Перейти до змісту

Цукор


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, fenmix сказал:

Ну і від солі відмовився, дурна звичка солити їжу.

Я про то й писав

В кожного свої жуки в голові))

Хто від солі відмовляється, хто від цукру, хто від м"яса, ну а особливо упороті сонячними батарейками стають (ну чи всім доказують шо стають. Це я про праноїдів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Я про то й писав

В кожного свої жуки в голові))

Хто від солі відмовляється, хто від цукру, хто від м"яса, ну а особливо упороті сонячними батарейками стають (ну чи всім доказують шо стають. Це я про праноїдів)

Хз, але ультрафіолет у сонячних променях також шкідливий. Тут висновок один, що все можна в міру, якщо немає протипоказань:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

Хз, але ультрафіолет у сонячних променях також шкідливий. Тут висновок один, що все можна в міру, якщо немає протипоказань:)

Плюсанув би раз 50))

Але коли здорова людина починає себе у всьому обмежувати і займатись хєрньою - не розумію...

 

Буквально вчора чи позавчора по ТЕТ "Країна У", був епізод про дієти. Ласточкін ну й його "дружина".

Сіла на дієту, читала вумні книжки. А він і питає: "Якшо це здорове харчування, то якого милого автор книги прожив всього 30 років")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, WebTraveller сказано:

"Якшо це здорове харчування, то якого милого автор книги прожив всього 30 років")))

А якщо без здорової їжі автор прожив би ще менше? :) Для чистоти експерименту треба взяти двох близнят одного засипати цукром, а іншого обмежувати і подивитись на результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

А якщо без здорової їжі автор прожив би ще менше? :) Для чистоти експерименту треба взяти двох близнят одного засипати цукром, а іншого обмежувати і подивитись на результат.

Я по собі говорю. Вся рідня, починаючи від прадіда (раніше нема інфи)) живе за 80. Причому як зі сторони батька так і матері.

І ніхто ніколи не парився дієтами і всякими обмеженнями. Шо було/хотілося те й їли/пили

Тут скоріше за все гени мають значення. Не може бути в хворих батьків здорова дитина, ну й навпаки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, WebTraveller сказал:

Я про то й писав

В кожного свої жуки в голові))

Хто від солі відмовляється, хто від цукру, хто від м"яса, ну а особливо упороті сонячними батарейками стають (ну чи всім доказують шо стають. Це я про праноїдів)

 

Це не жуки, це проста цікавість до щоденних дрібниць, що впливає на здоров'я в цілому. За щастя, що живемо не в середньовіччі і не в совку: гугляться результати наукових досліджень, що показують кореляцію способу життя і вплив на організм. Від банальної профілактики геморою використанням біде замість туалетного паперу, до зменшенню ризику раку шлунку у зв'язку зі зменшенням споживанням солі (сіль підсилює активність Helicobacter pylori).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Cherman сказал:

Ось файне наукове дослідження про геморой.

 

Російська передова розробка) В армії РФ також тестують профілактику на основі совєтського шампанського)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Я по собі говорю. Вся рідня, починаючи від прадіда (раніше нема інфи)) живе за 80. Причому як зі сторони батька так і матері.

І ніхто ніколи не парився дієтами і всякими обмеженнями. Шо було/хотілося те й їли/пили

Тут скоріше за все гени мають значення. Не може бути в хворих батьків здорова дитина, ну й навпаки

Ну до дієти вдаються ті в кого хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту і це реально працює. Тому якщо це апроксимувати на здорових, то теоретично і здоровим органам при дієті чи здоровому харчуванні буде менше шкоди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, case_l сказал:

Ну до дієти вдаються ті в кого хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту і це реально працює. Тому якщо це апроксимувати на здорових, то теоретично і здоровим органам при дієті чи здоровому харчуванні буде менше шкоди.

Може й буде. Але.

Є дослідження що той самий цукор вбиває організм, а є дослідження шо без цукру людина теж може стати овочем.

А кому вірити хз.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.07.2017 at 18:41, R01and сказано:

Десь читав що для подолання якоїсь привички потрібно - 3 тижня. По темі скажу що свого часу відмовився від солодких напоїв і чай, каву п'ю лише без цукру, скінув декілька кілограм і смак напоїв відкрився по-новому.

Ви б ще й каву покинули пити...Вона теж шкідлива.Хоча здебільшого у великих порціях і з папіросою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Ви б ще й каву покинули пити...Вона теж шкідлива.Хоча здебільшого у великих порціях і з папіросою.

 

Orange_Coffee_coffee-6-UA.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, WebTraveller сказал:

 

Є дослідження що той самий цукор вбиває організм, а є дослідження шо без цукру людина теж може стати овочем.

А кому вірити хз.

 

Собі вірити. Є проблеми з засвоєнням - не їсти, нема - на здоров'я, головне - все в міру (а не в три горла). По відношенню до інших харчів теж. Як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це прекрасно, це реально прекрасно. Тема залишила статус-кво.

Горілка руйнує мозок, вигоряють цілі нейрообласті з купою аксонів і нейронів. Цей токсичний стан виражається в бодуні, головному болі. Але тут знайшлась би парочка персонажів з "да чьо ти куриш, чьо ти чешеш, всьо треба тримати на контролі, деколи можна, алкоголь потрібний організму, головне без запоїв, а трошки навіть корисно і т.д."

Куріння заспокоює нервову систему курця, що з надлишком компенсує ризик від раку стравоходу і легень.

