Перейти до змісту

Широкоформатний телевізор показує 4:3


Рекомендовані повідомлення

Діагональ 27", розширення вроді HD (а якщо не HD, то чому широкоформатний), вперто показує тільки 4:3. HDMI немає, тільки скарт та тюлпани. Сигнал з тюнера. З інструкції до тюнера зрозуміло що HD буде тільки на виході з HDMI. Але в ТВ немає такого роз'єму, а якщо він не підтримує  HDMI , то чому широкоформатний? Чи допоможе перехідник HDMI--скарт (не конвертер)?
Ефір не передається в 16:9? Я увімкнув HD фільм з флешкі, все одно 4:3. Ще в ТВ немає пульта, можливо на пульті треба вибирати формат? В меню з кнопки,  такого параметру немає. Універсал MAC, не знаходить ні одного коду.
Що хто знає?

20170726151530.thumb.jpg.84178218b64674f1567108455baf7d42.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Shipshinka сказано:

Я увімкнув HD фільм з флешкі

 

куди в тюнер чи напряму в тв? в тюнері стоїть формат тв 16:9 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, charlie сказал:

 

куди в тюнер чи напряму в тв? в тюнері стоїть формат тв 16:9 ?

В тв немає ЮСБ, флешка в тюнер. В тюнері є декілка режимів 4:3 та 16:9, ні на одному немає повноекранного зображення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так будь-який широкоформатний телевізор має зміну параметру зображення з 16:9 на 4:3 або навпаки. Називатись може по різному, наприклад "Формат зображення", Picture size, Соотнешение сторон і т.д. Інша справа що цілком ймовірно, що без пульта до цього меню не завжди можливо добратись. Тоді як варіант пошукайте власника смарта з іч портом, підключиться і змінить налаштування телефоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

Тоді як варіант пошукайте власника смарта з іч портом, підключиться і змінить налаштування телефоном.

Спробував, на сабу і на томсон(родич). Тв не реагує зовсім, напевно несправний ік-прийомник. Може якось кнопками на тв можна зайти в розширене меню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Shipshinka сказано:

Може якось кнопками на тв можна зайти в розширене меню.

Ну гадаю тут вже специфіка кожного виробника може різнитись. Теоретично звісно можливо, але на практиці певно що скоріше ні ніж так :)  А тим більше з вашим не надто популярним виробником гадаю тут вам ніхто не підкаже чарівної комбінації, гугліть.... Хоча зазвичай спеціальні коди для входу наприклад в інженерне меню телевізора якраз з пульта і набираються.

ЗІ. ну а якщо дійсно іч-порт телевізора мертвий і пульта нема, то певно співвідношення сторін картинки то вже не найголовніша проблема такого девайсу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, SergLutsk сказал:

ну а якщо дійсно іч-порт телевізора мертвий і пульта нема, то певно співвідношення сторін картинки то вже не найголовніша проблема такого девайсу :)

Якби працював  пульт, і можна було вибрати формат 16:9, як показував би ефір?  Може в кого є широкоформатний тв і Т2, яке зображення? Чи в кого небудь на тюльпанах  показує 16:9 при умові що в тв вибраний такий формат?
  Може шнурок HDMI -- тюльпан  допоможе? Чомусь в інструкції наголошується що HD буде тільки через HDMI вихід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модель тв яка? Можу підібрати пульт по моделі методом прошивки пульта, якщо звісно буде ваша модель в базі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, vitaliy2010 сказал:

Модель тв яка? Можу підібрати пульт по моделі методом прошивки пульта, якщо звісно буде ваша модель в базі.

Він пульта не бачить.
А 16:9 показує. Правда коли прикинеться монітором)

5978dce68154d_201707262116021.thumb.jpg.de8a326df2cfb6d634d42bcf7cda10ef.jpg

5978de3ae6d12_201707262122261.thumb.jpg.e5798a4e620f6d836e5d9f9074ad4b46.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну пк ви по VGA під'єднуєте, все таки я б спробував би пульт все таки. Так що з вас модель )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, vitaliy2010 сказал:

Ну пк ви по VGA під'єднуєте, все таки я б спробував би пульт все таки. Так що з вас модель )))

Saba T69013 але я пробував і універсалом і андроідом, ніц. Жодної реакції на будь яку команду.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, yura99 сказал:

Ваш рідний пульт https://vash-pult.prom.ua/p171426211-pult-dlya-aoc.html. Там знизу є кнопка SIZE.

Якщо ІЧ-порт не працює, то і пульт не допоможе.  Кнопка size є, але якщо подумати... тв широкоформатний, чому в ньому за замовчуванням повинен стояти формат 4:3, який не зовсім підходить цьому тв? Треба такі пошукати шнурок HDMI - скарт, спробувати на ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому вирішили що ІК порт не працює? З Мака просто не підходить жодний код. За замовчуванням не обовязково буде формат 16:9, може він був включений попереднім власником на 4:3 в режимі AV.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Shipshinka сказано:

пошукати шнурок HDMI - скарт

Таких шнурків не існує. Вам потрібен конвертер http://informatica.com.ua/category/hdmi-scart/?gclid=CJjOzpTVqNUCFcSUGAod-XEKxA. Думаю пульт дешевше обійдеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Shipshinka сказал:

чому в ньому за замовчуванням повинен стояти формат 4:3

А тому, що навіть купуючи новий телевізор супер-пупер за 2000 $, коли ви його включите, то може показувати 4:3, а коли почнете налаштування, тоді він підхопить картинку по сигналу і далі вже будете все під себе налаштовувати!!! А тут Saba T69013 і такі запитання? :) Шукайте пульт і буде вам щастя! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, Shipshinka сказал:

можна було вибрати формат 16:9, як показував би ефір?

У ефірі якщо 16:9, то і показувати буде 16:9, якщо ТБ дружить з цим форматом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, yura99 сказал:

Таких шнурків не існує.

Хз за скарт,  а HDMI - тюлпан такий є.

 

39 минут назад, yura99 сказал:

може він був включений попереднім власником на 4:3 в режимі AV.

От я думаю, для чого таке було робити. А режимів AV 4шт. Пульт пошукаю, паралельно з кабелем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Shipshinka сказал:

а HDMI - тюлпан такий є

Немає!!! HDMI - цифровий сигнал, тюльпан - аналоговий! То ви хочете щоб перехідник одне в одне переформатував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Shipshinka сказано:

,  а HDMI - тюлпан такий є.

 

А звук звідки будете знімати?

 

 

Візміть конвертер hdmi > vga були по 100-120грн 

тільки дивіться щоб на корпусі був вихід джек3.5

 

 

Я так підключаю Т2тюнери до моніторів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Shipshinka сказано:

HDMI - тюлпан такий є

Не пишіть дурню. Покажіть мені його (хоча б фотографію) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura99 сказал:

Не пишіть дурню. Покажіть мені його (хоча б фотографію) :)

Ось. Просто перехідник, не конвертер. Я не сперечаюсь про те що через тюльпан піде цифровий сигнал.

http://informatica.com.ua/product/kabel-perekhodnik-hdmi-to-rca-1-metr-kbt001740/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Shipshinka сказано:

Ось. Просто перехідник, не конвертер. Я не сперечаюсь про те що через тюльпан піде цифровий сигнал.

http://informatica.com.ua/product/kabel-perekhodnik-hdmi-to-rca-1-metr-kbt001740/

 

 

Этот кабель работает как передатчик сигнала, но НЕ как конвертер.

 

 

100грн. не великі такі гроші, візміть конвертер і не     собі голову

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...