Перейти до змісту

Цукор


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

13 часа назад, romaxa11 сказал:

Для мене відкриття реальної шкоди від цукру було тим останнім пазликом, з якого вибудувалась завершенна модель здорового способу життя.

Тобто нових тем не буде, типу "картопля - це зло"?

12 часа назад, romaxa11 сказал:

Я купив польське 3,2% жирності молоко і випив 3 чайні ложки цукру на 250 мл молока. Я такий солодкий чай пив тільки в дитинстві, а в молоці не відчув(

Бо в молоці - не цукор, а лактоза - молочний цукор, вона на смак не така солодка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь

На упаковці писало  цукор- 12 грам на 250мл. Я не дивився на старті, бо думав що купую собі просто молоко. А в пляшці було майде 50грам цукру. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там калорійність 149ккал на 100грам. В наших значно менша десь 50, тому тут неясно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, romaxa11 сказал:

Там калорійність 149ккал на 100грам. В наших значно менша десь 50, тому тут неясно

Наші ж розбавляють, викачавши спочатку сметану. Пий наше молоко, воно низькокалорійне і обезжирене.

 

п.с. Тема гарна, до Роми не домахуйтеся. Він відкриває правильні теми, правильні проблеми зачіпає. Просто робить це по своєму (я ще не підібрав правильного слова).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт всім! Я навіть зареєструвалась заради цієї теми. 

Почну з того, що чотири місяці тому я пішла в спорт зал і почала займатись собою. Результати були хороші: - 11 кг за два місяці, але вага завжди коливалась. Я не могла собі позволити  харчуватись, як нормальні люди, бо в день набирала 1 кг. Це дійшло до депресії. Потрібно врахувати, що я стала менше їсти (не більше 600 ккал), і багато займатись саме кардіо, бо на силові в мене не було сили. І я не худнула!!! Це був лютий кошмар, а не життя.

Але в один момент, я дійшла до висновку, що потрібно щось змінювати, і розпочала я з раціону , а саме - виключила цукор. І в перший же день, на вагах замість очікуваного + кілограма, було - 500 г! Сказати, що я була щаслива - не сказати нічого. 

І ось я вирішила протриматись так 14 днів, бо саме стартував марафон #14днейбезсладкого від Аніти Луценко. 

Одного чудового вечора я сиділа в ютубі і дивилась мотивуючі ролики, аж раптом , мені попався один австралійський фільм "Цукор 2014" . Я була шокована. Ромаха скидував його раніше, тому раджу подивитись. 

На даний момент, пройшов місяць після відмови від цукру та продуктів, що містять штучний цукор і - 5 кг без зусиль та обмежень ( їм скільки хочу, навіть хліб), нормалізувався настрій, покращилась шкіра та збільшилась м'язева маса.. та я навіть на йогу пішла після цього!)

До чого я веду, цукор - це неймовірно складна тема, яка змушує людей задуматися про все, що їх оточує. З власного досвіду рекомендую переглянути свій раціон кожному з нас.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, julianisathome сказано:

Привіт всім! Я навіть зареєструвалась заради цієї теми. 

сподіваюсь що це не карамба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, julianisathome сказано:

Але в один момент, я дійшла до висновку, що потрібно щось змінювати, і розпочала я з раціону , а саме - виключила цукор. І в перший же день, на вагах замість очікуваного + кілограма, було - 500 г! Сказати, що я була щаслива - не сказати нічого. 

 

 

нічого собі :blink:, в день 1,5 кг цукру зїдати :D

 

я так не можу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, rl72 said:

 

нічого собі :blink:, в день 1,5 кг цукру зїдати :D

 

я так не можу

Діло в тому, що цукор затримував постачання адекватних речей в моєму організмі:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я торт їв на день сисадміна, то він такий солодкий був, що довелось стаканом води запити  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, julianisathome сказано:

Діло в тому, що цукор затримував постачання адекватних речей в моєму організмі:(

Це ваші власні висновки чи радились із лікарем?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене малий за 2 роки життя не з'їв жодної шоколадки і барбариски. Не тому, що я така правильна) По-перше, ніхто не тикає, по-друге - не просить, бо не знає, що це. А зуби псуються... Цукор даю - в кашу, в творог, в домашній йогурт (магазинні не купую). Так, в дитини вже сформована потреба в солодкому, на жаль. Забрати зовсім не можу, бо взагалі не буде їсти. А їсть і так препаршиво. Медом пробую замінити, не дуже любить. Стевію хочу спробувати.

Взагалі тема цікава і корисна. Дякую автору) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Nana сказано:

В мене малий за 2 роки життя не з'їв жодної шоколадки і барбариски. Не тому, що я така правильна) По-перше, ніхто не тикає, по-друге - не просить, бо не знає, що це. А зуби псуються... Цукор даю - в кашу, в творог, в домашній йогурт (магазинні не купую). Так, в дитини вже сформована потреба в солодкому, на жаль. Забрати зовсім не можу, бо взагалі не буде їсти. А їсть і так препаршиво. Медом пробую замінити, не дуже любить. Стевію хочу спробувати.

Взагалі тема цікава і корисна. Дякую автору) 

Ацетон був у малого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Nana сказано:

А до чого тут ацетон?

При перших проявах ацетону дитині можна швидко допомогти - дати солодкого. Це швидкі вуглеводи, вони найшвидше (глюкоза певно ще швидше) нададуть енергію, і печінка зможе переробити токсини. Але наголошую, що це лише при перших проявах - коли ще не відбулось сильного накопичення кетонових тіл. Швидкі вуглеводи нададуть можливість печінці очистити організм від токсинів. 

Це приклад того, що часом людині потрібно з'їсти щось солодке. Також при сильному розумовому навантажені просто потрібно з'їсти щось солодке.

Важливою є доза - скільки саме ми їмо того солодкого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж кажу, що цукор він їсть, аж зуби вже поторохи псуються) Я хочу зменшити його кількість, пробую замінювати медом. Стевію хочу спробувати. Те, що ми не є знайомі з шоколадом та цукерками - з усіх точок зору тільки +))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діти люблять солодке тому що це швидка енергія.

Чим більше читаєш всякого по типу, того не можна їсти, мясо теж шкодить і так далі. Просто треба підійти простіше не нажиратись на ніч, їсти щоь більш менш корисне, берегти себе в міру, і буде все гуд.

 

Не забувати проходити хоча б узі всіх органів, це вбереже від незрозумілих наслідків, напркилад знайдуть камінчика, його простіше позбавитись буде, чим коли знайдуть такого що прийдеться різати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...