Перейти до змісту

Супутник на поїздку, подорож


Lesichka

Рекомендовані повідомлення

16 годин тому, Lesichka сказано:

І взагалі мені трохи дивно, що поганого в тому, що дівчина з кимось хоче познайомитись, робить перший крок? 

Вибачте, якщо слово "компаньон" викликало у вас усіх стільки двозначних думок! Дехто навіть запідозрив, що я таким оголошенням насміююсь чи приколююсь.:angry:

Це все сумно. Я очікувала іншої реакції, тепер сама дивуюсь чому.... і що я собі думала... Тут люблять звести все до одного.

 

Тут бачу тільки Ваші кроки, не її)

А мала б вона шукати таки сама, в наш час, якщо у тебе дві ноги, дві руки, голова та все інше ( :) ) на місці, знайти собі товариство хіба проблема? 

І дійсно дивно, чому Ви чекали на Борді іншої реакції від користувачів?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Lesichka, не слухайте ви їх тут. Просто не мають вони чого запропонувати, а постібатись - весело.

Реальних попутників для походів чи поїздок можна знайти на http://eurotourist.club/index.php . Або на сайтах знайомств, де є закладка "пошук попутників" (але там складніше - багато треба пересіювати, зате й інформації про себе люди подають більше). У Фейсбуку можна знайти підходящу групу, але клопітно. 

Знайте, хто шукає секс - знаходить секс, хто шукає компаньйона - має шанс знайти адекватного попутника. Це можливо. 

P.S. Шановна публіко Борди, можете активно коментувати, адже поради писала kompanjonka :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, kompanjonka сказал:

Lesichka, не слухайте ви їх тут. Просто не мають вони чого запропонувати, а постібатись - весело.

Реальних попутників для походів чи поїздок можна знайти на http://eurotourist.club/index.php . Або на сайтах знайомств, де є закладка "пошук попутників" (але там складніше - багато треба пересіювати, зате й інформації про себе люди подають більше). У Фейсбуку можна знайти підходящу групу, але клопітно. 

Знайте, хто шукає секс - знаходить секс, хто шукає компаньйона - має шанс знайти адекватного попутника. Це можливо. 

P.S. Шановна публіко Борди, можете активно коментувати, адже поради писала kompanjonka :))

Те, що не мають чого запропонувати, в цьому я вже переконалась, Ви праві! І сайт який Ви порадили, кльовий, дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, OlgaAlterEgo сказал:

Тут бачу тільки Ваші кроки, не її)

А мала б вона шукати таки сама, в наш час, якщо у тебе дві ноги, дві руки, голова та все інше ( :) ) на місці, знайти собі товариство хіба проблема? 

І дійсно дивно, чому Ви чекали на Борді іншої реакції від користувачів?)

Мої кроки, тому, що на час створення посту сестра була у батьків в селі, ми з нею домовились про це по тел. а моб. інтернет там поганий. Вона не учасник форуму, тому я їй порадила, що пост із такою темою краще не створювати новачкові, серйозно не сприймуть. 

Відносно того, що сама, то я і не шукаю за неї.  Комусь легко знайти, а комусь трішки важче, ви, як психолог мали б це розуміти, і не підозрювати відсутність рук, ніг чи голови! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що тут не одружених немає)))))))???? Платити не треба,а там вже як карта ляже,може все зростеться))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Lesichka сказано:

 Комусь легко знайти, а комусь трішки важче, ви, як психолог мали б це розуміти, і не підозрювати відсутність рук, ніг чи голови! 

 

Дякую, Lesichka! 

Завжди приємно зустріти на теренах форуму людину, яка з впевненістю тобі розкаже, що має розуміти психолог і чого він має не підозрювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Lesichka сказано:

Те, що не мають чого запропонувати, в цьому я вже переконалась, Ви праві! І сайт який Ви порадили, кльовий, дякую!

чім він кльовий?
ти шо в крим наш зібралась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, westboiuu сказал:

чім він кльовий?
ти шо в крим наш зібралась

Тим що можна викласти своє оголошення і найти реальних людей) Не в Крим ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Lesichka сказал:

Те, що не мають чого запропонувати, в цьому я вже переконалась, Ви праві!

