Перейти до змісту

У Луцьку муніципали знайшли в гаражі понад тисячу автомобільних номерів (фото)


Гість rl72

Рекомендовані повідомлення

У Луцьку муніципали знайшли в гаражі понад тисячу автомобільних номерів (фото)

title

clock.png20 липня 2017, 11:55
Гараж розташований на вулиці Богомольця, 2
 
 

Про це повідомляє Департамент муніципальної поліції Луцької міської ради на своїй сторінці у Фейсбук.

"Що не день то нова СЕНСАЦІЯ. На вул.Богомольця,2 відкрили гараж а там... понад 1000 номерних знаків для автомобілів, документи, техпаспорта. Знаки нові в ящиках та сумках і вживані. Знаки транзитні та закордонні.
Викликали представників Національна поліція України в м.Луцьку, Патрульна поліція України в м.Луцьку та слідчо оперативну групу.

Чекаємо, що буде далі, адже скоріше всього це об'єкт пов'язаний з тіньовим обігом автомобілів в Україні чи Волинській області",  - йдеться у повідомленні.

3497d4380330fa9bb555cbda070ca3c5.jpg

01cf4e5c0fb09b0b961bd27d08527825.jpg

0ee498342a9e334779b579c4ca13c4fa.jpg

ce9756065a0a3aa421f395e188ae4a0b.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшли? Цікавий заголовок)). Це як так знайшли? Йшли повз гараж, і під ногами валялися, чи дай думаю в якомусь гаражі пориюся, мо що знайду))... Ясно, що хтось здав і цей хтось зі своїх (внутрішні розборки, певно щось не поділили), так як судячи, наприклад, з блатного номеру АС 0111 МІ, власники гаражу, а точніше його вмісту, люди наближені до всім відомої контори, а може і самі співробітники...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Муніципали заробляють на металобрухті, здаючи незаконно встановлені металеві гаражі. :) Моє імхо: це один з таких незаконно встановлених гаражів, якого вскрили перед демонтажем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Vladik555  мені от цікаво, перед твоїми вхідними дверима, поставлять величезну сумку наповнену силікатною цеглою, ти її відкриєш, щоб частину цегли вийняти й змогти цю сумку відсунути, чи будеш через вікно ходити ? Бо ж повну ти її фізично не зможеш відсунути. Чи навіть коли в тебе хватить мізків поліцію визвати, бо сумка не твоя й стоїть там незаконно, ти будеш кричати, що вони в чужу сумку як злодії лізуть ? Кричатимеш : не лізьте, то незаконно, я краще через вікно ходитиму й взагалі, чого приїхали, тільки й вмієте, що бабок розганяти й по чужим сумкам незаконно лазити :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

понту з таких "СЕНСАЦІЙ" :) якщо жоден причетний працівник чи керівник МРЕО не сяде і навіть посади не позбудеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все порішають .....Буде щось на кшалт контори по відновленню дублюванню держ номер знаків.Техпаспорта це вже цікаво.Та на фото нема і скоріш за все питання це вже порішано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, Vladik555 said:

Рівняєте людей до цегли? ...  Та й " тикати " на мене  я не дозволяв... Майте хоч якусь культуру спілкування...

 

@MANJAK11 , йопта, ти навчишся хоч на старості років з "ботами" розмовляти чи нє ? :lol:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Vladik555 сказано:

Цікаве порівняння, хоч подумали перед тим , як писати? Рівняєте людей до цегли? ...  Та й " тикати " на мене  я не дозволяв... Майте хоч якусь культуру спілкування... А дозвіл на встановлення гаражів свого часу давала комунальна служба, та не скрізь вони займали місце стоянок, але зносили їх без будь-якого дозволу, і будь-якого права. Точно так, як  ганяють бабуль, бо ж не можна торгувати їм. Чистої води лобізм  інтересів певних людей або структур. 

 

 

На форумі всі на ти, так що можеш розслабитись і отримати задоволення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Vladik555 сказано:

прапор в руки, розслабляйтеся...

 

А грубіянити не треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Vladik555 сказано:

думаю, це не грубість, ми ж всі на  "ТИ"

 

інтілєхтуал чи перебуваєш в гуртку юних Пєтрасянів? Пєдалі не путай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Vladik555 сказал:

 Рівняєте людей до цегли?

я рівняю наповнення гаража  до цегли, а не людей. Скільки в тебе там *вищих освіт* ти казав ? ну ну :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Alex S сказано:

Та все порішають .....Буде щось на кшалт контори по відновленню дублюванню держ номер знаків.Техпаспорта це вже цікаво.Та на фото нема і скоріш за все питання це вже порішано.

  

 

Почитайте фейсбук муніципалів, там іх непогано лякають. Чого тільки вартий ларьок біля Каравана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/20/2017 at 10:55 PM, Юріч said:

Знайшли? Цікавий заголовок)). Це як так знайшли? Йшли повз гараж, і під ногами валялися, чи дай думаю в якомусь гаражі пориюся, мо що знайду))... Ясно, що хтось здав

 

Капітан Очєвідность :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.07.2017 at 22:55, Юріч сказано:

Знайшли? Цікавий заголовок)). Це як так знайшли? Йшли повз гараж, і під ногами валялися, чи дай думаю в якомусь гаражі пориюся, мо що знайду))..

 

On 20.07.2017 at 23:35, Dima4s сказано:

йшов йшов-пирожок знайшов... Сказочнікі блін

Муніципали вже давно демонтовують незаконно встановлені гаражі та сараї. Якщо власники після попередження-оголошення самостійно не демонтовують, то муніципали спочатку зрізають ворота. Якщо там стоїть машина, то гараж ще лишають на якийсь час, даючи можливість власнику її забрати. А потім прибирають і сам гараж. Так от це якраз, певно, і був один з таких демонтажів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74 , невже ти думаєш, що господарі того краму (номери, техпаспорта та інше), були попереджені, бачили те оголошення і не прибрали свій незаконний товар? Невже ти думаєш, що такі люди, які зберігають даний товар в гаражі не поцікавились і були не в курсі демонтажу гаражів муніципалами? Не вірю, що це збіг чи випадковість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Юріч сказано:

невже ти думаєш, що господарі того краму (номери, техпаспорта та інше), були попереджені, бачили те оголошення і не прибрали свій незаконний товар?

так. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Юріч сказал:

Ну тоді це нерозумно з їх сторони. 

Тому що ти зробив припущення, що хлопаки знали про знос і сам в нього повірив. Я думаю, що вони цього не знали, тому й не підсуэтилися. Муніципали за місяць попереджають про знос. Хлопаки могли місяць не навідуватися в гараж і не бачити попередження, і все стаэ на свої місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Хлопаки могли місяць не навідуватися в гараж і не бачити попередження, і все стаэ на свої місця.

бінго!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, difoto сказал:

бінго!

Ну тоді це вдвічі нерозумно не контролювати такий товар і місяцями туди не навідуватись, кинувши все на призволяще. В такому випадку міг любий наркоша чи ворішка за цей час вскрити і все винести (навіщо це йому, це інше питання), а вони навіть би і не знали з місяць про пропажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...