Перейти до змісту

Чемпіонат України. Сезон 2017/2018


igorgame

Рекомендовані повідомлення

Регулярно дивлюсь випуски  "Та То Таке". Мені подобається. Рекомендую:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь
3 часа назад, Michaylo сказал:

Мені подобається. Рекомендую:

Саме цей випуск, як і назва відео - "херня" повна! У цьому сезоні Шахтар жодного разу не обіграв Динамо, не забив жодного гола у ворота Динамо - то нехай прикусить язичка Андріюк, якого погнали з "плюсів" за його нахабство і некомпетентність! Ну а що воно і як далі буде - побачимо... То таке... :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.04.2018 в 22:52, Nokian сказал:

Вересу та Олімпікуможе прийти  капець.

А як же ж "народна" команда Верес? :( Вах-вах... :( Нехай краще достойні з першої ліги грають ніж ці одноденки і підстілки Шахтаря!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змінилася дата проведення матчу Динамо - Шахтар

До УПЛ надійшов лист від ФК "Динамо" щодо неможливості проведення 20 травня 2018 року матчу 32 туру Чемпіонату УПЛ "Динамо" - "Шахтар" у зв’язку з проведенням на стадіоні "Динамо" ім. В.Лобановського робіт у рамках підготовки до фінального матчу жіночої Ліги чемпіонів УЄФА.

За результатами клопотання ФК "Динамо" та враховуючи згоду ФК "Шахтар", Дирекція УПЛ постановила частково внести зміни в Постанову та визначити датою проведення матч 32 туру Чемпіонату УПЛ "Динамо" -"Шахтар" 19 травня 2018 року.

Час проведення матчу не змінюється (19:30).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Nokian сказал:

Одноденки, а свою роль відіграли і три золотих очка в ДК забрали

Радієш за такі дії у чемпіонаті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут радіє, чи не радіє, не важливо  -  основні три золотих очка в ДК забрав  СУРКІС!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Michaylo сказал:

основні три золотих очка в ДК забрав  СУРКІС!!!

Да ну? :) А може це наслідок втрачених очок з Вересом, Ворсклою... Якби не ці втрати, то про Суркіса б ти не згадував і Динамо достроково було б Чемпіоном! :) Саме головне, що принциповому супернику не програли і жодного гола не пропустили, а все інше... будується нова команда! Порадій ще трохи, а наступного сезону подивимось! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дурень думкою багатіє.  Втрачають очки всі, а віддають дурні.

Хто менше втрачає, а, тим більше, не роздає  -  стає чемпіоном.

Хоч в цьому, хоч в наступному сезоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, ForZa сказано:

Радієш за такі дії у чемпіонаті?

Просто  констатую факт.Я вже  казав, що у Чемпіонаті України , я проти Шахти.

З наступного сезону можем побачити Динамо без Суркісів.

От на що подивимось.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

З наступного сезону можем побачити Динамо без Суркісів

Це як? :) Не дочекаєтесь!!! :)

3 часа назад, Nokian сказал:

я проти Шахти

А за кого якщо не секрет? :) Ну і не за Динамо - це видно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, ForZa сказано:

Це як? :) Не дочекаєтесь!!! :)

А за кого якщо не секрет? :) Ну і не за Динамо - це видно :)

В Суркісів закінчується бабло. Коломойський ,жадіна ще та- не дасть.

Зробити клуб самоокупним у цих дурачків не виходить,нема тями.

Несамовти за ДК я вболівав ще коли  вони грали регулярно зі Спартаком.Їздіив на ті матчі у Київ.

 

А тепер - скільки десяткі та сотень міліонів  доларів НАШИХ, вкрадених в кожного українця грошей просрав Суркіс на різну беланду та гавранчічів

бездарно. Про сьоміних та газаєвих взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Зробити клуб самоокупним у цих дурачків не виходить,нема тями.

Зрозуміло, що ти за "фахівець" футболу :) Назви хоч один самоокупний футбольний клуб в Україні, лише від Динамо чогось вимагаєш? :)

1 час назад, Nokian сказал:

В Суркісів закінчується бабло. Коломойський ,жадіна ще та- не дасть.

