Перейти до змісту

У Луцьку муніципали знайшли в гаражі понад тисячу автомобільних номерів (фото)


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

19 минут назад, Юріч сказал:

Ну тоді це вдвічі нерозумно не контролювати такий товар і місяцями туди не навідуватись, кинувши все на призволяще. В такому випадку міг любий наркоша чи ворішка за цей час вскрити і все винести (навіщо це йому, це інше питання), а вони навіть би і не знали з місяць про пропажу.

Тут не щодня в новинах проскакує, що накрили чергову банду, яка заробляла на бляхах, розмитненнях і т.д. Можливо хазяїн блях і гаража вже сидить у в'язниці чи сізо, в бігах чи просто заліг на дно, за кордоном чи фіг його знає де ще він може бути. Те саме з номерами. З чого ти вирішив, що це товар, а не продукт незаконної життєдіяльності і гроші вже зароблені? Тут стільки муток з тими номерами/техпаспортами може бути, що я б не взявся навіть припускати що і як, не те що висновки робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, nickel сказал:

З чого ти вирішив, що це товар, а не продукт незаконної життєдіяльності і гроші вже зароблені? Тут стільки муток з тими номерами/техпаспортами може бути, що я б не взявся навіть припускати що і як, не те що висновки робити.

 

Якщо це продукт незаконної життєдіяльності і гроші вже зароблені, то номера і техпаспорти мають їздити на лівих тачках, а не в гаражі тисячами лежати. Я думаю (це не висновок, а припущення), що це все таки товар, який чекав своїх клієнтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

@jack74 , невже ти думаєш, що господарі того краму (номери, техпаспорта та інше), були попереджені, бачили те оголошення і не прибрали свій незаконний товар? Невже ти думаєш, що такі люди, які зберігають даний товар в гаражі не поцікавились і були не в курсі демонтажу гаражів муніципалами? Не вірю, що це збіг чи випадковість.

Саме так і думаю. Випадковість. Інакше яким боком до цього "викриття" муніципали? Їм з цього які "медалі"?

Якби це був наслідок "сигналу", то героями виявилися б СБУ, чи аваківці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Муніципали мабуть таки випадково наткнулися на "скарб". Поруч із тим гаражем за компанію іще два підняли і вивезли. Кілька місяців тому там же і 4-й стояв,  його мабуть власник прибрав після попередження.  А ці троє ймовірно забили на попередження.

Проїжав там вранці, то стояла вантажівка з маніпулятором,  поруч поліцейське авто. Один гараж був відкритий,  у ньому авто стояло,  і речі виносили з гаража. Ближче до обіду, за словами дружини,  був кіпіш там якийсь,  і вже дві вантажівки. Ввечері жодного гаража у тому місці не лишилося. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

 

Якщо це продукт незаконної життєдіяльності і гроші вже зароблені, то номера і техпаспорти мають їздити на лівих тачках, а не в гаражі тисячами лежати. Я думаю (це не висновок, а припущення), що це все таки товар, який чекав своїх клієнтів.

Ліві тачки можуть їздити на лівих доках, а справжні валялися в гаражі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...