Перейти до змісту

Вчора у Луцьку відбувся концерт...


zoomlutsk

Рекомендовані повідомлення

Я довольний як слон що дочекався приїзду в Луцьк ДДТ (вже стояв на майдані бачив футболки і все одно не вірив що буде Шевчук) 100 позитива, народ наш теж порадував коли я дивився як навіть не вмеру випивші підлітки тягли бички і пляшки до урни, думаю то такі добре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 148
  • Створено
  • Остання відповідь

Ню попитаюсь чьота вспомніть... Ги... ДДТ не люблю.. НО. Звук, світло і зображення вище на пару рівнів, чим те що приїжджало до Луцька раніше, організація офігенна, стільки ментів ше ніколи не бачив, то навіт хлопці з сємками не намагались шото повозбухать. Троха було фразочоко які мене коробили - Тіпо "Росія Україна навіки разом" і т.д. і т.п. А так враження не від любителя, а навіть від ненависника самі найкращі.

З.І. Закидайте мене кокашками :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

молодці хлопчики-продавці повітряних кульок! шляхом купування цих кульок, дітки давали батькам насолоджуватись концертом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейменуйте хтось тему... а то "Вчора в Луцьку відбувся концерт"... Яскравий приклад, що треба думати над назвами топіків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, ВЧОРА -- це в ніч з п'ятниці на понеділок, так що назва сьогодні ще актуальна :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гон, концерт закінчився салютом задовго до опівночі :) Хіба що окремим концертистам не спалося - і вони продовжили свято.

http://board.lutsk.ua/index.php?s=&sho...st&p=201289

Концерт закінчився неслабим салютом близько 21:30.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yarik: За переименование темы, скажу "спасибо" админам - мужики вы профессионалы, выше всяких похвал. Есть такое предложение - может вы сами будете темы называть, да и общаться сами с собой, сделайте себе конференцию и будете довольны))) Да и спасибо, за заблокированный ип в луцких сетях, теперь, чтобы получить доступ к форуму приходиться Proxy Switcher использовать. Вы хоть слыхали о таком?

Концерт ясное дело был замечательным, особенно первая песня "Дождь" была как-раз к месту. Шевчук, как всегда - живой персонаж, часть маленького театрального спектакля, который должны дополнять зрители, а у их большинства (не у всех), были глаза: "что это?! мониторы и сверкающая сцена?! или большая тусовка?!"

Прикольным был поп: "Пусть в Ваших головах не царит попса. Розовая пасть голодного пса")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сподобались йго слова про ЗАХІД не такі вже ми і дикі і керуватися думкою політиків не варто

можливо завдяки таким виконавцям нами не будуть пугати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Скаёв" не слышал, "Карамазовы" - мрак, "ДДТ" - выше всяких слов :(

"Дождь" действительно сделали "в тему".

Батюшка - приколист :) "Рок жив. Но рок умрёт. Через несколько веков" :)

post-419-1210021437.jpg

a la wallpaper :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yarik: За переименование темы, скажу "спасибо" админам - мужики вы профессионалы, выше всяких похвал. Есть такое предложение - может вы сами будете темы называть, да и общаться сами с собой, сделайте себе конференцию и будете довольны))) Да и спасибо, за заблокированный ип в луцких сетях, теперь, чтобы получить доступ к форуму приходиться Proxy Switcher использовать. Вы хоть слыхали о таком?

папа, это ты с кем разговаривал сейчас? (с) анек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех... хотів ще у Львові побувати на концерті.. але відать нісудьба.

Як розказували знайомі львів'яни : "прийшов просто так.. але ДДТ мене порвало НАХ".

Шкода що так рідко бувають подібні концерти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

вторая часть тура претерпела кардинальных изменений

июль

20-Севастополь

24-Одесса

26-Киев (Майдан Незалежностi)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нда...

підняли тему знову, перечитала, пригадалися свої враження від концерту, погоди і взагалі подій того дня...

не вистачає Луцьку такого вибуху, чесно скажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава стаття про це турне, в основному, стосовно БК.

читав. згоден з автором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тему можно переименовывать в "тур по Украине закончился"

ДДТ порвало и Киев.

причем, пока слушаешь СКАЙ, Карамазовых, - кажется, что не все так плохо

но плотность и насыщенность звука ДДТ просто рвет на куски.

а я футболку себе прикупил :)

две футболки ;)

а Кураев конечно жжун. и еще какой. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...