Читай побільше ахметовські ЗМІ і дивись педарачі, там тобі ще не таке розкажуть :) А Колома тут до чого, яким боком доДинамо? :)

 

1 час назад, Nokian сказал:

скільки десяткі та сотень міліонів  доларів НАШИХ, вкрадених в кожного українця грошей просрав Суркіс

Да ну? А Ахмет білий і пухнастий... :) Тільки до Суркіса справи маєш, а всі решта клуби так мають, чесно, за своє... :)

Краще не ганьбись своїми висловлюваннями "фахівець" футболу пля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Nokian сказал:

на відміну  од Шахти

Ну то поцілуй свого Ахмєта але не забудь про вбитих українців!!! Відкрила @Nokian Гюльчатай обличчя...

 

12 минут назад, Nokian сказал:

ЗАРАЗ купити Караскаля з Карпат

Це як у гастроном - пійшов і купив? :) А з ким з першої 6-ки той Караскаль грав і що показав? :) З тобою все зрозуміло - жени порожняк далі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які то іноземці сьогодні в Маріуполі грали?

І за які зарплати?

Караскаль сьогодні коштує 3 ляма, а за два роки коштуватиме точно більше тринадцяти.

Але Сурок купує Вербича.Триає Дерліса, Дємерсі  та всяку різну  другосортщину.

Скільки вони НАШИХ грошей вивозять?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Nokian сказал:

Та поцілуй свого Суркіса в дупу.Найкраз підсолодиш йому сьогоднішній матч.

В Суркісв  ніколи ( на відміну  од Шахти)  не виходило купити  якісного гравця і продати його дорожче.

Значно дорожче.

Якщо він не може в Україні , де половина хлопчаків мпіє грати за ДК,  вибрати юних талантів, фактично даром.

А що заважало йому свого часу купити  з Волині Майкона, що заважає йому ЗАРАЗ купити Караскаля з Карпат?

Так еі , купує різний мотлох .

Але гаманець не бездонний,скоро кінець.

колись читала дуже крутий матеріал на ua football ,де порівнювався менеджмент та всі пункти в Динамо та ШАхтарі,як організована діяльність

і шкода,що не зберегла

в певній мірі була для Суркіса методичка )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Nokian сказал:

Скільки вони НАШИХ грошей вивозять?

Твоїх? :) Ти щось у клуб вкладаєш? :) Як Ахмет тебе цінами на електрику та ін. оббирає і купує собі цяцянки - то тебе не хвилює? :) А у Динамо зараз зі старту грає 8!!! українців! Та про що з тобою говорити... Цьомай ахмєта далі :) Ти з розряду тих людей, що сам підтвердив, що вболюваєш за сильніших. 

 

12 часов назад, Nokian сказал:

Несамовти за ДК я вболівав ще коли  вони грали регулярно зі Спартаком

Коли вони тоді всіх рвали - то ти за них :) Зараз коли трохи спад у Динамо і формується нова команда, то ти у затінку сереш і шахтар у приклад ставиш ну і звісно підтримуєш :) 

 

Да і в сучасному українському футболі Динамо було на висоті поки Ахмет не привів до влади ригів і за цей рахунок почав збагачуватись і щоб його донбауский лохторат був ближчим, почав вкладати у Шахтар але не шляхом розвитку свого клубу, а вбухуючи, як ти кажеш, наші гроші у легіон, ну з витікаючими наслідками... Якщо тобі цього не зрозуміло, то мені тебе шкода... :( 

23 минуты назад, kroha сказал:

колись читала дуже крутий матеріал на ua football ,де порівнювався менеджмент та всі пункти в Динамо та ШАхтарі,як організована діяльність

Читайте і не забувайте зберігати і надалі методички з матеріалів проплачених Ахмєтом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

Твоїх? :) Ти щось у клуб вкладаєш? :) Як Ахмет тебе цінами на електрику та ін. оббирає і купує собі цяцянки - то тебе не хвилює? :) А у Динамо зараз зі старту грає 8!!! українців! Та про що з тобою говорити... Цьомай ахмєта далі :) Ти з розряду тих людей, що сам підтвердив, що вболюваєш за сильніших. 

