Перейти до змісту

Вибір акустичної системи 2.1


dance4life2

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть з вибором акустики 2.1. Маю два варіанти, не можу визначитися. https://hard.rozetka.com.ua/fd_r313_black/p112859/#tab=all чи https://hard.rozetka.com.ua/fd_a510/p146719/#tab=all

 

 

Безымянный.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча я не брав би не те, ні інше, краще трохи добавити і купити Hi-Fi акустику з міні підсилювачем 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає різниці, звучати вони будуть приблизно однаково лажово: бас бубнить, сателіти цикають, середина відсутня (ну як в більшості дешевих 2.1 систем). Так що бери яка більше по дизайну подобається. Перша система R313 вроді як дерево (що типу добре), але МДФ там дуже тоненький і правильно звучати вона все одно не буде. Та й дизайн - архаїчні "гробикі", вчорашній день. А-510 хоч має дизайн більш-менш сучасний, та й потужніша трохи, так що саме із цих двох систем я вибрав би 510.

1 година тому, nikblack сказано:

Хоча я не брав би не те, ні інше, краще трохи добавити і купити Hi-Fi акустику з міні підсилювачем 

Для Hi-Fi навіть початкового рівня доведеться викласти далеко не "трохи" + ще й хорошу звукову треба, а у ТС бюджет обмежений +/-1000 грн, я так розумію. Це типу як "порадьте, який Ланос придбати?" і відповідь:"краще трохи добавити, і взяти Ferrari".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Serpent сказал:

Немає різниці, звучати вони будуть приблизно однаково лажово: бас бубнить, сателіти цикають, середина відсутня (ну як в більшості дешевих 2.1 систем). Так що бери яка більше по дизайну подобається. Перша система R313 вроді як дерево (що типу добре), але МДФ там дуже тоненький і правильно звучати вона все одно не буде. Та й дизайн - архаїчні "гробикі", вчорашній день. А-510 хоч має дизайн більш-менш сучасний, та й потужніша трохи, так що саме із цих двох систем я вибрав би 510.

Для Hi-Fi навіть початкового рівня доведеться викласти далеко не "трохи" + ще й хорошу звукову треба, а у ТС бюджет обмежений +/-1000 грн, я так розумію. Це типу як "порадьте, який Ланос придбати?" і відповідь:"краще трохи добавити, і взяти Ferrari".

В мене можна, і не треба дуже багато добавляти, так як в порівнянні між ланусом і феррарі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, nikblack сказано:

В мене можна, і не треба дуже багато добавляти, так як в порівнянні між ланусом і феррарі

Мене аж цікавість розібрала, що ж то за Hi-Fi такий за 1000 з копійками буде? Можна ссилочку на таке чудо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nikblack сказано:

Хоча я не брав би не те, ні інше, краще трохи добавити і купити Hi-Fi акустику з міні підсилювачем 

Завжди можна трохи добавити і взяти краще :) А зі звуком то добавити треба рази в 5 більше .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, case_l сказал:

Завжди можна трохи добавити і взяти краще :) А зі звуком то добавити треба рази в 5 більше .

І всеодно знайдуться ті які скажуть що потрібно було ще трохи додати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Serpent сказал:

Мене аж цікавість розібрала, що ж то за Hi-Fi такий за 1000 з копійками буде? Можна ссилочку на таке чудо?

 

temp3.jpg

IMG_20170328_124807.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Тисяча з копійками це буде півтори?) Ціна за яку ви їх на олх продаєте)

Потрібно ще врахувати, що якісний брендовий HiFi-підсилювач і аудіофільська звуковуха теж не три копійки коштують. Якщо підбити загальну суму, то вийде далеко не "трохи добавити". Звичайно, можна взяти дешевий китайський усілок і звук пустити прямо з бортової звуковухи, тоді в 2 тис. можна вкластися, але це вже буде не Hi-Fi, а тільки одна назва від нього. На свої 2000 грн такий комплект грати буде, звичайно, але не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сабові є крутилка басу, але немає регулятора високих частот. Це мінус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.08.2017 в 18:53, AnimaNoir сказал:

Тисяча з копійками це буде півтори?) Ціна за яку ви їх на олх продаєте)

Не обовязково, хеко можуть бути трохи дешевше, а квадрал так 1.5, але враховуючи звук того калу що продають на розетці.... то це взагалі не ціна для цієї акустики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.08.2017 в 19:18, Serpent сказал:

Потрібно ще врахувати, що якісний брендовий HiFi-підсилювач і аудіофільська звуковуха теж не три копійки коштують. Якщо підбити загальну суму, то вийде далеко не "трохи добавити". Звичайно, можна взяти дешевий китайський усілок і звук пустити прямо з бортової звуковухи, тоді в 2 тис. можна вкластися, але це вже буде не Hi-Fi, а тільки одна назва від нього. На свої 2000 грн такий комплект грати буде, звичайно, але не більше.

