Перейти до змісту

Фасад будинку з газоблоку


olsad

Рекомендовані повідомлення

10 хвилин тому, olsad сказано:

30 см

наскільки я перелопатив інфи, можна і пінопластом та з великою кількістю АЛЕ.  Треба товщина відповідна пінопласу, система вентиляції, зменшення паропроникності стін з середини.
Так що простіше все ж по рекомендації виробника обліпити мін ватою)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пункт 5,2  для того щоб поставити крапки над і. Представлені рекомендації виробників газобетону. А інше на Ваш страх і ризик, як ви будете утепляти стіни. Будівельники, які займаються утепленням стін будуть тут із шкіри лізти і доказувати, що можна утепляти пінопластом, щоб свою репутацію не знижувати. Чому? А тому, що 95 відсотків, якщо не більше, всіх проектів так зроблено...не за рекомендаціями виробників газобетону. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не писати тут великі мемуари, бо і про недоліки мінвати можна довго писати. 

Вже більше 12 років працюю як з пінопластом так і з мінватою, звязків з клієнтами не обриваємо (щось приходиться підкрасити через кілька років, щось доробити, то ще щось добудують і т.д) за весь час ні однієї скарги не було як в бік мінвати так і бік пінопласту. Моя думка така - маєте лишні гроші, утеплюйтесь мінватою (роквол польша, бо наша повне г..но), бабло в кишенях не тисне - пінопласт (тільки якісно зробити), хата буде тепліша ніж мінватою а ту не малу різницю краще пустите в норм опалення або ще куди.

P.S. Свій майбутній будинок (блок 30см) буду утеплювати пінопластом 10-15см 25 плотності (бажано 17кг на куб).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...