Мены от цікаво, як виходити з ситуації : ну зустрілись двоє, в сліпу, як тут виходить, або він урод, або вона категорично не сподобалась ? Зразу посилати ? Робити вигляд, що нічого не сталось й постаратись поскоріше чкурнути (випровадити) ? Як ? Ну й виходячи з цього, слідуюче питання: навіщо доводити ситуацію до такого ? Хоча..... проходжу мимо, мене то не стосуєтся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ну поки не буде фото справа з мертвої точки не зрушиться. Хіба нє? І Маньяк вище написав, що то повний ахтунг. До поїздки треба хоча б 1/2 рази зустрітись і нормально бухнути, щоб побачити, хто на що здатен, а тоді і можна пєдаль в підлогу, якщо все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або "бухарік" завзятий,  закладе перед посадкою в автобус 0.7 горілочки і давай "вертольотити"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

Мены от цікаво, як виходити з ситуації : ну зустрілись двоє, в сліпу, як тут виходить, або він урод, або вона категорично не сподобалась ? 

Ну ніхто ж не говорить про те, що все має бути всліпу. Зрозуміло, що передбачається обмін фото, але в особисті повідомлення, а не прямо тут в темі. Те, що є хтось із серйозними намірами я не побачила... І наскільки Іра каже ніхто так і не подзвонив... Якщо такі сором'язливі, то залишайте свій номер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SunSeth сказал:

Нє, ну поки не буде фото справа з мертвої точки не зрушиться. Хіба нє? І Маньяк вище написав, що то повний ахтунг. До поїздки треба хоча б 1/2 рази зустрітись і нормально бухнути, щоб побачити, хто на що здатен, а тоді і можна пєдаль в підлогу, якщо все ок.

Звичайно, що так. Ну відносно бухнути, то не думаю)))

 

До речі, від сьогодні Іра вже в Луцьку ;))

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю досвід гірських походів з малознайомими людьми. Так, ризик нарватись на алкаша, дивака чи маніяка якогось, звичайно, є. Але є шанс піти в похід (поїхати на екскурсію) не вдвох, а, скажімо, з його компанією.  Познайомившись на туристичному форумі, де люди навіть фото не викладають, можна зав'язати переписку у соцмережі, розмовляти телефоном, організувати попереднє побачення у людному місці і тоді уже вирішувати: їхати чи ні. А вам не траплялося, що навіть близький знайомий у поїздці на відпочинок вимотував  усі нерви?

Щодо фото - я не вивісила б, хоча могла б вибрати доволі привабливе. Навіщо? Щоб потішалися бордівці? Права Lesichka - хто може взяти дівчину до компанії у поїздку, той подзвонить. До слова, попутників серед бордівчан я так і не знайшла... Думаєте, тому, що не було фото? Ні, тому, що не той сайт :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тут і критерії до супутника вималювались: без шкідливих звичок, 35 років, адекватний, вродливий , сам за себе платить, неодружений  що ще не згадав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, case_l сказал:

Ну тут і критерії до супутника вималювались: без шкідливих звичок, 35 років, адекватний, вродливий , сам за себе платить, неодружений  що ще не згадав?

А про вродливого де згадувалось, не пам'ятаю?))) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А какое путешествие подразумевается, не указала. От Туризма пешего категорийного до приехать в отель- домик жрать и бухать на свежем воздухе. ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://m.facebook.com/groups/157378414373973?view=permalink&id=1256136717831465

Пропоную відпочинок в Карпатах або на Світязі ( можлива поїздка в Європу), цікавій, веселій, комунікабельній дівчині в обмін на її щире спілкування і дружню підтримку. Радо візьму усі витрати на себе для тієї, що відважиться на спілкування з особливим хлопцем (маю вади мовлення та певні труднощі у пересуванні). Всі подробиці у приватній переписці.

Автор посту https://www.facebook.com/profile.php?id=100002185888531

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

https://m.facebook.com/groups/157378414373973?view=permalink&id=1256136717831465

Пропоную відпочинок в Карпатах або на Світязі ( можлива поїздка в Європу), цікавій, веселій, комунікабельній дівчині в обмін на її щире спілкування і дружню підтримку. Радо візьму усі витрати на себе для тієї, що відважиться на спілкування з особливим хлопцем (маю вади мовлення та певні труднощі у пересуванні). Всі подробиці у приватній переписці.

Автор посту https://www.facebook.com/profile.php?id=100002185888531

Ми вже спілкувалися) Я трохи за молодий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, romanc сказал:

А какое путешествие подразумевается, не указала. От Туризма пешего категорийного до приехать в отель- домик жрать и бухать на свежем воздухе. ?

 

Бухати точно ні) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, romanc сказано:

А какое путешествие подразумевается

Мабуть романтичне :unsure::wub:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...