Перейти до змісту
Just_smile

Нові екзамени на отримання водійського посвідчення

Recommended Posts

8 hours ago, Just_smile said:

Хотів би відзвітуватися як ТС і як людина яка закінчила автошколу

Ну от, та сама історія, що і в моєї дружини :) Хіба що різниця в тому, що перездачу практики поставили автоматом))

Що панда, що ПЖити по новому...

Поширити це повідомлення

...
2 часа назад, Cherman сказал:

Я вчився на Конякіна, там з навчанням водінню був зовсім піпец. Геть вбитий парк авто, інструктори, яким на все пофіг. Приходимо на перше заняття - лише коротко пояснюють принципи перемикання передач, ніякого тренування десь на площадці, відразу у місто. Я кажу, що мав досвід їзди лише на автоматі, механіку в перший раз бачу, можна десь потренуватись у малолюдному місці - мене ніхто не слухає. Про заїзди заднім ходом, змійку і т.д., я навіть і не згадую.

Нічого дивного й тим більше страшного. Да спина й дупа в милі, але я, наприклад, взагалі за кермо сів вперше (в дитинстві тато давав порулити не рахую) в автошколі й якби не ті поїздки по місту, невідомо коли сам би толком став їздити

Поширити це повідомлення

2 минуты назад, MANJAK11 сказал:

Нічого дивного й тим більше страшного. Да спина й дупа в милі, але я, наприклад, взагалі за кермо сів вперше (в дитинстві тато давав порулити не рахую) в автошколі й якби не ті поїздки по місту, невідомо коли сам би толком став їздити

Імхо, але я вважаю, що це неправильно. Не можна вчити по принципу: "кинув в воду - навчився плавати".

Поширити це повідомлення

1 година тому, Cherman сказано:

Імхо, але я вважаю, що це неправильно. Не можна вчити по принципу: "кинув в воду - навчився плавати".

Можна. Їзда на авто легша за ходу. Треба лише дивитись по сторонам і знати ПДР.

В штатах дорожній рух в рази легший - купа полос, кругом на асфальті стрілки-знаки-написи для дебілів "ТІЛЬКИ НАЛІВО З ЦІЄЇ ПОЛОСИ" і т.п. Але на екзамені, якщо ти на головній дорозі на перехресті просто не подивився направо-наліво - дасвіданья-перездача через тиждень, принесіть ще штуку баксів. Все ж просто - їдь так, як ходиш, лише зауваж, що штовхатись не можна. 

Поширити це повідомлення

1 час назад, difoto сказал:

Можна. Їзда на авто легша за ходу. Треба лише дивитись по сторонам і знати ПДР.

В штатах дорожній рух в рази легший - купа полос, кругом на асфальті стрілки-знаки-написи для дебілів "ТІЛЬКИ НАЛІВО З ЦІЄЇ ПОЛОСИ" і т.п. Але на екзамені, якщо ти на головній дорозі на перехресті просто не подивився направо-наліво - дасвіданья-перездача через тиждень, принесіть ще штуку баксів. Все ж просто - їдь так, як ходиш, лише зауваж, що штовхатись не можна. 

Діма, не гони бєса ))) Яка в дупу штука басів ))

Поширити це повідомлення

я не знаю, шо ти хтів сказать, бо я цього чєпушилу на відео дивитись не буду. А ваабщє я завжди шучу і стібаюсь :)

Поширити це повідомлення

3 часа назад, difoto сказал:

Їзда на авто легша за ходу.

Після певної практики - може, і так. Але не для новачка. Та й, від авто багато що залежить.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз