срати бо вони від джунів відрізняються лише швидкістю роботи та відповідно ЗП.

 

Тут мабуть висловив не зовсім те що мав на увазі. Спробую виправитися: 

Архітектор або Сеньйор який проектує продукт переймається на внутрішню структурну і ідеологічно-архітектурну  будову програми. Обирає оптимльні для конкретного рішення компоненти і методи їх взаємодії. 

А таки да на те як це сподобається кінцевому споживачу то питання інтерфейсу, як правило роблять як опишуть в тз.  

 

KzCHMAx.gif.ff7e3014a4e45ce56e7b9ca41bad01bd.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, LSD said:

Архітектор або Сеньйор

Не путай тепле з мокрим :)
Це приблизно як "Професор або Доктор наук".... Архітектор це посада, а сеньйор "звання" здобуте з досвідом.
Архітектором може бути і новачок, якщо це його особистий проект. І сеньйор може бути рядовим працівником на одному рівні з джуном в проекті.
Тому переймається Архітектор, якого за то теж іпуть... як тестера і РМа :) робота в нього така... що я писав вище. А сеньйору пофігу... якщо він не Архітектор, не РМ і не QC .... про що я теж писав :)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...