Перейти до змісту

Голосувалка до теми "Шашлики і відпочинок на природі в хорошій компанії"


silfida

Я піду:  

49 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

13 годин тому, VojinSvitla сказано:

Народ, я все одно буду знімати квартиру. Тому пропоную в разі коли в день Х буде дощ, перенести все "на хату". Шашлики і в квартирі буде можливість приготувати. Як варіант?

@Oli в нас є альтернатива, дощиком нас не злякати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь
2 хвилин тому, rl72 сказано:

Головне, щоб квартира була з дубовим паркетом))

 

 

для Запалу?)))

Не думаю, що знадобиться паркет. В  мене електро-шашличниця є) правда жодного разу не користувалась))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю в кого які плани, я забронював однокімнатну біля відділення Нової Почти № 13. Є можливість зняти двокімнатну біля СНУ. Якщо в кого є які думки чи  пропозиції,  прошу сюди чи в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проголосував за неділю (в суботу точно не зможу). Буду або сам, або з дружиною (вона ще не вирішила). Кину гроші пока за себе. Якщо вона піде, то з собою щось візьмем випити і заїсти.

Місце і час потрібно визначити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

@VojinSvitla ех ти, тра було до Оксани проситись потім.... тепер вже не візьме.

Не так, буде куди привести))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

Проголосував за неділю (в суботу точно не зможу). Буду або сам, або з дружиною (вона ще не вирішила). Кину гроші пока за себе. Якщо вона піде, то з собою щось візьмем випити і заїсти.

Місце і час потрібно визначити.

Шашлик буде 23-го. Місце потрібно буде застопорити, ще з ранку бо вже в 7-й там достатньо людей. Ми вже пригледіли кілька місць. Думаю збиратись можна після обіду. З 12 до 14 оптимально, щоб пройти квест. Знайти нас  в парку, обжитись, вклинитись в процес ) Ніки свої не забудьте, я бейджики принесу понаписуем Ніки і справжні імена Ваші. Якщо в когось є решітка, можете взяти з собою і великий піднос теж не буде лишнім.

Планую м'ясо купувати завтра. Поки скинули лише 200 грн. Хотілось би крім м'яса? ще  купити по блоку солодкої і мінеральної води в Метро бо в неділю він не працює. Буду виходити з того що матиму на  руках. Якщо в когось є можливість допомогти машиною, щоб не тягати все в руках, пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, silfida сказано:

Якщо в когось є можливість допомогти машиною, щоб не тягати все в руках, пишіть.

В мене є можливість, але не 22-23-го, так що переносьте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@jack74  Що поробиш, я все-таки жінка, а не бульдозер, тягати блоки з водою не буду. Піду куплю мяска, замариную. А завтра буде видно. З'їм його сама, чи поділюсь)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І правильно зробиш. А песимісти нехай на самоті слиною вдушаться :)

А "блоки" нашо таскати? Кожен візьме шось потрошки і буде добре. То ж не обжираловка планується, наскільки я розумію, а легке паті поза цегляних стін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, jack74 сказал:

І правильно зробиш. А песимісти нехай на самоті слиною вдушаться :)

А "блоки" нашо таскати? Кожен візьме шось потрошки і буде добре. То ж не обжираловка планується, наскільки я розумію, а легке паті поза цегляних стін

Ось я про те і говорив, щоб кожен взяв собі випити-запити по смаку. То ж не важко кожному, хто прийде, в пакетику принести пляшечку горілочки чи винця (чи пива), кожен брав би по своєму смаку, що буде вживати. І не буде ніяких заморочок з вибором, закупівлею і тасканням алкоголю. Те саме і з запивкою. Хтось собі купить півторачку мінералки, хтось колу любить, а хтось компот з дому візьме. Купувати потрібно тільки м'ясо, хліб, кетчуп, майонез (по смаку), одноразовий посуд, стаканчики, вилочки, клєйонку (щоб було що постелити) і все. Я з машиною не зможу допомогти, так як їхати зарання з ДПЗ, повозити, потім знов додому, зібратися і маршруткою їхати через все місто - трохи довго. Можу допомогти донести мангал до місця, або скинутись грошима на таксі (скинутись для мене краще), бо щоб донести мангал, потрібно знову ж таки зарання виїжджати, що не є гуд, так як вроді дружина налаштована йти зі мною...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для підняття настрою, відео з моїми талісманами, які добряче постарались, щоб була хороша погода і хороший настрій.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, VojinSvitla сказано:

А тепер скажіть на котру?

Збір 23.07 з 12,00 до 14,00.Підходьте до церкви, яка при вході в парк. Звоніть на мобільний до мене О97 6785437, а там вас знайдемо і проведемо. А далі вже кому коли виходить.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Oli сказано:

Тим часом...

Знаю тепер хто нам решітку принесе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, silfida сказано:

Збір 23.07 з 12,00 до 14,00.Підходьте до церкви, яка при вході в парк.

Це в кінці вул. Гетьмана Мазепи. Можна від Чорновола (від Там-Таму) через місточок через Сапалаївку наверх піднятись і ви вже на місці. 

Ну або з Відродження через весь парк.

Одним словом, дзвоніть, знайдемося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, silfida сказано:

На шашликах у нас був новий бордівчанин. Ну і  хто вгадає його нік?

20170723_155513.thumb.jpg.4c8c70368af532d774c322b3a263365d.jpg

Це бордівчани стільки недопалків залишили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні то  перед нами  такі поросята там були. Ми ще як їхали, то моя дитина помітила, що поряд компанія, що недалеко від нас залишила ватру непогашену і сміття. То дочка взяла воду і пішла гасити. Різні люди є. А в нас курящих не було. І сміття ми винесли геть до мусорних баків коло спортшколи.@case_l

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро дякую @silfida  за організаціюв умовах, коли більшість активних порадників тупо не прийшли :)

Але було файно. Бракувало лише ще однієї помічниці, яка б накладала на тарілки тортільї, салати, шашлики, хачапурі, кавуни, персики та іншу смакоту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...