Перейти до змісту

Голосувалка до теми "Шашлики і відпочинок на природі в хорошій компанії"


silfida

Я піду:  

49 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Голосувалка створена для цієї теми

По даті - прогноз показує на суботу (на 22-ге) дощ і грозу весь день, тому навряд в той день вийде, але я все ж включила в голосувалку.

Навіть якщо ви не плануєте бути на 100%, а оберете "можливо заскочу", все-одно відмідьтесь в кількості "вас", а ми вже побачимо хто і як (голосувалка публічно відкрита)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь
19 минут назад, silfida сказал:

Голосувалка створена для цієї теми

По даті - прогноз показує на суботу (на 22-ге) дощ і грозу весь день, тому навряд в той день вийде, але я все ж включила в голосувалку.

Навіть якщо ви не плануєте бути на 100%, а оберете "можливо заскочу", все-одно відмідьтесь в кількості "вас", а ми вже побачимо хто і як (голосувалка публічно відкрита)

 Голосувалка відкрита тільки після голосування. Трохи не добре, так як якщо ти мєнжуєшся, то подивившись як вже проголосували люди, легше зробити вибір, підлаштувавшись під більшість (якщо тобі дійсно все одно коли, наприклад). А от коли вже проголосуєш, то змінити свій голос вже не зможеш, якщо вибереш не той день, як підходить більшості, що лишній раз введе в розбрід. Повторюсь, що це за умови, якщо тобі все одно за що голосувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думала в нас Галя балувана, а виявляється тут @Юріч балуваний ))) Проголосуєш і побачиш по інакшому на борді голосувалки не створюються. І завжди є приват де можна попередити про зміну рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@silfida , та пофіг, просто запропонував, як зручніше, не для себе, за успіх заходу. Я ж не знав, що голосувалки по інакшому не створюються... Мовчу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажаль, такий функціонал голосувалки на Борді, що результати видно лише після голосування, або після натискання "побачити результати", але вже після цього не проголосуєш. Ну але ж це не проблема - відписався тут чи в приваті, та й все.

А якщо поки"менжуєшся", то просто запитай тут і хто проголосував - озвучить тобі результати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Юріч сказано:

 Голосувалка відкрита тільки після голосування.

t9007.gif а ти спробуй розавторизуватись ("вийти") в темі ;)

Чи зайти в тему через "інкогніто" без авторизації...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про всяк випадок проголосував :)

В який день - без різниці. Аби дощу не було.

Швидше за все, що якщо буду - то сам.

Вмію готувати смачні стейки і овочі, але для цього треба решітки, які нині в селі, помічницю:) і бачити мангал.

 

IMG_20170709_120952.jpgIMG_20170709_123300.jpgIMG_20170709_123309.jpg

 

Так що цього разу навряд чи зможу побути кухарем, але з задоволенням жертиму те, що зготують інші :) Скинутися грошима готовий.

Ну, отакоє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Yarchik сказано:
Показати прихований контент  

IMG_20170709_123309.jpg

Hide  

овочі на лаваші пам'ятаю-пам'ятаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Yarchik сказано:

Вмію готувати смачні стейки і овочі, але для цього треба решітки, які нині в селі, помічницю:) і бачити мангал.

Попередній пост до цього :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бачити мангал" - це прикласти до нього решітки :) Решіток немає. Шампури не підходять... :( І помічниць нема. 

Так що віддаю кухню в жіночі руки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Yarchik сказано:

:( І помічниць нема. 

Так що віддаю кухню в жіночі руки :)

Якщо логічно подумати, якщо помічниць нема то в які жіночі руки ти кухню віддаєш)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, я все одно буду знімати квартиру. Тому пропоную в разі коли в день Х буде дощ, перенести все "на хату". Шашлики і в квартирі буде можливість приготувати. Як варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Картка для збору коштів

5168 7572 8012 6790

Ханенко Галина

думаю по 200грн вистачить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, silfida сказано:

Якщо логічно подумати, якщо помічниць нема то в які жіночі руки ти кухню віддаєш)?

У твої :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

Звісно буде, щось дівчат малувато зацікавлених, бояться певне до нас на шашлик іти ;)

@Обозовська Оксана  може ти з подругами прийдеш?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, а потім всі від твоєї жінки дістануть) Приходь тільки з жінкою!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...