Все вірно, але ви ж розумієте що порівнювати це, і те що хоче тс, навіть і з китайським підсилювачем - немає сенсу. Тому я за звук, але якщо бюджет настільки скутий, то краще вже взяти якісну гарнітуру, а ніж отой набор шумів :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, nikblack сказал:

Все вірно, але ви ж розумієте що порівнювати це, і те що хоче тс, навіть і з китайським підсилювачем - немає сенсу. Тому я за звук, але якщо бюджет настільки скутий, то краще вже взяти якісну гарнітуру, а ніж отой набор шумів :unsure:

Зі звуком як з фотоапаратами. Не можливо за дешево взяти щось хороше. А чим далі влазиш в дебрі, та форуми аудіофілів, тим більше волосся стає дибом від бюджетів. Хоча з іншої сторони, хтось фапає на радянську аудіотехніку і вважає що вона грає, чи купує роками косс порта про які звучать як бите скло.... Кожному своє. Є моделі Sven які зовсім трохі допаяти, і які будуть звучати на рівні. А комусь harman kardon подовай.

P.S Добре що, я не шарю в звуку і поки не має своєї квартири чи будинку вистачає рагульських sps-611, але помріяти хочеться. Мінімум про microlab старого зразку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, AnimaNoir сказал:

harman kardon

Це пропіарене "г" (тещо я чув)

З акустики я дуже багато переслухав.

SVEN - це жарт? Да є акустика яку витягують до рівня покопавшись в кросовері, але це не стосується SVEN

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nikblack сказал:

Це пропіарене "г" (тещо я чув)

З акустики я дуже багато переслухав.

SVEN - це жарт? Да є акустика яку витягують до рівня покопавшись в кросовері, але це не стосується SVEN

 

А чим вам не вгодила фінська фірма свен?) Яка свого часу робила довлі якісні речі. Наприклад HP-742F

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, AnimaNoir сказал:

А чим вам не вгодила фінська фірма свен?) Яка свого часу робила довлі якісні речі. Наприклад HP-742F

HP-742F - це не акустика, і крапка.

Якщо ми говорим про якість, то в нас таке нове ніде не продається, як казав Itzamna це хіба заколхозити, тобто купити якісні головки, наприклад на амазоні, єбеі, або ж б\у з європи, все остальне це так аби відтворювало "звук" 

Залог успіху - це правильні головки, кросовер, підібраний корпус, фазоінвертор! Наприклад я мав колонки які коштують 500$ за пару, продав, а собі натомість взяв за бугром за 50 євро акустику Arcus, колонки 85р випуску, розміром трохи меньші за совкові S50, а грають так що S90 і рядом не стоять, навіть та акустика яка коштувала 500 баксів на мою думку курить. Так що не завжди хороше це дороге.

 

AnimaNoir, якщо хочите послухати як грає якісна акустика, пишіть в приват, якось організую. Якщо в вас є слух, вам відразу все стане зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, dance4life2 сказано:

На сабові є крутилка басу, але немає регулятора високих частот. Це мінус?

це не фатально, частоти можете накрутити на еквалайзері звукової карти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, AnimaNoir сказано:

вистачає рагульських sps-611

це погана акустика, дуже спотворює звук, в акустиці має бути як мінімум так званий шовковий купольний твітер, щось схоже на кросовер (не конденсатор) і сабвуфер окремо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, nikblack сказал:

AnimaNoir, якщо хочите послухати як грає якісна акустика, пишіть в приват, якось організую. Якщо в вас є слух, вам відразу все стане зрозуміло.

 Дякую за пропозиція, я повірю на слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, dance4life2 сказано:

Microlab H300, як варіант підходить? http://article.techlabs.by/full/100_1042.html

за скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по якості що можу сказати:

- маленькі динаміки - для ближнього поля. якості звуку не буде якщо колонки в дальній кімнаті, а ви на кухні. хоча й з дорогими апаратами та ж ситуація. фізика, вона така. тому - кожній кімнаті - свою звукову систему. 

- великі динаміки (від 6 дюймів, на тугому підвісі з фіговою чутливістю) нормально озвучать кімнату якщо їм підвести нормальну потужність. і якщо ці динаміки будуть в правильному для них корпусі. і з правильними фільтрами. великі динаміки з великою чутливістю можуть озвучити і досить велику площу при порівняно невеликій потужності підсилювача, але, знову ж таки, якість.

- першочергово, таки, колонки, якщо брати окремий підсилювач. останній береться під колонки. хоча й колонки беруться під приміщення. 

- в ближньому полі - потужність не особливо важлива. в мене підсилювач на 40Вт, регулятор на виставлений всього на 9:00, причому шкала починається з 7:00 (по годиннику)

я б сказав, що якість звуку систем 2.1 можна відчути тільки в ближньому полі, за умови правильного розрахунку корпусів та підсилювача. 

 

/*соррі за сумбур. пояснити нормально просто не можливо. загальні принципи, хіба що. */

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...