 

Коли вони тоді всіх рвали - то ти за них :) Зараз коли трохи спад у Динамо і формується нова команда, то ти у затінку сереш і шахтар у приклад ставиш ну і звісно підтримуєш :) 

 

Да і в сучасному українському футболі Динамо було на висоті поки Ахмет не привів до влади ригів і за цей рахунок почав збагачуватись і щоб його донбауский лохторат був ближчим, почав вкладати у Шахтар але не шляхом розвитку свого клубу, а вбухуючи, як ти кажеш, наші гроші у легіон, ну з витікаючими наслідками... Якщо тобі цього не зрозуміло, то мені тебе шкода... :( 

Читайте і не забувайте зберігати і надалі методички з матеріалів проплачених Ахмєтом :)

 

підійдемо з іншого боку

була на Донбас-Арені ,була на Олімпійському

небо і земля у всіх відношеннях

хоча Динамо його орендує ,але ясно демонструє підхід грамотного менеджмента і не грамотного

і на Олімпійський витратили значно більше грошей,памятаю про це кричали на всіх кутках

проплачено-не проплачено, я за Динамо але розумію,що у Шахтаря рівень діяльності краще

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, kroha сказал:

розумію,що у Шахтаря рівень діяльності краще

Якої діяльності? Менеджмент - не сперечаюсь! Але дайте мені змогу вкрасти такі гроші, я таке мутити буду... на вищому рівні :) А чому Динамо повинно, щось вкладати у Олімпійський, якщо це державна споруда, а продавати не хочуть да і хто візьме з такими боргами? Да вони взагалі і існують завдяки Динамо, а то б вже знову перетворились на... базар! :)

Ну повернемось до наших "баранів": так от - грошенята-то на будівництві Олімпійського спі... онерив друган Ахмєта Колесніков - ще один приклад даунецького "менеджмента" за який дехто тут @Nokian так топить :) @Nokian твої ж гроші вкрав друган Ахмєта на будівництві державної споруди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Вже давно підрахували, що за ті бабоси можна було б побудувати дві Даунбас-Арени або три Арени-Львів! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, ForZa сказал:

Якої діяльності? Менеджмент - не сперечаюсь! Але дайте мені змогу вкрасти такі гроші, я таке мутити буду... на вищому рівні :) А чому Динамо повинно, щось вкладати у Олімпійський, якщо це державна споруда, а продавати не хочуть да і хто візьме з такими боргами? Да вони взагалі і існують завдяки Динамо, а то б вже знову перетворились на... базар! :)

Ну повернемось до наших "баранів": так от - грошенята-то на будівництві Олімпійського спі... онерив друган Ахмєта Колесніков - ще один приклад даунецького "менеджмента" за який дехто тут @Nokian так топить :) @Nokian твої ж гроші вкрав друган Ахмєта на будівництві державної споруди!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Вже давно підрахували, що за ті бабоси можна було б побудувати дві Даунбас-Арени або три Арени-Львів! 

все я йду і з цієї  теми

а що Петя не краде?

чи назвіть хоч одного хто не краде чи не крав

я вже наводила в одній з тем приклад,як такого чесного молодого патріота вибрали на місце старого продажного -і що - зловили на хабарі....

ми зараз говоримо не про те ,у кого які апетити і як нас обкрадають а про діяльність 2 конкретних клубів !

 

частина 1

частина 2

при нагоді перечитаю,все таки пройшло 5 років - але памятаю,що матеріал мені сподобався тоді

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тайсон у своєму 300-му матчі за Шахтар "похоронив" і Зорю і Динамо К в чемпіонаті України 2017- 2018 р?

Чи тільки ДК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Michaylo сказал:

Тайсон у своєму 300-му матчі за Шахтар

А коли це він стільки награв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 05.05.2018 в 21:40, volks сказал:

А коли це він стільки награв?

Я там вибачався за помилку - у 200-му матчі ( потерли...), але суті запитання це не змінює.

Охочі можуть дати відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...