Кайф від героїну настільки сильний, що в світі не існує речі, яка б могла компенсувати наркоману цей кайф. І ви ще парите, що відмирає мозок? так нафіга той мозок. якщо втрачається такий кайф. Цей кайф це і є життя. Ви б бачили, що відбувається коли гребе, які чарівно прекрасні кольори навколо, як все світиться і буяє і ти у всьому цьому літаєш, голова працює як швейцарський годинник. Короче, ви не бачили життя.

 

Темка про хімічний цукор, вона не проти меду, не проти фруктів. Народ, який підключався по ходу не вникав в диспут, а тролив тролінг квазірозумними, псевдонауковими постами, що збільшували ентропію тролінгу. 

Є штучний, хімічний цукор, що в природі ніде не зустрічається. Цукру природнього є небагато: сезон ягід, певних фруктів на певному ареалі, дуже рідко гніздо диких бджіл. Еволюційно мозок сприймає цукор як кайф, дофамінить неслабо. Але є одне але. Розвинулось хімічне виробництво  цукру, підсолоджувачів. Цей цукор виявився знахідкою для виробників, бо яке б лайно ти не поцукрував, для ваших мозгів воно буде божественно смачним. Є навіть науково доведена оптимальна концентрація цукру від якої мозок будь-кого не встоїть, найгірше звісно з дітьми, які просто не встані боротись з цим кайфом.

Цукор розкладається на глюкозу - енергію для мозку, м'язів, і фруктозу, яка якщо немає потужної фізичної активності перетворюється на жири в крові. Певну кількість глюкози організм обробляє власним інсуліном, але великі концентрації він обробити не здатний і цукор стає жиром в крові, який кровотоком потрапляє в печінку і інші органи, закупорює канали, органи починаються обростати вісцеральним жиром, який пригнічує їх роботу, утруднює кровоток.

Мозок немає природнього бар'єру для контролю концентрації спожитого цукру. Ну і цукор рідко де є в відкритій білій кристалічній формі. 

Ось табличка з кількістю цукру в різних продуктах:

  • В плитці молочного шоколаду (100г) – 7 чайних ложок цукру;
  • У батончик Snickers (52.7 р) – 6.75 чайних ложок цукру;
  • Milky Way (58г) — 8.75 чайних ложок;
  • Шоколадка Milka — (40.8 р) — 5.5 чайних ложок;
  • Twix (50.7 г) – по 3 чайних ложки в кожній паличці;
  • Пакетик M&m’s (47.9 р) — 7.5 чайних ложок цукру.
  • Coca cola (0,33 л) — 8.25 чайних ложок цукру;
  • Pepsi (0,33 л) — 8.75 чайних ложок;
  • Red Bull (0,25 л) — 6.9 чайних ложок;
  • Sprite (0,33 л) — 8.25 чайних ложок.

В дитинстві я пив дуже солодкий чай і давав в нього на 0,3л - три ложки цукру. Став старшим - перейшов на дві. Потім вистачало взагалі однієї, інакше пити не міг. Але от такий батончик їв без проблем і міг не один. Те ж з кока-колою. Хтось нею напився хоч колись? 1л без проблем, а це 25 чайних ложок цукру! Величезна кількість цукру в тортах (а чому ж вони такі смачні), печеві, здобі.

 

Ви ніби все контролюєте, але день від дня легко з'їдаєте прихованих 30 ложок цукру, а на таку кількість інсуліну вже не виробляється. І що характерно, калорійність може бути звичайна - 2000 калорій, а людина набирає й набирає.

 

Зрештою тут всі розумні, хтось херачить цукор в мозги, хтось продає торти, хтось лікує онкологію солодкою кавою. В кожного свій шлях, що й показує дана тема))) Здоров'я всім!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, romaxa11 сказал:

Хтось нею напився хоч колись?

а ти пробував ?Купи ящик, сиди і пий, при найменьшому бажанні. Коли хоч раз напьєшся досхочу, потім будеш напиватись так само, як і будь якою іншою рідиною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

а ти пробував ?Купи ящик, сиди і пий, при найменьшому бажанні. Коли хоч раз напьєшся досхочу, потім будеш напиватись так само, як і будь якою іншою рідиною

Нею неможливо напитись. Як каже тато:"чай нє водка - много нє вип'єш"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я не можу літри випити. навіть пів літри не знаю чи махну за раз. Батончик взагалі не пам'ятаю коли їв. Я взагалі такого собі не купую. не тягне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фух, остлив три сторінки.)

Я свої лишні набрані кіло звалюю на кока-колу. Раніше не пив цієї бридоти, а зараз занадто часто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, romaxa11 сказал:

Нею неможливо напитись. Як каже тато:"чай нє водка - много нє вип'єш"

ну кому ти чешеш ? Сьогодні в мене на базарі було 42 градуси тепла ближче до обіду, за весь час, я може випив пів літри пепсі ( брата кокаколи) , а може й ні, води простої з під крану навіть випив би більше, а ти кажеш не можна напитись. Можна, просто треба хоч раз у житті реально її напитись, щоб вже не хотілось й продукт з категорії *постійно мало* переходить у категорію *завжди вистачає* 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Те ж з кока-колою. Хтось нею напився хоч колись?

Сестра розповідала, що при союзі колись в дитяче кафе завезли пепсі. Напились з "голодухи" за тим пепсі так, що в носі були бульки з нього. Потім дуже довго навіть дивитись на такі напої не хотіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, sergkots сказано:

Сестра розповідала, що при союзі колись в дитяче кафе завезли пепсі. Напились з "голодухи" за тим пепсі так, що в носі були бульки з нього. Потім дуже довго навіть дивитись на такі напої не хотіла.

Так пепсі ж випускали в срср. Щось мені підказує що в того пепсі з нинішнім спільна лише назва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...