Перейти до змісту

Вибір роутера, 1пк 2телефони +тюнер. до 600грн


Рекомендовані повідомлення

Власне щоб надійне, +іптв так як буде ще тюнер конектитися(+ютуб на тюнері).

 

Надивився Xiaomi Mini Wifi з частотою 2.4 та 5ГГц  але примочок там майже нема, +шити треба так як не"інтернатіонал"

 

Або TP-LINK TL-WR845N але чи варто платити за ті антени?

 

чи закрити на все очі і взяти Asus RT-N12E з гарантією 3роки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене все описане в однокімнатній квартирі (1 комп+ноут+3 телефони) все вигрібає без напряга ДІР300 на останній прошивці. Онлайн відео на всіх пристроях я завжди дивлюсь в ХД по ві-фі з того самого ютуба.

 

11 час назад, Oli сказал:

Xiaomi Mini Wifi

приносили, бачив, нунафіг. по перше якщо для користування треба шити то уже не варіант. по друге там 2 езернета, що інколи може бути мало. з плюсі є підтримка ві-фі АС але я не думаю, що він зараз комусь потрібен, що прямо кров з носа. 

 

самий простий варіант і тим самий співвідношення ціна/якість https://rozetka.com.ua/tp_link_tl_wr841n/p166472/

 

якщо уже хочеться з надлишковим функціоналом і щось потужне по залізу то mikrotik hap lite http://www.technotrade.com.ua/Products/MikroTik_hAP_lite.php але тут одна антена 1,5дбі, а в тп-лінка 2х5 дбі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.07.2017 at 00:14, Oli сказано:

Xiaomi Mini Wifi

Брав для кума десь два роки тому. Основна причина вибору - пролазив в ревізійне вікно в стіні і благополучно там сховався. Підключена по Wi-Fi ціла купа пристроїв. Працює без нарікань.

 

On 29.07.2017 at 00:14, Oli сказано:

TP-LINK TL-WR845N

Asus RT-N12E

На мою думку, в 2017-му брати роутер без стандарту ac не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 29.07.2017 at 12:04, sanbOK сказано:

все вигрібає без напряга ДІР300

 

Таких вже нема є такі  DIR300S  ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, MaestroA сказано:

брати роутер без стандарту ac не варто.

 

Я невпевненний що моі смарти взагалі тягнуть цей стандарт, не кажучи вже про тюнер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Oli сказано:

 

Я невпевненний що моі смарти взагалі тягнуть цей стандарт, не кажучи вже про тюнер.

Індустрія так швидко розвивається, що впевненості що за рік два стандарт АС не буде повсякденною реальністю теж.

я колись був впевнений, що G буде з головою і пошкодував свого часу ( 4-5роки назад) 8...10 баксів на роутер з підтримкою n стандарту. Тепер телефон, планшет, ноут його підтримують, але доводиться "перебиватися" тим що є.  

Якщо для домашного використання, приглядайся в сторону двухдіапазонних моделей ;) 

http://www.technotrade.com.ua/Products/MikroTik-hAP-ac-lite-tower.php

 

Цитувати

якщо уже хочеться з надлишковим функціоналом і щось потужне по залізу то mikrotik hap lite http://www.technotrade.com.ua/Products/MikroTik_hAP_lite.php але тут одна антена 1,5дбі, а в тп-лінка 2х5 дбі

в мікротіку це компенсовується потужністю передавача, тому з максимальною потужністтю він має мати таку ж потужність сигналу що і ТП-лінк, але з практики юзання 951-го скажу, що сигнал дещо навіть вищий за тп-лінк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ukrainec сказано:

стандарт АС не буде повсякденною

 

В Європі читаю хочуть ним замінити кабель, так зрозумів виту пару...

 

Ще є стандарт ad там взагалі до 7Гб/с але коли воно все буде в Украіні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Oli сказано:

Я невпевненний що моі смарти взагалі тягнуть цей стандарт, не кажучи вже про тюнер.

Ваші може й не підтримують, а щодо нових гаджетів, то й в бюджетники вже ставлять AC. Для прикладу, той же 100-доларовий Xiaomi Redmi 4x.

Ви ж шукаєте роутер не на рік?

 

Гуглити вміють всі, але все ж:

Цитувати

 

Основні перевагами WiFi стандарту AC:

Більш висока швидкість передачі даних. Підвищення швидкості передачі даних до 1,3 Гбіт/с, більш ніж у два рази в порівнянні з Wi-Fi n.
Більш висока пропускна здатність. Для мережі Wi-Fi стандарту можна одночасно підключати більше пристроїв без зниження продуктивності, що дозволяє вирішити проблеми з перевантаженням.
Менша затримка. Продукти стандарту Wi-Fi AC покращують якість роботи таких програм, як ігри чи потокова музика, де навіть найменша затримка може впливати пагубно.
Ефективне використання електроенергії. Внесення змін в Wi-Fi AC означає зменшення енергоспоживання при передачі даних.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З доступних варіантів досить цікавим виглядає Xiaomi Mi WiFi Router 3 International version. Єдиним суттєвим недоліком для мене є не гігабіний WAN. Але перспективи і необхідність в інтернет каналі більше 100 Мбіт в наших реаліях бачу сумнівними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MaestroA сказано:

...перспективи і необхідність в інтернет каналі більше 100 Мбіт в наших реаліях бачу сумнівними.

До мене в квартиру заходить 4 виті пари, що технічно дає змогу завести мені 1Гбіт, так що зважаючи на стрімкий розвиток технологій таких як наприклад 4К ТВ то все може бути... І що, знову бігти в магазин за роутером, бо колись було шкода кілька баксів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Ukrainec сказано:

До мене в квартиру заходить 4 виті пари

Це нетипова ситуація. Людей, які б вдома тримали більше однієї активної витої пари я не знаю. А з гаджетами AC - достатньо.

 

Хоча, згоден з тим, що хотілося б, щоб були також наявні гігабітні WAN та LAN.

Але при умові AC такі стартують від 1000 грн., що майже у двічі перевищує бюджет Oli.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D

22 хвилин тому, MaestroA сказано:

Це нетипова ситуація. Людей, які б вдома тримали більше однієї активної витої пари я не знаю. А з гаджетами AC - достатньо.

 

Хоча, згоден з тим, що хотілося б, щоб були також наявні гігабітні WAN та LAN.

Але при умові AC такі стартують від 1000 грн., що майже у двічі перевищує бюджет Oli.

 

Якраз це типова ситуація так як кабель CAT 5, який зазвичай використовують більшість провайдерів від свіча на даху до абонента включеє в себе 4 виті пари в середині:

http://ember.com.ua/photos/1285572686.jpg

 

і технічно готовий передавати до 1Гбіта.

 

Наразі використовуються лише 2 пари і 100Мбіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MaestroA сказано:

Ок. Хто, приміром, з бордівців має вдома більше 100 Мбіт?

Той в кого вдома оптика. 

 

поки таких в Луцьку не багато, в Києві наприклад вже повно.

З тим самим умислом можна було в 2008 році ставити запитання: в кого в дома 10Мбіт? зараз в кожного 10-го 100Мбіт.

Все йде все розвивається...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бюджет це змінна частина питання яка за за певних обставин може бути відкорегована

https://rozetka.com.ua/ua/deelink_dir_825_ac_g1/p4474402/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Теж звертав на цю модель увагу. По характеристиках виглядає цікаво, за виключенням оперативної пам'яті на 64 MБ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MaestroA сказано:

Теж звертав на цю модель увагу. По характеристиках виглядає цікаво, за виключенням оперативної пам'яті на 64 MБ.

:) 

ВИСТАЧИТЬ З ГОЛОВОЮ!

Це ж не ПК і  не шлюз для підприємства.

Я бачу 2 розвитку стратегії дій: 1) звичайний ТР лінк n стандарту за 400грн і не вийо, або 2) покупка на виріст з підтримкою ac.

якщо завдання поседіти просто в тирнеті і пограти грулі то вистачить і №1, якщо все ж в планах 4к ТВ, або ви займаєтесь мідіаконтентом, або висить сайт, або щось подібне то я б не задумуючись вибрав В №2

 

+ не зажидити гроші на людський грозозахист кабеля від провайдера http://lpga-01u.pavlabor.net/install-router.php;) 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MaestroA сказал:

По характеристиках виглядає цікаво, за виключенням оперативної пам'яті на 64 MБ.

 

це дофіга багато ОЗУ, як для домашнього роутера. в вищеописаному MikroTik hAP lite 32мб, але він має такі можливості, що якомусь вср@ному д-лінку і не снились

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sanbOK сказано:

 

це дофіга багато ОЗУ, як для домашнього роутера. в вищеописаному MikroTik hAP lite 32мб, але він має такі можливості, що якомусь вср@ному д-лінку і не снились

:)

Не парся. Просто не всі учасники, що ведуть дану дискусію мають достатнє знання по обговорюваній темі 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ukrainec сказано:

це дофіга багато ОЗУ, як для домашнього роутера. в вищеописаному MikroTik hAP lite 32мб, але він має такі можливості, що якомусь вср@ному д-лінку і не снились

Комусь і бензиновий мотор 1,4л в автомобілі - дофіга. Кричать, що 1,2 - це такі можливості... Хоча, при чому тут можливості, мені не зрозуміло, якщо оперативка безпосередньо впливає на швидкість роботи самого роутера, виконання команд, збереження налаштувань, тривалість перезавантаження тощо.

P.S. Промах з автором цитати.

 

2 годин тому, Ukrainec сказано:

Не парся. Просто не всі учасники, що ведуть дану дискусію мають достатнє знання по обговорюваній темі 

Перед тим, як робити висновки про незнайому людину, перш рекомендую поглянути в дзеркало. А там, якщо добре придивитися, то можна помітити, що не всі учасники, що ведуть дану дискусію, мають достатнє знання української мови:

по обговорюваній темі - по темі, що обговорюється

поседіти - посидіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз помиляєшся ти, так як за швидкість роботи роутера відповідають характеристики ЦП (якраз об'єм двигуна, а не об'єм баку з  пальним) і та невеличка кількість озу приблизно 8-16мб необхідна для обробки його команд в домашніх умовах. А велика кількість озу потрібна для розширення функціоналу: "широкопрогамної" ос, великої кількості тимчасового зберігання дшсп адрес, тимчасового зберігання мак адрес, правил статичних і динамічних роутів, фаєрвола, статично чи динамічного шейпера і ще багато чого іншого, що в домашньому роутері апріорі не передбачається використовувати. 

Званталяйте за мій гуцульський...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Ukrainec сказано:

Званталяйте за мій гуцульський...

У вас в слові москальський дуже багато помилок, Українец!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, MaestroA сказано:

У вас в слові москальський дуже багато помилок, Украінец!

 

 :lol: Переживу, не опухну! 

 

Цитувати

 4 пари і роутер "ТІЛЬКИ" з 64мб озу

:sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...